ADAMEK: REWANŻ Z GOŁOTĄ? OD RAZU!

Tomasz Adamek (39-1, 27 KO) zaczyna ostatni etap przygotowań do walki o tytuł International Boxing Federation z  Jasonem Estradą (16-2, 4 KO), sparując, nie tylko ze swoim najbliższym rywalem,  na razie tylko na słowa. Adamek przyjmuje także bardzo poważnie słowa przebywającego w Polsce Andrzeja Gołoty, który nie ma zamiaru zakończyć jeszcze kariery bo jak mówi "trzeba dopaść tego Adamka". "Nie ma problemu" - odpowiada "Góral". - "Ja jeszcze podbiję stawkę rewanżu  - zwycięzca bierze wszystko!”. Do rozmowy wtrąca się także pomysłodawca i organizator pierwszej walki obu pięściarzy Zyggi Rozalski, też wykładając kawę na ławę...

- Zacznijmy od Andrzeja Gołoty, bo temat się zrobił głośny: Tomek, praktycznie zostałeś wyzwany do rewanżu. Zdążysz wszystko zmieścić w 2010 roku?
Tomasz Adamek:
Będzie trudno, ale zawsze mówiłem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Widzę i słyszę, że Andrzej ciągle nie może pogodzić się z faktem, że przegrał z "lekkim" Adamkiem. Teraz już nie jestem taki lekki, walczę w ciężkiej, więc też mi nie wypada odmówić. Wtedy to zresztą ja  zapraszałem Andrzeja do tańca, on przyjął propozycję, więc mnie teraz nie będzie wypadało odmówić jego zaproszeniu. Jeśli traktuje sprawę serio, to ja jeszcze podbijam stawkę - zwycięzca walki Gołota - Adamek niech bierze wszystko, a przegrany niech walczy za darmo. Jak Andrzej będzie w pełni gotowy, po operacjach i pewny, że chce ze mną jeszcze raz  wyjść na ring, to wie gdzie mnie znaleźć. Nikomu nigdy walki nie odmówiłem. Andrzejowi też nie wypada. Nie będzie dla mnie walka rewanżowa z Gołotą ważniejsza niż pojedynki o tytuł, ale będzie ważna.
Zyggi Rozalski: Wykładam kawę na ławę. W pierwszej walce obaj bokserzy mieli zagwarantowany równy podział - po 50 procent czyli gwarantowane ćwierć miliona dolarów na głowę i taki sam udział w zyskach. Zarobili obaj po około 350 tysięcy czyli pewnie ze 300 tysięcy więcej niż gdyby bili się w  Stanach, gdzie nikt by tej walki nie kupił, a jeśli nawet, to za  marne grosze. Zdając sobie sprawę z rangi i znaczenia takiego pojedynku, na wysokości zadania znowu stanął prezes Solorz i dlatego Polska mogła zobaczyć to wydarzenie. Andrzej na mnie teraz narzeka, ale to nie jest z jego strony fair - to ja namówiłem Tomka, żeby się zgodził na podział 50/50, choć to on był mistrzem i "po boksersku" należało mu się 70 procent puli. Ale wiadomo - Andrzej to legenda sportu, więc ustępstwo się należało. Co drugi dzień dzwoniłem do Sama Colonny pytać się czy wszystko jest w porządku, jak zdrowie, wiedząc, że Andrzej ma problemy z kontuzjami. Za każdym razem słyszałem, że wszystko jest super, pełna forma i zdrowie Andrzeja też OK, więc te informacje, że Andrzej nie był wtedy gotowy to dla mnie zupełna  nowość.  Teraz mówię to, co Tomek: Andrzej walczymy kiedy chcesz, organizuję walkę na Polsacie, ale pod jednym warunkiem: przegrany zarobi na niej zero, nic, ani centa, a całą kasę weźmie zwycięzca.

- Wrócmy do spraw bardziej realnych - za trzy tygodnie, 6 lutego walczyć będziesz  w Prudential Center z Jasonem Estradą. Estrada trenuje siedem dni w tygodniu, jego ekipa twierdzi, że jest przygotowany lepiej niż kiedykolwiek i że zamierza zaatakować ciebie od pierwszej minuty pierwszej rundy. Masz podobno już po pierwszych trzech minutach wiedzieć, że popełniłeś wielki błąd przechodząc do ciężkiej. Estrada w bojowym nastroju...
TA:
Do pierwszego mojego uderzenia. Później dobry humor mu minie. Nie wierzę w to, że będzie chciał się ze mną bić, pójść na wymianę ciosów. Bardzo bym tego chciał, bo lubie walczyć efektownie, dla kibiców i wiem czym się to dla rywali, którzy chcą ze mną takich pojedynków, kończy - albo nokautem, albo twardym lądowaniem na ringu. Mam nadzieję, że Jason dotrzyma słowa i wyjdzie na ring się bić, a nie klinczować i psuć mnie i kibicom zabawę.

- Sparingi wchodzą w decydującą fazę...
TA:
Tak, robię już  z Andrzejem Gmitrukiem i Rogerem Bloodworthem ośmiorundowe, męcząc od razu dwóch sparingpartnerów, którzy muszą ze mną wytrzymać po cztery rundy. W przyszłym tygodniu będą sparingi 12-rundowe, na pełen gaz i na maksymalnej szybkości.

- Szybkość to najczęściej pojawiający się znak zapytania u tych, którzy nie wierzą, że możesz być tak samo szybki ważąc około 100 kilogramów.
TA:
Takich wątpliwości nie mają trenerzy z którymi pracuję, widzą każdego dnia co potrafię, jak się poruszam po ringu, jak mocno biję. To dla mnie najważniejsze.

- Kathy Duva, opierając się na informacjach z Prudential Center, jest przekonana, że twój debiut w wadze cięzkiej w USA będzie wielkim wydarzeniem. Bilety jeszcze nigdy się tak szybko nie sprzedawały. Zawsze podkreślasz jak wielkie znaczenie ma dla ciebie widok biało-czerwonych flag jak wychodzisz na ring.
TA:
To najważniejsze. Nie walczyłbym przy pustej sali, bez kibiców, za  żadne pieniądze. Doping kibiców, biało-czerwone flagi, atmosfera pełnej napięcia sali – to jest  mój sportowy narkotyk, dlatego walczę z taką determinacją i zawsze do końca.

Rozmawiał: Przemek Garczarczyk

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Luton
Data: 16-01-2010 01:07:10 
Troche to głupie. Z jednej strony Adamek nie powinnien przyjmować takiego wyzwania, z drugiej strony jak nie przyjmie, to tylko potwierdzi, że zależało mu jedynie aby sie wybić na nazwisku Gołoty i teraz ma go gdzieś.

Andrzej niech wyzwie Riddicka Bowe, wygra i w ten sposób zakończy kariere, a historia zatoczy piękne kółko. Adamek ma inne priorytety w tym momencie.
 Autor komentarza: abrakadabrorr
Data: 16-01-2010 01:09:31 
Adamek daj już spokój z Gołota .Jak to mówią czasami trzeba ustąpić ...Nie koniecznie mądrzejszemu.Obijać starego Endriego teraz to już każdy może.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 16-01-2010 01:45:09 
Kaska, znowu kaska w grze..Golota pewnie by troche zjechal z waga na nastepna walke ale i tak jego czas juz minal..
 Autor komentarza: berio76
Data: 16-01-2010 01:45:34 
golota tak waluje ludzi czasami...ze przed lewisem sie nie rozgrzal,ze tyson sie dziwnie zachowywal i byl agresywny, ze krety pod nim kopia,ze widzial adamek gdzie bic... Jezu zlituj sie andrzej i dajze spokoj faktycznie
 Autor komentarza: jerry
Data: 16-01-2010 01:47:46 
Ta wiadomosc znowu podzieli kibicow i wzbudzi ponizajace obu bokserow komentarze . Ten rewanz nikomu nic nie da oprocz byc moze pieniedzy ktore beda smierdziec ktokolwiek je wygra .
 Autor komentarza: meh
Data: 16-01-2010 01:49:50 
HAHAHAHHA, JEDEN GŁUPSZY OD DRUGIUEGO.... dlaczego miałoby dojśc drugi raz do beznadziejenej walki? Odpowiedź bardzo prosta- dla kasy, której polscy bokserzy nie zarobią nawet w USA. BRAVO!!! Bravo jeszcze raz!! wszyscy chcą to zobaczyc, pewnie..... hahahahah. Solorz więc ma za gruby portfel, albo boli go, że październikową walką "Adamek- Gołota" nie pobiła rekordu z 1998 roku z walki "Gołota- Whiterspoon"...
 Autor komentarza: meh
Data: 16-01-2010 01:52:55 
swoją droga Andrzej wydaje mi się, że trochę żartuje (choc na pewno myśli o tym, że z Adamkiem zarobił by trochę monet), a z koleji Adamek za bardzo bierze do siebie każde jego zdanie...
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 16-01-2010 02:09:38 
Wracam podpity i patrze i oczom niewierze:):)

Goloto Andrzeju ty symbolu polskiej klęski. na wydziale mam kilku erasmusów i pytam takiego typka z Belgii swego czasu gadalismy o sztukach walki itp on troche macha nogami.Pytam o Gołota a on cos w tym stylu
good boxer but without character, without will to fight, without ambition, and balls.His fight it was like mockery.Of course he should have belt(Byrd Ruiz- fucking reffs)But what with fihts against other???WTF with Brewster silly fatasss???

