DORADCA FLOYDA WIERZY W PAC MANA

Leonard Ellerbe, doradaca Floydem Mayweatherem Jr (40-0, 25 KO), uważa, że Manny Pacquiao (50-3-2, 38 KO) zdecyduje się ostatecznie na "olimpijskie" testy antydopingowe, umożliwiając tym samym doprowadzenie do długo oczekiwanego pojedynku o tytuł najlepszego pięściarza globu bez podziału na kategorie wagowe.

- Nic innego nie może sprawić, że znajdziemy się bliżej największej walki w historii tego sportu - mówi Ellerbe. - Nie dostaliśmy jeszcze żadnego sygnału od drugiej strony [obozu Pacquiao - przyp. red.], ale wciąż mamy nadzieję, że uda nam się osiągnąć porozumienie.

Zdaniem dyrektora wykonawczego Mayweather Promotions trener Filipińczyka Freddie Roach powinien pomóc swojemu podopiecznemu w podjęciu decyzji  o pojedynku z Floydem, zamiast z wymienianym najczęściej jako alternatywnym oponentem Yuri Foremanem (28-0, 8 KO).

- Freddie wykonał znakomitą robotę, prowadząc karierę Manny'ego. Trudno mi sobie wyobrazić, by doradził mu teraz walkę z Foremanem za jedną czwartą tego, co mógłby zarobić, boksując z Floydem - argumentuje swoje stanowisko Ellerbe.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: LittleHand
Data: 03-01-2010 22:27:56 
" Trudno mi sobie wyobrazić[...]"

Mi też. Trudno mi sobie wyobrazić by w końcu doszło do tej walki. :/ ale dobrze wiedzieć, że wciąż są ludzie, którzy mają nadzieję na tę walkę.
 Autor komentarza: tonka
Data: 03-01-2010 22:39:49 
Do tej konfrontacji nie dojdzie, bo Mayweather jest równie dobrym biznesmenem, który dba jak nikt inny o wyniki swojej kariery, jak pięsciarzem, a Manny na tyle świetnym mega-mistzem, że nie da sobie narzucać zachcianek Floyda. Koniec.
 Autor komentarza: Dominic
Data: 03-01-2010 22:41:50 
A moim zdaniem robią pompe narazie , a do walki jednak dojdzie - tyle kasy do podziału , i nie dogadają się ?
 Autor komentarza: Mike1990
Data: 03-01-2010 22:46:09 
Ja uważam, że nawet jeżeli Manny spotka się z Foremanem czy z kimś innym to prędzej czy później i tak będzie walka Manny-Money tylko w innym terminie.
 Autor komentarza: pietia
Data: 03-01-2010 23:00:53 
olimpiskich testów nie powinno traktować sie jako zachcianek.To powinna byc reguła i zasada, przynajmniej ta takim wysokim poziomie walk!Nie byłoby spekulacji czy ktoś bierze czy nie!Wszyscy koncentrowali by się na pojedynku i byłaby rozmowa o sporcie a sterydach czy ktoś bierze czy nie?Po co wogóle ta dyskusja.
 Autor komentarza: snierzyn
Data: 03-01-2010 23:25:23 
Oni wiedzą, że im dłużej będą zwlekać, tym większe będzie zainteresowanie wokół nich..
 Autor komentarza: meh
Data: 03-01-2010 23:48:27 
dla mnie ta cała szopka jest po prostu śmieszna. nawet gdyby PACMAN brał sterydy, to jest to normalne w zawodowym boksie, nie wiem o co chodzi drużynie FLOYDA, jeśli chcą tej walki i kupę szmalu, to niech wycofają śmieszne testy. Moim zdaniem PACMAN dobrze robi. Pokazuje, że na walce mu nie zależy, on ma z kim walczyc, on nie łasi się na kasę, ale szkoda tej walki mimo wszystko.
 Autor komentarza: tonka
Data: 03-01-2010 23:52:16 
Pietia
Tyle, że reguł i zasad nie ustanawia Floyd.
Póki co nie ma takich sił sprawczych, dlatego też nikt nie musi mu się kłaniać i robić, co sobie zażyczy.
 Autor komentarza: meh
Data: 04-01-2010 00:00:34 
poza tym na poziomie profesjonalnych bokserów wymuszanie trestów olimpijskich, to podkładanie świni. Robi się tak w bardzo rzadkich przypadkach....
 Autor komentarza: myszon41
Data: 04-01-2010 09:49:36 
Dominic

