BOKSERSKIE ZMAGANIA W RZESZOWIE!

Wojak, Informacja własna

2010-02-06

W sobotni wieczór, 6 lutego, Rzeszów stanie się stolicą boksu. Kibice z całej Polski będą świadkami wielu emocjonujących pojedynków pięściarskich. Podczas najbliższej gali z cyklu „Wojak Boxing Night” zmierzy się ze sobą plejada polskich i zagranicznych bokserów. Sponsorem wydarzenia jest marka piwa Wojak.

Gale boksu zawodowego cieszą się coraz większą popularnością. Znane nazwiska i wyjątkwe walki przyciągają fanów boksu, którzy chętnie uczestniczą w wydarzeniach związanych z tą dyscypliną. „Kibice, którzy zgromadzą się w rzeszowskiej hali ‘Podromie’ na pewno będą zadowoleni. Czeka na nich wiele emocjonujących pojedynków. Walką wieczoru będzie starcie Dawida Kosteckiego z Włochem Dario Cichello. Dla pochodzącego z Rzeszowa „Cygana” walka ta będzie miała także wydźwięk emocjonalny – na pewno jak najlepiej będzie chciał się zaprezentować przed rodzimą publicznością.” – powiedział Maciej Partyka, specjalista ds. Brand PR w Kompanii Piwowarskiej.

Oprócz „Cygana” w ringu zobaczymy także innych bokserów grupy KnockOut Promotions. W kategorii wagi junior ciężkiej zaprezentuje się aż 6 zawodników. Utytułowany Tomasz Hutkowski, posiadający młodzieżowe mistrzostwo świata federacji WBC, zmierzy się z Węgrem Jozefem Nagym. Łukasz Janik stoczy pojedynek z Zsoltanem Beresem (brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie), natomiast przeciwnikiem Łukasza Głowackiego będzie Krisztian Jaksi.

Interesujące pojedynki zapowiadają się także w innych kategoriach wagowych. W wadze półśredniej Sławomir Ziemlewicz zmierzy się z Nigeryjczykiem Anthonym Ukehem, a w kategorii półciężkiej - Maciej Miszkin stanie naprzeciw Amira Hucimuradova.