Golota is a symbol of failure

Andrzej niestety dl;a mnie twoja kariera to jedno wielkie niespełnienie i nic tego nie zmieni. Zajmij sie czyms innnym nie masz zadnych szans z Adamkiem czego byc nie zrobił
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 16-01-2010 02:12:48 
Wiadomość została ocenzurowana, ponieważ jest niezgodna z regulaminem. Użytkownik MyStyle piszący z IP: 77.112.131.18 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.

 Autor komentarza: MyStyle
Data: 16-01-2010 03:02:49 
Az mnie nerwy poniosły


Ale Golota jestem pewien ze byl nawalony lekko tak jak ja teraz jak chcial Adamka dorywac:):) A moze Andrzej mylsi o innym dorawniu???

Kto wie Jędrek jest rubaszny
 Autor komentarza: tonka
Data: 16-01-2010 03:15:15 
Tomek, prośba, nie przyczyniaj się już do pogłębiania utraty zdrowia Andrzeja. On już rzeczywiście nie raz chyba nie wie, co mówi. Następna walka byłaby tylko powielaniem pierwszej, tyle, że Gołota przegrałby w jeszcze cięższym stylu. Szkoda go. W sumie podoba mi się postawienie sprawy z pieniędzmi, ponieważ Endriu wychodzi tylko i wyłącznie po zarobek. W ten sposób sprawa rozejdzie się po kościach, a A.G. pozostanie w całości.
 Autor komentarza: endriu
Data: 16-01-2010 07:41:15 
meh Data: 16-01-2010 01:52:55
swoją droga Andrzej wydaje mi się, że trochę żartuje (choc na pewno myśli o tym, że z Adamkiem zarobił by trochę monet), a z koleji Adamek za bardzo bierze do siebie każde jego zdanie...


I mi się tak wydaje
 Autor komentarza: cisiek
Data: 16-01-2010 07:54:37 
Ludzie, nie dajcie się zrobić w konia Solorzowi i Rozalskiemu. Pierwszy pojedynek mógł mieć jednego zwycięzcę (w sensie biznesowym, a jak się w ringu okazało - także sportowym), więc po co mamy to przerabiać raz jeszcze ?...
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 16-01-2010 07:59:29 
Gołota nigdy się nie nauczy...

Na pewno dałby teraz nauczkę Tomkowi, bo w pierwszej rundzie ustrzelił by go w jajka !!
 Autor komentarza: szymonides222
Data: 16-01-2010 07:59:51 
Andrzej Gołota jak zwykle błyszczy powalajacym intelektem szybkoscia błyskawicy w ringu a Tomek co ma nato powiedziec , dobrze wie ze do walki drógiej juz nie dejdzie , Nasmiewaja sie z Rozalskim z Gołoty , z Gołoty to jest taki Frajer którego kazdy i wszedzie robi w bambuko jak chce obijajac mu gładko jego pusta mózgownice, zreszta zakładajac ze w andrzeja głowie panuje cylindryczna gładź niema sie czemu dziwic ze madrzejsi od niego osobnicy to wykorzytuja na swoja kożysc , zreszta w boksie zawodowym Gołota plasuje sie w czołówce rankingów pod wzgledem zmarnowanej kariery i spektakularnych porazek oraz niedokońca przemyslanych wypowiedzi
 Autor komentarza: szymonides222
Data: 16-01-2010 08:19:31 
A pozatym coś misie wydaje że Toemek jednak niebije takmocno w cieżkiem gdyz nieudało musie wybic Andrzejowi boks z Głowy,, apelujew panie Tomku trzeba było mocniej lac Gołote
 Autor komentarza: Tim
Data: 16-01-2010 08:40:31 
Dobrze powiedziane szymonides222 :D
Gołota swoimi kolejnymi wypowiedziami się coraz bardziej pogrąża ośmiesza i kompromituje, ale w sumie nie ma się co dziwić koleś który na swoją głowę przyjął tak mocne ciosy od Bowe, Lennoxa, Tysona i Brewstera musi mieć na pewno jakis uszczerbek w swojej czeszce to jest oczywiste.
Andrzej na własne życzenia przegrał wszystko co miał, zmarnował kilkukrotne dane mu szanse i do tego w kilku z tych walk przegrywał w kompromitujący i żałosny sposób.
Jeżeli Andrzej się nie opamięta to niedługo zostanie Krzysztofem Kononowiczem światowego boksu o ile już nim nie jest...
 Autor komentarza: iwoiwo
Data: 16-01-2010 08:46:22 
Szymonides 222 "zakładajac ze w andrzeja głowie panuje cylindryczna gładź..." - powiedz to Andrzejowi w twarz. Masz okazję, byc może ostatnią ;)
Co do samej walki - myslę że Andrzej bada rynek i ewentualną sprzedaż walki. Myslę też, że i tomek i Andrzej mają już zupełnie inne plany co do swojej przyszłości i raczej one się ze sobą nie przetną.
Wracając do Gołoty, Rzygi mówi, że Gołota wobec niego nie jest spoko. A on? Wielki przyjaciel..... Adamka też wykręci (niech Tomek ucieka od tego (bardzo brzydki wyraz), póki czas. Dla mnie Rzygi to ....(bardzo brzydki wyraz):)
Pozdrawiam
 Autor komentarza: sknerus
Data: 16-01-2010 08:53:21 
Ludzie dajcie spokój Zygiemu.I Gołota i Adamek duzo mu zawdzieczają.
 Autor komentarza: Kalifek
Data: 16-01-2010 09:19:47 
Wiadomo, że do rewanżu nigdy nie dojdzie. Gołota jak zwykle robi se jaja w wywiadach i nie wierze, żeby to mówił na poważnie. Zresztą drugiej takiej walki kibice by już raczej nie zechcieli, bo wiadomo, jak by sie ona potoczyła. Wszyscy pamiętają bolesną porażke Gołoty i wielu ludzi go opłakiwało. Drugi raz chyba nikt by tego nie chciał zobaczyć.

 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 16-01-2010 09:23:33 
A ja zgadzam się z przedmówcami którzy twierdzą że po co Gołota się ośmiesza.. Dostał bęcki i za cholerę nie mógł nic innego w ringu zrobić, sprawa ucichła, ludzie już o walce nie wspominają, to po co Andrzej rozgrzebuje gów..o które już nie śmierdzi dla niego ?!?! Teraz jak Tomek jest jeszcze cięższy jedyne co mogło by między linami spotkać Andrzeja to cięższy nokaut. Sądzę że gołota żyje przeszłością, treningami, sparingami z przed lat, wtedy po cyklu przygotowawczym był naprawdę w formie, a teraz stara się robić tak samo a efekt końcowy jest zupełnie inny niż kiedyś. Uważam że niech on już faktycznie kupi wędkę i przestanie się udzielać medialnie bo robi z siebie najnormalniej w świecie błazna do bicia i nie potrzebnie niszczy swój wizerunek który budował przez lata... i nie tłumaczmy tego specyficznym charakterem czy poczuciem humoru Andrzeja...

