DZIKI WRACA DO GRY

Redakcja, Informacja własna

2010-01-21

6 lutego na gali "Wojak Boxing Night" w Rzeszowie swoją kolejną walkę stoczy Sławomir Ziemlewicz (19-5-2, 3 KO). Popularny "Dziki" mimo kompletnie straconego pod względem sportowym roku 2008 i spędzonego w roli tzw. "oponenta" roku 2009 nie traci nadziei na rozwój swojej kariery i zapowiada powrót do gry.

- Moja sytuacja zmieniła się teraz całkowicie, trenuję ostro dwa razy dziennie z chłopakami z KnockOutu, nawiązałem współpracę z Andrzejem Wasilewskim - zdradza Ziemlewicz w rozmowie z BOKSER.ORG.

BILETY NA GALĘ W REZSZOWIE JUŻ OD 20 PLN NA EVENTIM.PL >>

Rywalem "Dzikiego" w Rzeszowie będzie Nigeryjczyk Anthony Ukeh (4-3-1, 3 KO), który w lipcu sprawił sporą niespodziankę, nokautując w Niemczech faworyzowanego młodzieżowego mistrza świata WBC Olivera Guettela.

- Liczę na zwycięstwo i mam nadzieję na podniesienie poprzeczki w kolejnych pojedynkach. Mam nadzieję, że pojawię się w rankingach i otrzymam jakąś ciekawą propozycję walki - deklaruje Ziemlewicz, a zapytany, czy gdyby wzorem Krzysztof Bieniasa otrzymał ofertę stoczenia pojedynku o stawkę na wyjeździe, przyjąłby ją, odpowiada bez zastanowienia: - Nie będę się nawet wahał, jestem gotów na wyzwania!