MARES - PEREZ O PAS IBF 22 MAJA

22 Maja w Los Angeles Abner Mares (19-0, 12 KO) stanie przed szansą na wywalczenie pierwszego w karierze mistrzowskiego tytułu, kiedy to zmierzy się z Yonnhym Perezem (20-0, 14 KO) w pojedynku o pas IBF kategorii koguciej. 24-letni Meksykanin wrócił na ring w zeszłym roku po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej urazem oka.

Gwiazda 31-letniego Pereza rozbłysła na dobre dopiero w zeszłym roku, kiedy wywalczył tytuł pokonując po jednej z najlepszych walk minionych dwunastu miesięcy Josepha Agbeko. Dla Kolumbijczyka będzie to pierwsza obrona pasa. Na tej samej gali dojdzie także do czwartego starcia pomiędzy Israelem Vazquezem i Rafaelem Marquezem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tonka
Data: 20-01-2010 23:29:46 
Jednego i drugiego miałem okazję widzieć i zrobili na mnie spore wrażenie. Mares w ostatniej swojej walce dał ładne KO Flugencio, a Perez inteligentnie walcząc z Agbeko zasłużenie odebrał mu tytuł.
Trudno wytypować, kto tutaj będzie faworytem. 60/40 dla Pereza.
 Autor komentarza: przemo663
Data: 20-01-2010 23:57:20 
Dwaj zawodnicy prezentujący zupełnie odrębne style.Mares to typ boksera wywierającego non stop presję na rywalu.Niewysoki,wyrzuca sporo ciosów w ciągu każdej rundy, dobrze bije na korpus - ringowy wojownik.

Perez wypłynął nam niespodziewanie po Agbeko.Wcześniej stoczył twardy bój z wojowniczym Mabuzą.Potrafi korzystać ze swych warunków, dobry technik i jak zauważył Tonka ,walczy rozsądnie taktycznie, choć kiedy trzeba, potrafi pójść też na solidną wymianę.

Jak dla mnie szykuje się kapitalny pojedynek.Coś podświadomie wyczuwam małą wojenkę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.