A Tomek, jak to Tomek, ambitny i waleczny do bólu, wierze że doprowadzi go to na sam szczyt, czego mu serdecznie życzę !
 Autor komentarza: qciej
Data: 16-01-2010 09:30:28 
Rewanż robi się gdy walka była wyrównana, a to była jednostronna egzekucja. Myślę, że Andrzej palnął tekst o rewanżu w żartach. Nie ma co roztrząsać tego tematu nic z tego nie będzie. Andrzeju posłuchaj swojej żony i udaj się wreszcie na wypoczynek.
 Autor komentarza: WielkiPies
Data: 16-01-2010 09:37:03 
Trochę nie na temat.
"Walkę stulecia" oglądałem na polsacie, normalnie, z orginalnym komentarzem. Teraz zainstalowałem IPLĘ. Tam jest ta walka pokazana z innych kamer i w ogóle bez komentarza. Doskonale za to słychać, co p. Gmitruk mówi w przerwach do Tomka. I świetnie widać, jak Tomek perfekcyjnie wykonyje zalecenia trenera. Np. przed ostatnią rundą: " nie bij na zewnątrz, czysto na brodę! Między gardą!". Po 4-5 sekundach Tomek właśnie to robi i Andrzej leży. (Wcześniejsze "zalecenia" np: "dwa lewe, jeden prawy... Dwa, trzy ciosy i cię nie ma"- też wykonane perfekcyjnie. Może to wiecie, ale...
Pozdrawiam
 Autor komentarza: szymonides222
Data: 16-01-2010 09:46:14 
A ja Myśle ze nierozważny Gołota w nastepnej walce spotka sie z davidem Tuo,, on juz napewno zniecheci Gołote do boksu ,, ciezko go znokautuje oby tak sie niestało ale pewnie moze sie stac a Gpołota wtedy naprawde zacznie byc chory wiem to spekulacje ale nadal sadze ze Gołota bysie zgodził na taka sieczke jego głowy hehehe
 Autor komentarza: am26
Data: 16-01-2010 09:56:19 
Ludzie weźcie się ogarnijcie, i Gołota i Adamek zarobili na tym "show" po okolo 1 mln złotych, i jeden i drugi umie liczyć, szybko zarobione pieniądze więc mogą sobie teraz troche pożartować. Nieudacznicy narzekają na Ziggi Rozalskiego- zrozumcie to jest biznesmen, rekin. Prawda jest taka że tak jak kiedyś Gołote tak teraz Adamka traktuje jak syna, zapewnił mu tam praktycznie wszystko. A że musi zarobić, cóż człowiek sukcesu za darmo nie robi! Ale..najważniejsze że walka już tuż tuż, ehh będą emocje. Już lekkie ciareczki mi przechodzą jak czytam nowe newsy, także jest dobrze. Tomek KAMAN!
 Autor komentarza: HARDPUNCH
Data: 16-01-2010 09:57:50 
Z CALYM SZACUNKIEM DLA GOLOTY ALE MYSLE ZE NIE POWINIRN WYCHODZIC Z TAKA PROPOZYCJA. ANDRZEJ TO DUMNY , HONOROWY , AMBITNY I ZAWZIETY FACET ALE NIE JEST W STANIE OSZUKAC CZASU I WLASNEGO ORGANIZMU. PIERWSZA WALKA Z ADAMKIEM POKAZALA JAKA DZIELI ICH PRZEPASC POD WZGLEDEM CZYSTO FIZYCZNYM POMIJAJAC JUZ SERCE DO WALKI CZY TECHNIKE.JESLI CHODZI O ESTRADE TO UWAZAM I GLEBOKO WIERZE W TO ZE BEDZIE K.O BO ADAMEK TEAM ROBI POSTEPY I MYSLE ZE TOMEK BEDZIE PRZYGOTOWANY NA 110%
 Autor komentarza: dekciw
Data: 16-01-2010 09:58:04 
ech... coz powiedziec. Spotkali by sie na piwie, dali sobie po razu i moze skonczyly by sie te glupie zatargi miedzy nimi. nie powinno sie prywatnych spraw wywlekac na forum.
a ziggi... jest jak king.
pzdr
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 16-01-2010 10:01:29 
Lubię Andrzeja ale nie mogę go zrozumieć, to najwyższy czas dla niego aby zrezygnować z boksu. No chyba, że rewanż z Góralem to kolejny żart Andrzeja.
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 16-01-2010 10:07:17 
On ma coraz bardziej prymitywne żarty...

kiedyś je lubiłem i śmiałem się z nich, ale teraz to mnie tylko irytują i drażnią.
 Autor komentarza: zin
Data: 16-01-2010 10:11:19 
Andrzej nie może pogodzić się z tą porażką i chyba bada tymi żartami grunt i jaka jest szansa na rewanż... Jak widać szansa jest duża :) Tylko prawdziwi kibice boksu nie będą chcieli tego oglądać !!!
 Autor komentarza: Legionnaire
Data: 16-01-2010 10:17:01 
Mam nadzieje, ze na zartach sie skonczy, Andrzej nie jest chyba masohista
 Autor komentarza: amin
Data: 16-01-2010 10:30:44 
adamek "nigdy nukomu nie domawiam". a co bylo z cunnem??!!
wogule po co ten rewanz mial by byc. pierwsza walka pokazala ze golota sie nie nadaje do walki. jest stary i niepsrawny. a to co powiedzial wq gliwicach o rewaznu bylo kompletnym zartem. adamek jak zmija to chwycil i jeszcze raz chce bic emeryta zeby na nim zarobic. zalosny jestes tomku
 Autor komentarza: lee
Data: 16-01-2010 10:33:06 
Bardzo dobra riposta Tomka, zwyciezca zgarnia cala pule, przegrany wraca do domu obity i pusty. Golota nigdy w zyciu na to nie pojdzie, to by bylo dopiero posmiewisko;)
 Autor komentarza: Legionnaire
Data: 16-01-2010 10:35:52 
To by byla tragedia wloskiej opery.
 Autor komentarza: zin
Data: 16-01-2010 10:38:14 
amin , już bez złośliwości ;) to jest boks zawodowy , a to nie są dzieci (chyba) i wiedzą co mówią i robią.
 Autor komentarza: Gwahlur
Data: 16-01-2010 10:59:20 
Tragedia. Juz Adamek-Golota I to ze sportowego piunktu widzenia byla kpina, bo Andrzej to tylko rozbity dziadek-kaleka bez ciosu a Tomasz ma swoj prime.

