KŁOPOTY 'HITMANA'

Jak donoszą brytyjskie gazety Ricky Hatton (45-2, 32 KO) stracił dotychczasowego trenera. Pięściarz z Manchesteru, który ogłosił, że ponownie wraca na ring, musi najpierw znaleźć szkoleniowca, który przygotuje go ponownie, do rywalizacji na światowym poziomie. Jego aktualny trener Lee Bard, wyjeżdża bowiem do USA, gdzie trenować będzie Joana Guzmana.

31-letni mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych Ricky, a także jego młodszy brat Matthew, trenują jak na razie, pod okiem tymczasowego trenera Boba Shannona. Dziennikarze angielscy przypominają, że będzie to czwarty trener w zawodowej karierze ‘Dumy Manchesteru’. Pierwszym przez wiele lat był Billy Graham, następnie kontrowersyjny Floyd Mayweather Senior, a ostatnio funkcję tą piastował Lee Beard. Kto będzie następny? Na kogo zdecyduje się Ricky, który jak twierdzi, chce walczyć tylko z czołówką światową i tylko po to wraca? Na pewno dowiemy się już wkrótce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Mario1977
Data: 06-02-2010 10:39:22 
Ricky może sobie marzyc o wielkich nazwiskach. Niestety trenerzy wiedzą, że jego czas juz się skończył.
 Autor komentarza: Gwahlur
Data: 06-02-2010 11:03:06 
Bardzo dobre zdjecie
 Autor komentarza: Antonioo
Data: 06-02-2010 12:22:28 
Ta gwiazda na zdjeciu przypomina ikone koscielna ;) Riccki powinien wrocic , zabrac sie za treningi u Rocha i wtedy zdecydować czy jest wstanie podejmowac wielkie walki? Ostatni walka niczego nie pokazała poza fatalna wspołpraca z Maywetherem.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-02-2010 13:13:13 
Ja mowiac szczerze nie widze juz Rickiego w wielkich pojedynkach..Owszem dwie ostatnie walki przegral z mega gwiazdami ale przegral przez KO gdzie Packman wprost przetoczyl sie po Hitmanie!!..Nie wierze ze Ricki jest w stanie zrobic forme na duze walki jeszcze..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.