POLSKA - CHICAGO 14:4

Amatorzy z Polski pokonali w meczu towarzyskim prowadzoną przez Sama Colonnę ekipę z pięściarzy z USA 14:4.

Krzysztof Zimnoch, który miał udowodnić, że jest gotowy do przejścia na boks zawodowy, pokazał się z jak najlepszej strony. W kategorii 91 kg jego rywalem był jeden ze sparingpartnerów Gołoty - Robert Jekabson. Amerykanin wytrzymał niespełna rundę; sędzia przerwał walkę po silnym ciosie Polaka.

WYNIKI WALK MECZU W KNUROWIE >>

Spotkanie rewanżowe we wtorek w Gliwicach.

81 kg - Włodzimierz Letr - Marc Allen 3:0

91 kg - Krzysztof Zimnoch - Robert Jekabson - przez rsc w 1 rundzie wygrał Zimnoch

Data: 16-01-2010 23:27:47
słowo "Collona" staje sie synonimem slowa "porażka". Jak widze Colonne przed walką, jego skwaszoną mine, wypowiedzi w tonie jakby grano tren, to od razu wiem, że nic dobrego sie nie wydarzy.
 Autor komentarza: RAF1
Data: 16-01-2010 23:33:01
luton
hehehe dobre,ale coś w tym jest.
Data: 16-01-2010 23:37:01
McGirt to przynajmniej robi dobrą mine, a z Colonną jako bokser czułbym sie że jade na swój pogrzeb.
 Autor komentarza: kuba2
Data: 16-01-2010 23:53:31
hehehe, z tym Colloną pojechaliście
 Autor komentarza: KOSTROMA
Data: 16-01-2010 23:56:04
Collona uzupełnia się dobrze z Andrju mogli by o nich nakręcić jakiś komediodramat.
 Autor komentarza: Tasman
Data: 17-01-2010 00:11:48
brawo zimnoch, powodzenia w ameryce
 Autor komentarza: waden15
Data: 17-01-2010 02:35:54
Czego wy spodziewaliście się po nie trenujących na serio amerykanach??
 Autor komentarza: Fightclubboxing
Data: 17-01-2010 09:09:55
no przezywacie jakby boksowali z pierwsza reprezentacja usa:D a to sa chłopaki którzy raczej nic nie osiagneli w sporcie amatorskim chodz zycze im powodzenia.raczej smiał bym sie z tych 2 naszych porażek:D bo wstyd przegrac jak wszyscy wygrywaja po 3-0 lub przed czasem;d;d.
to głównie chodziło o promocje boksu amatorskiego a wy juz cos gadacie o porażkach collonny
 Autor komentarza: Daw
Data: 17-01-2010 09:54:48
No niezle ich rozjechalismy,ale to sa mozna powiedziec nawet pol amatorzy moze paru boksuje na serio i mysli o tym powaznie,a reszta to tak w wolnym czsie,ale i tak gratulacje dla wszystkich i powodzenia Zimnoch w USA!
 Autor komentarza: jacjan2603
Data: 17-01-2010 10:36:26
To żaden mecz,Chodziło tu tylko o Zimnocha i dobrze że mu poszło!!!Zobaczymy co dalej-ja trzymam kciuki choć rewelacji nie oczekuję!!!
 Autor komentarza: wielkimiznawca
Data: 17-01-2010 10:54:10
A na wp juz krzycza: Polska:USA 14:4...
Tabloidy i szmatlawe portale? Powinni tego zabronić!
 Autor komentarza: Malta79
Data: 17-01-2010 15:12:03
A przepraszam a nasza narodowa kadra to co? Połowa pracuje rąbiąc nocki, studiuje i w między czasie boksuje..I tak cud ,że niektórzy osiągneli cokolwiek.