Tomasz Adamek-Andrzej Golota II ??? Larry Holmes-Muhammad Ali !!!
 Autor komentarza: FANBOX
Data: 16-01-2010 11:00:27 
Jak już chcą te "walki stulecia" to są zdrowi bokserzy:Sosnowski,Wach(choć jego coś trapi bo ostatnio nie walczy),Wawrzyk, może Boniek by wrócił z emerytury?Śmiechu warte.Pozdrawiam.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-01-2010 11:28:01 
Wypowiedz Goloty o "dorwaniu adamka" powinno traktowac jako dowcip,kto tego nie lapie jest idiota i pajacem na gumce.tomek adamek mowiacy calkiem serio o rewanzu z Golota i zgarnieciu calej puli ze zwyciestwa jest dla mnie nikim,kompletnym moralnym zerem,zachlannym i pazernym wiesniakiem,zreszta tak jak jego kompan Rzygi.Pomimo ze nigdy nie lubilem tomka a znam go jeszcze z czasow kiedy byl nikim,zawsze mu kibicowalem bo cenilem jego charakter wojownika,niestety poza ringiem jest tylko karlem moralnym
 Autor komentarza: ZIBI
Data: 16-01-2010 11:32:47 
"Wtedy to zresztą ja zapraszałem Andrzeja do tańca, on przyjął propozycję"
no i wyszło szydło z worka , a tak się zarzekał, że to nie był jego pomysł...
A co do podziału kasy to pamiętam jak Gołota proponował, że zwycięzca bierze wszystko i Adamek jakoś nie zgodził się, a przecież wygrał, widać nie był taki pewny co do formy Andrzeja. Teraz jak się przekonał że to żadne wyzwanie obić bokserskiego emeryta - wraka to wyłazi z niego cwaniaczek.
A tak w ogóle to jestem pewien że Goły jak zwykle robił sobie jaja
 Autor komentarza: MAXIMVS
Data: 16-01-2010 11:35:11 
ja osobiście od dłuższego czasu jestem gorącym zwolennikiem zakończenia kariery bokserskiej Andrzeja Gołoty, z prostego względu - cenię go i lubię. Obecny Gołota nie nadaje się do zawodowego sportu, on już jest kompletnie wyeksploatowany.
Niestety bardzo realny jest scenariusz, że po wygranym pojedynku z tym Estradą, Adamek weźmie walkę z Areolą , w której dostanie ciężkie i szybkie KO. Po tym łomocie skończą się sny o HBO i pozostaną walki na lokalnym podwórku. W takiej sytuacji Adamek i Zygi przypomną sobie o Gołocie i zechcą odgrzac ten stary kotlet. W mojej ocenie niestety pozostaje tylko kwestią czasu, kiedy znów Gołota wyjdzie do Adamka.
 Autor komentarza: MAXIMVS
Data: 16-01-2010 11:36:36 
andrewsky - 100% racji.
 Autor komentarza: michas600
Data: 16-01-2010 11:42:06 
Jeżeli Andrzej jest taki pewny siebie, a Sam go w tym poprze (oby nie) to Tomek powinien rozegrać drugą walkę trochę inaczej - podobnie jak zrobił to ostatnio Kołodziej. Nie kończ go Tomek jak masz okazję. Tłucz gościa i daj mu złapać oddech, jak wróci do siebie, wal dalej. Kibice będą mieli radochę jak go będziesz punktował co rundę a i walka potrwa dłużej. Finalnie możesz zrobić dobry uczynek - może w końcu dotrze do Gołoty, że czas zmienić dyscyplinę na warcaby - bo do szachów trzeba jeszcze mieć pojęcie. A propos kasy, to Tomek dobrze kombinuje, bo wie, że druga taka walka już by tyle im kasy nie przyniosła więc żeby wyjść na swoje, musiał by wziąć całość. Osobiście chyba bym się nad drugim takim starciem nie pochylił - chyba żeby wcześniej walczył Cygan, Kołodziej albo Master :)
 Autor komentarza: swij
Data: 16-01-2010 11:50:08 

"Nikomu nigdy walki nie odmówiłem"

nie kłam Aadamek! jak Haye nawalił w gacie przed walką z Władkiem to proponowano ją tobie a ty wymiękłeś!? czyż tak nie było??
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 16-01-2010 11:57:31 
Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-01-2010 11:28:01
Wypowiedz Goloty o "dorwaniu adamka" powinno traktowac jako dowcip,kto tego nie lapie jest idiota i pajacem na gumce.


Nie kolego to ty chyba jesteś tym pajacem...

Ja to widzę inaczej:

Cały Gołota, przed walka szydził, że mistrz się zbroi i buduje, w linach dostał oklep, dzięki temu że sędzia go znał postanowił przerwać wcześniej walkę aby nie było wstydu jak by już z desek nie wstał, teraz zamiast odpuścić zaczyna znowu szydzić i chyba wmówił sobie że to był przypadek że Adamek go pokonał. Pasowało by aby Andrzej zrozumiał że jego słynna lewa ręka nadaje się obecnie jedynie do podcierania (każdy wie czego) a nie boksowania i rozbijania nią rywali. To że Andrzej sobie żartuje to głupie tłumaczenie, czemu nie żartuje sobie z Tysona z którym tez walczył i każdy wie jak wyglądała walka (hmm jak walka?) ?????? Jak go szanuje i lubię to powoli brakuje już Tomka którego tez bardzo lubię...

A ludzie którzy ślepo są zapatrzeni w starą gwiazdę, są dla mnie śmieszni, chcecie wojować to idźcie na mecz piłki nożnej tam się kibicie dwóch drużyn nienawidzą, a to jest boks, jeden odchodzi by zrobić miejsce drugiemu...
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 16-01-2010 12:00:39 
oo wcięło mi zdanie w wypowiedzi:

"...Jak go szanuje i lubię to powoli brakuje mi już cierpliwości do jego postawy wobec Tomka którego też bardzo lubię i szanuję..."
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-01-2010 12:07:26 
goldenboy
po pierwsze nie jestem twoim kolegom a po drugie jak uwarzasz ze moj post dotyczy ciebie to wyrazy wspolczucia
 Autor komentarza: spatriot
Data: 16-01-2010 12:13:33 
Na kurwe zajmujecie sie pierwsza czescia tekstu wazna jet druga czesc przygotowan do walki z Estrada.Od ADAMKA bije pewnosc siebie a to na moje dobrze wrozy . A ROZALSKI TO DWULICOWA CIOTTA .
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 16-01-2010 12:24:23 
MyStyle
Nie pij wiecej jak masz zamiar zabierac glos na tym forum..Przypuszczam ze gdyby nie Golota to bys nie wiedzial co to jest boks..Spojz na jego walki z Grantem, Bowem, Sandersem,Ruizem, Byrdem..To byla czolowka i zobacz jak te walki wygladaly!!..Owszem powinien dac se spokoj z ringiem ale Tyson np wychodzi do wrestlingu a Golota moze ma ochote zarobic pare dolcow!!..Golota mial jaja ale mial cos z psycha nie tak!!..Jakby nie mial to by czolowke omijal a pragne zauwazyc ze walczyl z najlepszymi swoich czasow!!
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 12:24:52 
andrewsky -" kolegom " na pewno nie jesteś bo nie ma takiego wyrazu .
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 16-01-2010 12:34:34 
i wszystko w temacie hehe

zamiast spamować forum przez ferie chłopcze, przysiądź nad słownikiem :)

 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 16-01-2010 12:37:40 
Jak napisałem wyżej te dowcipy Andrzeja są już kompletnie nie śmieszne i ja ich nie traktuje jako żarty... Chce skończyć na wózku to dajcie mu ten rewanż z którego tak niby się wyśmiewa i żartuje...

Trzeba wiedzieć z czego i jak można szydzić i żartować, Jędrula na pewno jeszcze się tego nie nauczył.
 Autor komentarza: Melock
Data: 16-01-2010 12:47:02 
Spokojnie, spokojnie...
Ja też padłem ze śmiechu jak to przeczytałem i aż podskoczyłem z radości że zobaczę kolejną "Polsatową masakrę piłą mechaniczną". Ale wystarczy się uspokoić i spokojnie pomyśleć. Panowie, to bujda jest. Sztucznie rozdmuchana przez dziennikarzy goniących za sensacją.
Znacie Andrzeja, on jednego zdania nie skleci w wywiadzie. Palną coś o "dorwaniu Adamka" w swoim stylu, a jakiś dziennikarzyna od razu podchwyca to i leci jak piesek do Adamka kłamiąc, bo to jest manipulacja faktami, że "Andrew cię wyzywa!!!!".
Na to Adamek słysząc coś takiego reaguje jak reaguje i mamy sensacje.