Twoim zdaniem Manny też dla pompy pozwał obóz Floyda do sądu?
Ktoś za to musi zapłacić. Przy takich gościach jak oni adwokat nie bierze za sprawę 1000$ heh.
Zastanów się bo bo ktoś za to będzie musiał zapłacić , na szczeście nie Ty :)
 Autor komentarza: Laik
Data: 04-01-2010 10:22:46 Nie będzie żadnej sprawy w sądzie.Będzie WALKA na 99%.


meh,

Twoja wypowiedz jest wyjątkowo głupia...

 Autor komentarza: glaude
Data: 04-01-2010 11:05:36 
@meh Ciekawy pogląd. Można powiedzieć, ze oryginalny, nawet ekscentryczny, ale można też, że idiotyczny.
Ten ostatni jest według mnie najbliższy prawdy.

Masz chociaż jakieś argumenty na obronę swojej tezy?
 Autor komentarza: przemo663
Data: 04-01-2010 13:16:51 
@glaude, Laik

A ja nie widzę w tezie meha niczego idiotycznego.Po pierwsze zaznaczam, że jestem zwolennikiem bardziej szczegółowych testów w tym sporcie.Niemniej w tej chwili obracamy się w takich, a nie innych realiach, przy powracającej jak bumerang powszechnej opinii "wszyscy biorą".

Bardzo ładnie, że obóz Mayweathera zechciał wyznaczyć nowe trendy tej dyscypliny, zadbać o przejrzyste reguły.Żaden z tych ludzi zapewne nigdy nie widział środków dopingujących na oczy, jedynie o nich słyszał w potajemnych, przekazywanych z ust do ust opowieściach.Strach przed niszczycielską chemią stopniowo narastał w ich głowach, a jego kulminacja nastąpiła (oczywiście zupełnie przypadkowo) w momencie gdy Floyd negocjował kontrakt na walkę ze swoim głównym rywalem do miana najlepszego obecnie pięściarza.

To wtedy obudziły się wszystkie złe demony, a szanowna rodzina Mayweather'ów, pchana mocą Ducha Odnowiciela postanowiła zagrać va banque i obnażyć przed światem prawdę o złym, podstępnym koksiarzu z Filipin, w przypadku którego nawet owłosienie tworzy budzi kontrowersje - czy aby słynny wąsik nie jest również wytworem laboratoryjnym? Wierzę głęboko w to, że od tej pory Floyd i jego otoczenie będzie wymagać podobnych restrykcji od swoich wszystkich potencjalnych rywali.A on sam, nie tylko jako pierwszy podda się testom olimpijskim, ale pójdzie dalej i swoje próbki moczu i krwi zacznie rozdawać ludziom na ulicy, aby ci mieli okazję przekonać się różnymi sposobami (poprzez powonienie, oceną wizualną próbki, metodę smakową), że "Money" to najczystszy gość w tym biznesie.

Jeśli ktoś naprawdę myśli, że zagranie obozu Floyda było spowodowane jakimiś wyższymi pobudkami, to proponuje 2 tygodnie urlopu, najlepiej z dala od mass mediów.Tu nie chodzi o żadną prawdę - raczej o uszczknięcie kawałka legendy, demitologizację człowieka, który nie jest tylko sportowym, a przede wszystkim biznesowym rywalem.
 Autor komentarza: glaude
Data: 04-01-2010 13:40:18 
@przemo663
Ja miałem "ale" do tej części wypowiedzi @meh: "poza tym na poziomie profesjonalnych bokserów wymuszanie trestów olimpijskich, to podkładanie świni"

Nie bardzo rozumiem jej sens (lub bezsens)?
 Autor komentarza: Laik
Data: 04-01-2010 13:54:32 


przemo663,

A kto twierdzi,że Floydowi chodzi o prawdę???

Tak samo,jak Manny żąda 1mln. z 1kg. nadwagi,tak samo Floyd chce testów! TU CHODZI O WYTWORZENIE SOBIE PRZEWAGI!!

Czy słyszałeś gdzieś wypowiedz Floyda,że Manny bierze sterydy??

Łatwiej wygrać z "czystym" Mannym,a nie naszprycowanym!!!

 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.