WILK W NAROŻNIKU MASTERA

9 stycznia na gali w Magdeburgu po raz kolejny wspólnie z Mateuszem Masternakiem (16-0, 11 KO) wyjdzie do ringu Piotr Wilczewski (25-1, 8 KO). Tym razem jednak, pod nieobecność przebywającego w USA z Tomaszem Adamkiem Andrzeja Gmitruka, popularny "Wilk" odegra główną rolę w narożniku "Mastera".

Wilczewski już od dłuższego czasu oprócz tego, że sam jest czynnym zawodnikiem, pełni w grupie O’Chikara Gmitruk Team funkcję trenera i to jego pracy w dużym stopniu Masternak zawdzięcza sukces w swoim najważniejszym występie 2009 roku - starciu z Łukaszem Janikiem podczas październikowej gali "Polsat Boxing Night". Warto także przypomnieć, ża na co dzień w rodzinnym Dzierżoniowie "Wilk" zajmuje się szkoleniem najmłodszych adeptów szermierki na pięści.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: darek4370
Data: 28-12-2009 18:23:09 
I bardzo dobrze, widać że Master pod okiem Wilczewskiego dobrze się rozwija, a klub bokserski w Dzierżoniowie również zaczyna odnosić sukcesy.
 Autor komentarza: Igormokotow
Data: 28-12-2009 18:42:20 
W/g mojego skromnego zdania obserwując gale oraz inne grupy promotorskie jestem zdania iż Ochikara jest numer 1. Nie słyszałem jeszcze żeby ktoś zrobił jakiś przekręt itp. Byłem ostatnio na gali w Radomiu i muszę powiedzieć że widowisko było na najwyższym poziomie jak na polskie warunki. Pan Wasilewski nie wspominając już o Panu Babilońskim powinni się uczyć od grupy Gmitruka jak powinno się dobierać zawodników i jak robić prawdziwe sportowe widowisko.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 28-12-2009 19:53:40 
Wilczewski powinien wlasnie zajac sie trenerka bo chyba ma do tego wieksze predyspozycje jak do samego boksu..
 Autor komentarza: bylymiszcz
Data: 28-12-2009 20:00:00 
O’Chikara Gmitruk Team jest w Polsce najlepsza .
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 28-12-2009 20:08:39 
Ciekawe co Ochikara wymysli dla Mariusza Wacha..
 Autor komentarza: picer23tm
Data: 28-12-2009 20:38:27 
Tylko jest jedno pytanie: Po co komu ta walka Mastera w Niemczech??
Nie cały miesiąc po ostatniej walce, kolejny występ gdzie rywalem zapewne będzie zawodnik z ujemnym bilansem. Domyślam się że jest to element współpracy na lini Gmitruk - Grajewski. Dodam tylko że nie mam nic przeciwko walkom Masternaka w Niemczech tylko wydaje mi się że jest za wcześnie na taki pojedynek i zaliczenie kolejnego K.O w karierze tak naprawde nic Mateuszowi nie da. Moim zdaniem mógłbym zawalczyć w Niemczech np. w okolicach lutego/marca z jakimś wymagającym rywalem. Jeśli w takiej walce wypadłby dobrze i wygrał w efektowny sposób mógłby być traktowany jako kandydat do seniorskiego pasa poważnej federacji co po stoczeniu jednej/dwóch walk na terenie Niemiec mogłoby doprowadzić do konfrontacji z Marco Huck'iem o pas WBO.
Co do Wilczewskiego to faktycznie chyba lepiej będzie jeśli zajmie sie w pełni trenowaniem innych, bo sam chyba zbyt wiele nie osiągnie jako bokser. A co do głosów że grupa Andrzeja Gmitruka jest No.1 to ja uważam jedynie Mateusza Masternaka za zawodnika którego stać na naprawde duży sukces. Reszta bez historii, co przy konfrontacji z BKP wypada dość blado.
 Autor komentarza: Igormokotow
Data: 28-12-2009 21:45:05 
Picer rozumiem że jesteś specjalistą od tej dyscypliny sportu i nie neguję tego że masz jakieś pojęcie telewizyjne w tej dziedzinie ale uważam że BKP organizuje gal dużo ale na miernym poziomie. Tu chodzi o jakość. Ochikara nie ma może stałych mocnych sponsorów , nie ma tylu "medialnych" zawodników co BKP ale z tego co widziałem np. ostatnio w Radomiu zasługuje na brawa. Oprawa , organizacja walk , kibice itd.. było naprawdę OK. Czuło się atmosferę ringu. Nie żałowałem wyjazdu ponad 200 km. Wydaje mi się że tego brakuje BKP. W/g mnie główną przyczyna leży w złym dobieraniu przeciwników. Takie walki ogląda się z przymrużeniem oka a na pewno nie zasługuje na to Dawid Cygan Kostecki , którego cenię.
 Autor komentarza: picer23tm
Data: 29-12-2009 20:04:25 
Igormokotow brawa się należą nie mówie że nie, za poziom na pewno ale odejmij od gali o której wspominasz walke Masternaka (o którym pisałem już wyżej) i Zegana (który nie należy do grupy Gmitruka) i sam zobaczysz jak niewiele zostało. Ja w Radomiu nie byłem, gdyż dzień wcześniej byłem w Łodzi na gali BKP i szczerze mówiąc ani gala,ani atmosfera mnie nie zachwyciła w telewizji(natępnego dnia oglądałem powtórke w Polsat Sport) wyglądało to dużo lepiej. Ja kibicuje grupie Gmitruka i chce żeby to wszystko sie rozwijało ale póki co nie jest to numer 1 ... ale może kiedyś będzie,a nic nie wpłynie lepiej na rozwój naszego boksu zawodowego jak właśnie rywalizacja pomiędzy BKP i Gmitruk Team, bo grupy Babilońskiego nie traktuje poważnie. Poza tym myśle że póki co pan Andrzej powinien skupić sie na trenowaniu i poszukać wspólnika/pomocnika który zajoł by sie organizacją gal itd.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.