W ten sposób nakręcono pierwszą walkę i tu byłoby pewnie podobnie. Nie wierzę że Andrew chciałby tej walki, to pewnie zwykły żart.
 Autor komentarza: MAXIMVS
Data: 16-01-2010 12:57:50 
Melock, sądzisz Gołotę swoją miarą pisząc, że on ni potrafi sklecic zdania. Zmartwię cię, niestety znów się mylisz, w tym też jesteś od niego gorszy.
 Autor komentarza: Kamyk
Data: 16-01-2010 13:01:23 
wczoraj ogladalem sobie walke Estrady z Povietkinem i doszedlem do wniosku ze Adamek wcale nie jest od niego szybszy. Estrada szczegolnie niebiezpieczny jest na poczatku walki gdzie dwie pierwsze rundy wygral z tym ruskiem. Ale nie potrafi zadac takiej kombonacji ciosow jak Tomek i mysle ze dlatego Adamek wygra ta walke
 Autor komentarza: MAXIMVS
Data: 16-01-2010 13:06:13 
kamyk, nie żartuj sobie. Adamek rozjedzie tego Estradę. Powietkin nie skończył go przed czasem tylko dlatego, że ma watę w rękawicach, poza tym myślę , że trochę zlekceważył sobie Jasona po obejrzeniu wcześniejszych walk, w których pokazał dośc komiczny boks.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 16-01-2010 13:18:22 
Co do walki rewanzowej, to tylko i wylacznie dla kasy ale mnie sie juz tego ogladac nie bedzie chcialo..Andrzej BYL bardzo dobrym ciezkim ale jego czasy minely!!..ciezko mu to zrozumiec albo jeszcze chce pare groszy wyrwac..
 Autor komentarza: bleef
Data: 16-01-2010 13:23:32 
Autor tego wywiadu zadając pytanie :
"Zacznijmy od Andrzeja Gołoty, bo temat się zrobił głośny: Tomek, praktycznie zostałeś wyzwany do rewanżu. Zdążysz wszystko zmieścić w 2010 roku?" jest chyba niepoważny,tak samo jak większość tych pseudo-dziennikarzyków !! Andrzej palnął to w swoim stylu,a redaktorzy bokser.org już twierdzą że to było wyzwanie do rewanżu...panowie katastrofa z wami,katastrofa
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-01-2010 13:44:25 
mik36
przepraszam bardzo nie wiedzialem ze mamy na forum pania od polskiego,to jak prosze pani powinienem napisac to slowo jezeli nie moge pisac polskich znakow? Bardzo niecierpliwie czekam na pani odpowiedz i obiecuje ze zastosuje sie do pani uwag
 Autor komentarza: Legionnaire
Data: 16-01-2010 13:45:22 
Juz do pierwszej walki nie powinno dojsc, ale jednak Golota nie odpuscil,jak sie skonczyla widziala cala Polska.Najbardziej mnie jednak denerwuje ta gadka o wieku , kontuzji itd. przecierz Andrzej i jego ludzie wiedzieli o tym juz wczesniej, dlatego gadki tego typu juz nie maja zadnego sensu.
 Autor komentarza: ZIBI
Data: 16-01-2010 14:17:49 
Rzygi:
"Andrzej na mnie teraz narzeka, ale to nie jest z jego strony fair - to ja namówiłem Tomka, żeby się zgodził na podział 50/50, choć to on był mistrzem i "po boksersku" należało mu się 70 procent puli"

gorszej bzdury dawno nie czytałem...
Panie Rzygi
czy gdyby na tej słynnej gali Tomasz HBO miał za przeciwnika kogokolwiek innego niż Andrzeja Gołotę to zarobilibyście chociaż połowę tego co zarobiliście???
Ludzie w przytłaczającej większości zapłacili za oglądanie Gołoty a nie Adamka i zapłaciliby nawet gdyby Gołota walczył z kelnerem. Ba!!! powiem więcej - co by się lepiej sprzedało w Polsce - Adamek vs Estrada, czy Gołota vs Bowe III ???
Oczywiście dla mnie jako kibica większą wartość ma walka Adamka( Gołoty już nie chcę widzieć na ringu dla jego dobra) ale fakty są jakie są.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 16-01-2010 14:21:34 
rzeczywiście z tymi dziennikarzami to już tak jest, wystarczy, że Andrzej palnie jakiś żart a już za chwile mamy artykuł na pół strony o tym, że Andrzej chce walczyć z Adamkiem - no ale co zrobić taka praca, w końcu coś trzeba pisać
 Autor komentarza: ribbentropgolotov
Data: 16-01-2010 14:25:52 
Zacznijmy od Andrzeja Gołoty, bo temat się zrobił głośny: Tomek, praktycznie zostałeś wyzwany do rewanżu. Zdążysz wszystko zmieścić w 2010 roku?

Sory, ale ten wywiad musial przeprowadzac jakis tepy ch..j
Artykul nie wymaga komentarza bo jest poprostu zbedny...
Glupie spekulacje i nakrecanie atmosfery
 Autor komentarza: Krzysiullus
Data: 16-01-2010 14:29:40 
Gołota jak zwykle głupkowate wymówki, że ręka nie wyleczona itd. Wiadomo, że do boksu sie już nie nadaje. Jeśli doszłoby do tej walki to Adamek tylko by sie cofnął, po co mu to, znowu go oskarżą, że sie z dziadkiem bił itp. A Golota to cfaniak, poczuł, że kaske można zarobić, nawet za podstawienie się i dostanie w morde (bo tak by to wyglądało) i znowu coś kręci. Widać spłukany jest. Niech sobie już da spokój bo ośmiesza siebie i swoich jeszcze wiernych fanów. Nastał czas Adamka i basta. Panie Golota miałeś swój czas, którego nie wykorzystałeś, zajmij sie trenerką czy czymkolwiek innym i kur** nie przeszkadzaj w "robieniu kariery" swojemu rodakowi !
 Autor komentarza: tonka
Data: 16-01-2010 14:31:11 
Andrewsky
Zwykle w takim przypadku wystukuje się na klawiaturze "a" zamiast "ą". "Om" to zwykły błąd ortograficzny. Nie ma co się bez sensu spierać, tylko poprawić i przyznać rację userowi mik36. Oczywiście piszę to pokojowo. Pozdro!!
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 16-01-2010 14:59:21 
Endriu to stary jajcarz, palnie żart a my się kłócimy jak głupie reksy. pamietam jak kiedyś Andrzej powiedział że mógłby walczyć z Michalczewskim nawet na Kamczatce, Darek zrobił się wtedy wściekły jak dzik - pewnie Tygrys na poważnie wziął sobie walkę na Kamczatce:)
 Autor komentarza: berio76
Data: 16-01-2010 14:59:41 
swoja droga bylyby jaja gadyby tomek adamek zdobyl tytul mistrza swiata(prawdopodobne bardzo) a golota jakims cudem wzial sie za siebie,skorzystalby z pomocy NASA i wbudowal sobie cybarnetyczne lewe ramie terminatora i spuscil wpierdol adamkowi w rewanzu zostajac przy tym wreszcie mistrzem swiata...:)
 Autor komentarza: sid
Data: 16-01-2010 15:08:42 
''ADAMEK BY NIE WALCZYŁ ZA ZADNE PIENIADZE BEZ KIBICÓW''HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!! ZIELONE TYLKO ZIELONE NIC SIE NIE LICZY WIECEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAPRAWDE URODZONY POLITYK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Autor komentarza: Kamyk
Data: 16-01-2010 15:11:55 
MAXIMVS - ogladales wogole ta walke???? sadzisz ze Estrada nie jest szybki??napewno byl szybszy od Povietkina a on do powolnych nie nalezy... a wogole to ty o jakiej wacie mi piszesz ,ze niby povietkin??
 Autor komentarza: Siwy1
Data: 16-01-2010 15:12:02 
Tonka, mik36 pisze się kolegom, andrewsky dobrze napisał :)
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 15:27:52 
andrewsky - drogie dziecko , jeżeli nie masz polskich znaków po prostu wystarczy napisać "kolega" bez ą , z ciągłości zdania można wtedy wywnioskować że ,albo nie masz polskich znaków , albo po prostu nie zwróciłeś na to uwagi .Ale przynajmniej będzie wiadomo że wiesz jak się to słowo pisze."Kolegom" - niestety nie świadczy o twojej znajomości polskiego słowa pisanego.
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 15:29:42 
tonka - właśnie doszedłem do twojego posta , więc widzę że mnie wyręczyłeś , wielkie dzięki ;)
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-01-2010 15:31:12 
tonka
ortografia i gramatyka nigdy nie byly moja mocna strona:)Jednak na czepianie sie bledow ortograficznych oraz nickow uwazam za najnizszy sposob bytowania na tym forum
Rowniez pozdrawiam
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 15:31:35 
Siwy1 - a to przepraszam , widać do jakiejś dziwnej szkoły chodziłem :)
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 15:33:56 
andrewsky - a to dlaczego tak uważasz , udzielasz się na forum które czyta mnóstwo ludzi , chyba można robić to poprawnie ?
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-01-2010 15:38:52 
mik36
tak dla twojej wiadomosci to na maturze z polskiego mialem dwie 4 (z pisemnego obnizona ocena ze wzgledu na bledy ortograficzne:)a mature zdawalem 13 lat temu.Jezeli nie masz nic merotyrocznego mi do napisania oszczedz sobie drobnych uszczypliwosci bo swiadzcza one jedynie o twojej malosci
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 15:43:49 
andrewsky - oczywiście rozumiem że Twoja pierwsza wypowiedź na temat Adamka była nader merytoryczna . No to niestety mamy chyba inne pojęcie na ten temat.
 Autor komentarza: Siwy1
Data: 16-01-2010 15:44:26 
Mik36
naprawdę nie ma co się czepiać ludzi o błędy.
Masz jednak rację, że to jest błąd ale tylko w liczbie pojedynczej :)
Pamietaj, że polski język jest trudny i nie każdy musi umieć go perfekt
 Autor komentarza: tonka
Data: 16-01-2010 15:44:36 
Siwy - wystawiłeś sobie ocenę niedostateczną. :)))))

Przykłady:
1) "Nie jesteś moim KOLEGĄ."
2) "Nie powiedziałem Twoim KOLEGOM."

Pierwszego z przykładów użył Andrewsky.
I dajmy sobie spokój już z literkami i popadaniem w śmieszność. :))))
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 15:46:38 
panowie - ja daję spokój :)
 Autor komentarza: neme
Data: 16-01-2010 15:47:27 
andrewsky - jak Gołota coś piernie to taki niewinny żarcik, ale jak Tomek to już leca epitety, trochę obiektywizmu i mniej ślepej miłosci.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-01-2010 15:47:54 
mik36
po pierwsze primo jak mniemam jest forum bokserski,po drugie primo artykul pod ktorym zamiescilem swoj post nie dotyczy ortografii,po trzecie primo jak ktos ma troche oleju w glowie to i tak zrozumie co "autor mial na mysli" po czwarte primo taka dyskusja zasmieca tylko forum i do niczego nie prowadzi bo jakie to ma znaczenie jakie bledy ja popelniam?
 Autor komentarza: berio76
Data: 16-01-2010 15:50:59 
fajnie jak na forum jest pewien poziom we wszystkich dziedzinach,kolezenskich uwag nie bralbym zbyt osobiscie,kazdy popelnia bledy,nie jestesmy obiektywni w stosunku do siebie samych co widac po tym co wyprawiajac np. politycy lub andrzej golota.
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 15:52:18 
andrewsky - proszę nie staraj się być elokwentny bo ci nie wychodzi .

Mam tylko pytanie czy ty wiesz co oznacza słowo primo ?

A teraz odpowiedz sobie na pytanie "po drugie primo " dla mnie czad :)
 Autor komentarza: Siwy1
Data: 16-01-2010 15:53:15 
Wiem Tonka hehe dopiero po chwili się zorientowałem hehe Zapomniałem spojrzeć na całośc zdania ale co tam ;)
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 15:56:31 
dobra już się nie wtrącam ;)
 Autor komentarza: endriu
Data: 16-01-2010 16:11:59 
szymonides222 MyStyle

I inni idioci (sory że po imieniu) Ci którzy uważają że Golota to nieudacznik i loser Napiszę wam krótko choć i tak do was to nie dotrze, Gołota osiągną w boksie wszystko, w AMATORACH sukcesy a w ZAWODOWSTWIE grube pieniądze, to jest proste jak walenie,

Poza tym pięściarsko był lepszy od Adamka, wystarczy porównać ich najlepsze walki np z Bowiem i Briggsem, ale tutaj to już trzeba wykazać się wiedzą i umiejętnościami obserwowania, nawet od was tego nie oczekuję

ps. sory nie mogłem się powstrzymać, niektórzy klepią wkoło to samo
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 16:15:56 
endriu- masz rację że jest różnica między tymi walkami , i to nawet duża Adamek obie wygrał i nie walił po jajach.
 Autor komentarza: endriu
Data: 16-01-2010 16:18:11 
Wypominanie błędów świadczy o braku kultury, ja też je robię i to chyba najwięcej z
 Autor komentarza: endriu
Data: 16-01-2010 16:19:44 
mik36

Wiedziałem że tacy jak ty tak to uargumentują
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 16:19:48 
tak ? a mi się wydawało że raczej obrażanie innych , no ale to Ty jesteś znawcą
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 16-01-2010 16:20:16 
mik36 - miałeś się już nie wtrącać
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-01-2010 16:20:24 
mik36
Na co Ci te wszystkie madosci ktorymi nabiles sobie glowy jezeli
Twoj ciasny mozdzek nie ptrafi wylapac najprostszej formy ironii.Prosze CIE w imie Boga jedynego nie pisz juz do mnie wiecej
Jestes najmadrzejszy i zawsze masz racje jeszcze raz Cie przepraszam i za tego kolegom wybacz mi i jeszcze raz Cie prosze zmiluj sie nademna i nie pisz do mnie bo nie trawie ludzi ktorzy nie maja za grosz poczucia humoru i inteligencji a zazwyczaj te dwie cechy ida w ze soba w parze
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 16:22:48 
Ghostbuster- ale , to na całkiem inny temat
 Autor komentarza: endriu
Data: 16-01-2010 16:23:28 
Trochę mnie dzisiaj ponosi

Jedna kwestia ktoś wyżej pisał że Golota mówił ,,że jak dorwie Adamka,,
Niech ten ktoś najpierw dobrze zrozumie lub jeszcze raz przesłucha wywiad z Golotą tam chodziło o ROZALSKIEGO!!!
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-01-2010 16:23:56 
wlasnie przeczytalem swoj ostatni post i znalazlem w nim sporo "bykow":)
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 16:24:14 
andrewsky - jeśli stawiasz takie wymagania to chyba nie za bardzo za sobą przepadasz

przepraszam , ale musiałem
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 16-01-2010 16:25:37 
zaraz dobijemy do setki
 Autor komentarza: endriu
Data: 16-01-2010 16:25:44 
Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 16:19:48
tak ? a mi się wydawało że raczej obrażanie innych , no ale to Ty jesteś znawcą

Tutaj Ci przyznaję rację, z wyjątkiem tego że nie czuję się znawcą a raczej kibicem
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 16:26:48 
endriu - ja uważam że Andrzej robił jak zwykle sobie jaja , ale ja bym wolał jakby na pytania naprawdę odpowiedział trochę bardziej na temat , bo wiedzę na pewno ma.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-01-2010 16:32:37 
mik36
Byl kiedys taki serial Alternatywy4 bodajze Bareji jeden z jego glownych bohaterow niejaki Aniol grany przez Romana Wilhelmiego mial takie swoje powiedzonko po pierwsze primo,po drugie primo...to klasyka polskiej telewizji ale skad Ty to mozesz wiedziec
 Autor komentarza: endriu
Data: 16-01-2010 16:39:48 
mik36 - Andrzej już taki jest, oczywiście że żartował Ludzie wzięli to na serio i powstała zadyma medialna, która jak tak dalej pójdzie może skończyć się na ringu, oczywiście nie jestem zwolennikiem tej opcji


Jeżeli wzrośnie zainteresowanie ta farsa to Polsat wyłoży na to pieniądze i wcale się nie zdziwię
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 16:40:16 
andrewsky - a to taki cytat miał być , no a ja głupi nie załapałem , tak to jest jak ktoś ma klapki na oczach i jest zadufany , no i oczywiście wyszły wszystkie moje kompleksy małego dziecka
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 16:41:59 
endriu - tylko po co, naprawdę uważasz że to jest Andrzejowi potrzebne .

Dla mnie osobiście było to strasznie dołujące wydarzenie .
 Autor komentarza: mik36
Data: 16-01-2010 16:49:12 
panowie mam pytanie będzie jakaś relacja z walk polska - USA , bo tam znajomy walczy i chciałbym to jakoś zobaczyć kiedyś coś tam na ten temat było wspominane .
 Autor komentarza: endriu
Data: 16-01-2010 16:56:53 
mik36

Ja napisałem ,,oczywiście nie jestem zwolennikiem tej opcji,,
Jeżeli dojdzie do tego cyrku to tylko dla forsy
 Autor komentarza: endriu
Data: 16-01-2010 17:06:14 
Powiem to tak, choć cenię sobie bardziej inne wartości to na miejscu Goloty wyszedł bym do ringu z Adamkiem ponownie za liny. Kilkaset tysięcy dolców za dwa miesiące pracy (i baty) zawsze się przyda, choćby dla potomków Tylko proszę nie przesadzajcie z tym inwalidztwem, ze sprawną ręka Andrzej co najwyżej może dostać tko od Tomasza
 Autor komentarza: panpiotr1
Data: 16-01-2010 17:07:19 
Rozalski znalazł sobie nowe "źródełko".Adamek git , Gołota bee.
 Autor komentarza: endriu
Data: 16-01-2010 17:16:30 
panpiotr1

Z pewnego punktu widzenia to trochę nie ferr Trzeba jednak pamiętać że Rozalski pomógł kiedyś Golocie w boksie i biznesie Teraz pomaga Adamkowi oczywiście że nie za darmo bo był by to idiotyzm. Na naszej walce ,,stulecia,, wszyscy bardzo dobrze zarobili, z pewnością więcej niż za ich ostatnie walki za granicami naszego kraju Często tak w biznesie bywa
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-01-2010 17:17:48 
panpiotr1
Rzygi najchetniej to by z tych dwoch zrodelek chleptal:)
 Autor komentarza: meh
Data: 16-01-2010 17:32:27 
endriu , popieram Cię. jest jeszcze kilka osób na tym forum, co naprawdę potrafi spojrzec OBIEKTYWNIE na boks, ale taką osoba na pewno nie jest SZYMONIDES 222 ( wybacz, ale Twoich postów nie da się czytac- same bzdury, które uroiły się tylko w Twojej głowie)
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-01-2010 17:33:37 
Ale tak swoja droga to pomysl Rozalskiego jest chyba calkiem nowatorski
szkoda jednak ze nie zaproponowal takiego podzialu wplywow z walki obozowo Hopkinsa znajac krazace legendy o chciwosci Berniego pewnie by przystal na takie warunki a nie rzucal jakies nedzne 500 tys$ na otarcie lez takiej slawie jak Goral.Moze teraz Team Adamek w ten sposob bedzie ustalal podzial kasy z kolejnymi przeciwnikami czyli zwyciezca bierze wszystko.Tylko skad oni wytrzasna tylu bokserskich inwalidow z glosnym nazwiskiem zeby ich mozna bylo bezkarnie obijac i nabijac kabze,ale jak mowi Rzygi zawsze znajdzie sie jakis "cwancyk"
 Autor komentarza: pragaa
Data: 16-01-2010 17:41:00 
zyggi nigdy nie mówił jak polscy promotorzy że dokłada do gali wręcz przeciwnie będzie grubo zarabiał ustawił gołote finanowo nie tak jak polskie fundusze ustawi adamka pomnażać miliony wychodzi mu rewelacyjnie on to wyssał z mlekiem matki natomiast jego umiejętnosci w teamie ringowym są żadne tylko tyle że jest w telewizji ma dużą siłe przebicia i kontakty ja nigdy ani od gołty ,adamka nie słyszałem że się nie rozliczył jest polskie bagienko i ludzie którym się nie podoba zwykła zazdrość w finasach jest przekozak
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 16-01-2010 18:05:01 
Pragaa
Masz torche racji w tym co piszesz..W sumie Andrzej Rozalskiemu duzo zawdziecza..Teraz Ziggi pracuje z Adamkiem i jego promuje to proste...
 Autor komentarza: przemo663
Data: 16-01-2010 18:25:37 
Widzę, że stare demony wróciły...Tak od siebie dodam, że wielu z was po prostu nie rozumie, że robiąc z Andrzeja półboga, tak naprawdę go krzywdzi.
"Gdyby nie psychika", "gdyby nie sędziowie", "gdyby nie promotorzy", w kółko to samo.Tworzycie obraz legendy boksu, przez co powodujecie osobisty sprzeciw wielu, bo Andrzej legendą pokroju Holyfielda, Tysona nie byłby nigdy.To był po prostu fajny pięściarz, który swoje zarobił? Nie wystarcza wam?
 Autor komentarza: scheevus
Data: 16-01-2010 18:30:07 
1.wiemy ze tomek nie boi sie nikogo a na HBO to zawalczy chyba z soba z tej pazernosci i checi pokazania kawalu dobrego boksu- bo kto da taka dobra walka jak adamek-adamek
2.andrzej tez by dal sobie spokoj z tymi glupimy pomyslami bo wiek zobowiazuje, on niech zacznie trenowac mlodych a nie na przekor dalej walczy szkodzac tak naprawde tylko sobie
pozdrawiam
 Autor komentarza: endriu
Data: 16-01-2010 18:37:00 
przemo663

Masz tu trochę racji w swoich przemyśleniach. Na pewno Andrzej nie był gwiazdą typu Tyson czy Holly, jednak z całą pewnością jest legendą POLSKIEGO BOKSU.

Te ,,gdyby,, co wymieniłeś to właśnie sedno sprawy, to właśnie przyczyny które wzbudzają tyle emocji
 Autor komentarza: przemo663
Data: 16-01-2010 18:46:46 
Oczywiście, że jest legendą polskiego boksu.Tyle, że legenda polskiego boksu to nie to samo co legenda światowego boksu, a wielu stawia taki znak równości.

A tych "gdyby" jest po prostu w jego przypadku za wiele.I niektórzy tego "gdyby" używają jako koronnego argumentu, tłumacząc innym, że Gołota mógłby być wielką legendą światowych ringów.
 Autor komentarza: endriu
Data: 16-01-2010 18:57:11 
Dla mnie jest oczywiste jedno, posiadał umiejętności na mistrza
I to prawda nigdy nie miał papierów na legendę światowego boksu
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 16-01-2010 18:57:11 
przemo663
a ilu dobrych zawodnikow w wadze ciezkiej mielismy na przestrzeni tych ostatnich 20 lat ze mozna by sie nimi ekscytowac?Golota pomimo wielu swoich wad byl naszym jedynym liczacym sie kiedys piesciarzem wiec jest automatycznie gloryfikowany ponad miare ale dopoki nie pojawi sie ktos kto da nam tyle emocji co Andrew tak pozostanie czy sie to komus podoba czy nie.Sporo kibicow tez probuje usprawiedliwic w jakis sposob te fatalne i bezsensowne porazki wiec czemu niektorym tak to przeszkadza?
 Autor komentarza: endriu
Data: 16-01-2010 19:20:00 
andrewsky

Lepiej tego chyba nie da się określić

Przyznam się ze sam choruje na chorobę o nazwie Gołota, chwytam nerwa jak źle piszę się o Andrzeju i nikt na świecie nie jest w stanie mnie z tego uleczyć Po jego przegranych walkach wręcz chorowałem nie chciało mi się z nikim gadać, czasami następnego dnia wogule nie wstawałem z łóżka albo uciekałem do lasu Robiłem się agresywny dla otoczenia które krytykowało Golote No i co ja mam na to poradzić?
 Autor komentarza: berio76
Data: 16-01-2010 19:21:51 
endriu moze jakis egzorcyzm
 Autor komentarza: ZIBI
Data: 16-01-2010 19:23:11 
ludzie dajcie na luz...
jak ktoś wcześniej napisał trzeba być (...) żeby nie wyłapać żartu lepszego czy gorszego w wypowiedzi Gołoty o ewentualnym rewanżu z Adamkiem. A niby co miał powiedzieć polskim kibicom na polskiej ziemi?
"Nie nie wyjdę do Adamka bo to zajebisty bokser, a ja jestem wrakiem i nie chcę skończyć w szpitalu lub na cmentarzu"
zapytajcie Tomasza HBO czy wyszedłby znowu do Dawsona - odpowie że bez problemu. Hatton dostał od Pacquiao i Maywathera i też się tłumaczy. Tak to już jest. Żaden bokser nie chce publicznie przyznać się do tego,że jest słabszy i nie ma szans.
 Autor komentarza: endriu
Data: 16-01-2010 19:28:55 
berio76

Tylko ze ta choroba mi się podoba i nie chce się z niej wyleczyć
 Autor komentarza: neme
Data: 16-01-2010 19:31:19 
ZIBI
Żart???
Tu chodzi o to że jemu w ogóle jest jeszcze w głowie wychodzenie i nie ważne czy to bedzie Tomek czy Najman. Andrzej powinien powiedzieć tylko jedno - dość emerytura i tyle.
 Autor komentarza: ZIBI
Data: 16-01-2010 19:35:33 
neme
ja jednak myślę, że Goły doskonale sobie zdaje sprawę że to już koniec i jestem przekonany iż na ringu więcej go nie zobaczymy - I BARDZO DOBRZE!!!
 Autor komentarza: Laik
Data: 16-01-2010 20:36:02 

Andrew sobie zażartował,a Ci się napalili na łatwą kasę.


Adamek już w ogóle żenada.Wie,że Andrzej nie ma szans,to pieprzy farmazony,że zwycięzca bierze wszystko.Zachowuje się jak wieśniak,taki lokalny gamoń.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 16-01-2010 20:49:35 
przemo663
Jak dla mnie Andrzej bogiem nie jest..Musisz jednak przyznac ze mial umiejetnosci mistrzowskie i pasek mu sie nalezal jak psu kosc!!..Fakt ze o boksie nie stanowia tylko umiejetnosci ale i glowa niemniej jednak uwazam ze Golota wlasnie "gdyby" mial odpowiednie psycho to bylby legendarnym bokserem..
 Autor komentarza: przemo663
Data: 16-01-2010 23:02:48 
Czy Andrzej miał umiejętności żeby zostać mistrzem świata? Oczywiście, że tak.Mało kto to kwestionuje.Tyle że pomiędzy jedno, dwurazowym mistrzem świata, a legendą boksu jest zasadnicza różnica.Nie muszę wam chyba tego tłumaczyć.

--Sporo kibicow tez probuje usprawiedliwic w jakis sposob te fatalne i bezsensowne porazki wiec czemu niektorym tak to przeszkadza?--

A no przeszkadza, bo jest to wypaczanie rzeczywistości.Bo ile wartość sentymentalna jest w tym przypadku zrozumiała, to nie powinno mieć to wpływu na realną ocenę.Nikt na świecie, oceniając obiektywnie boksera "x" czy "y", nie bierze pod uwagę sentymentów.

"Fakt ze o boksie nie stanowia tylko umiejetnosci ale i glowa niemniej jednak uwazam ze Golota wlasnie "gdyby" mial odpowiednie psycho to bylby legendarnym bokserem.."

Otóż nie.Praktycznie każdy z wielkich, miał swoje ułomności.Mike Tyson, Ali, Bowe. W przypadku każdego z nich można by powiedzieć, a gdyby nie psychika, mądrzejsi promotorzy, taki a nie inny styl bycia etc... A oni pomimo to byli wielcy.Gołota nie zasługuje w tej kwestii na jakieś specjalne traktowanie.

 Autor komentarza: andrewsky
Data: 17-01-2010 00:14:57 
przemo663
Widzisz bardzo sie mylisz piszac:"nikt na swiecie,oceniajac boksera "X" czy "Y" nie bierze pod uwage sentymentow"Jezeli Ty na chlodno i bez emocji podchodzisz do ogladania walk bokserskich i oceniania piesciarzy to nie wiem czy Ci zazdroscic czy wspolczoc.Ja nie potrawie sobie nawet wyobrazic ze siedze przed telewizorem lub na widowni ogladajac walke bokserska i moje tetno nie skacze jak oszalale w szczegolnosci kiedy walczy zawodnik ktoremu kibicuje jak w takiej sytuacji oceniac walke bez sentymentow?Zreszta uwarzam ze takie uczucia towarzysza wiekszosci fanow sportu w tym boksu.
Poza kilkoma skrajnymi przypadkami fanatyzmu lub braku wiedzy to ja nie zauwazylem zeby na tym forum ktos porownywal Golote do Alego badz Tysona wiec nie kumam o co walczysz
Jezeli przegrywa obojetnie jaki piesciarz w kontrowersyjnych badz dziwnych okolicznosciach to niezaleznie czy nazywa sie on Golota czy Lewis wsrod jego kibicow wywoluje to dyskusje i proby zrzucenia winy za porazke na sedziow,trenera i Bog wie kogo to normalka
I jeszcze jedno wybacz ale to nie Ty bedziesz decydowal czy Goly zaslugeje na specjalne traktowanie czy nie.Nikt Cie nie zmusza zebys traktowal go lepiej,kazdy ma wolna wole
pozdrawiam
 Autor komentarza: przemo663
Data: 17-01-2010 03:15:56 
Andrewsky.Ja wyraźnie zaznaczyłem, że nikt w OBIEKTYWNEJ ocenie tego czy innego boksera nie bierze pod uwagę sentymentów.Oczywiście ktoś może mi odpowiedzieć, że obiektywizm, to taki zwierz, który w przyrodzie nie występuje i być może będzie miał rację.Niemniej nie widzę powodów, dla których znając takie a nie inne fakty, miałby przez sentyment zakłamywać rzeczywistość.

--Poza kilkoma skrajnymi przypadkami fanatyzmu lub braku wiedzy to ja nie zauwazylem zeby na tym forum ktos porownywal Golote do Alego badz Tysona wiec nie kumam o co walczysz--

A ja zauważyłem.Wcale nie trzeba napisać tego wprost.Powiem więcej - cała dyskusja o Andrzeju, zawsze toczy się gdzieś wokół pytania: "A jak wielki mógłby być gdyby nie..." Jakoś nie mogę się pozbyć wrażenia, że odpowiedź: "Mógłby być tak wielki jak Holyfield, Tyson etc" jest tą, która wśród fanatycznych fanów Gołoty zdobywa największy poklask.

--Jezeli przegrywa obojetnie jaki piesciarz w kontrowersyjnych badz dziwnych okolicznosciach to niezaleznie czy nazywa sie on Golota czy Lewis wsrod jego kibicow wywoluje to dyskusje i proby zrzucenia winy za porazke na sedziow,trenera i Bog wie kogo to normalka--

Zgoda, tylko że jeśli dany pięściarz przegrywa niemal wszystko i jeśli po każdej jego porażce, czasem bardzo dotkliwej, pojawia się jakieś usprawiedliwienie, to nawet najbardziej zagorzały kibic zada sobie w końcu pytanie: Czy na pewno to wszystko jest spowodowane jakimiś wyjątkowo niesprzyjającymi okolicznościami? A może mój idol po prostu pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy? Prawda czasem boli, ale nie można się przed nią chować w nieskończoność.Dla mnie prawdziwy kibic to taki, który akceptuje zawodnika takim jaki jest/był, a nie takim jaki mógłby być w jego wyobrażeniach.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 17-01-2010 08:29:38 
przemo663
"Praktycznie każdy z wielkich, miał swoje ułomności.Mike Tyson, Ali, Bowe"
Otoz nie zgodze sie z Toba!!..te ulomnosci o ktorych piszesz nie przekladaly sie w ringu!!..Andrzej w ringu dostawal jakies paniki psychozy jak z Tysonem i schodzil pokonany..Uwazam jednak ze jesli by posiadal psyche Tysona czy Bowego to bylby taka sama legenda jak oni!!..
 Autor komentarza: maddog
Data: 17-01-2010 17:18:21 
Wszyscy na tym forum mają na swój sposób rację,ale przesadni fani Gołoty a krytykanci Adamka przyklejający mu łatkę pazernego zapominają,że to Andrzej nie lubi boksu...Po co więc walczył??Dla orzechów??
Powtórzę raz jeszcze-może i Gołota miał papiery na mistrza świata,ale widocznie były to papiery trochę pożółkłe,bo nawet nie dał rady zaznaczyć swojej przewagi z małym Byrdem,którym Kliczko wytarł ring.Poza tym NIE MIAŁ CIOSU(Mollo,Byrd,Witherspoon i in.)

Co do tematu-zwykłe pieprzenie psa w łańcuch...
 Autor komentarza: skok24
Data: 18-01-2010 13:42:10 
Ziggi to zwykła dziw...a,taka ścierka i jedno jest pewne i podawazalne że gdy andrew nawet prezegrywał to była z tego kasa i mnóstwo kibiców jak wygrywał był wszystkiego jeszcze wiecej,Adamek jak bedzie przegrywał nie bedzie ni kasy ni kibiców nie ujmując nic Tomkowi.
 Autor komentarza: Maras
Data: 18-01-2010 18:33:55 
Andrzej żartował i Tomek chyba też , nie widzę tego inaczej .
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 21-01-2010 19:54:55 
konczac dyskusje uwazam ze Endriu tu komentujacy praqwdopodobnie ma co najmniej 4 kalsy skonczone.Dziekuje bardzo
 Autor komentarza: MyStyle
Data: 21-01-2010 19:55:20 
ja mam 2 skonczone dlatego nie umiem jeszcze pisac:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.