CLOUD WYZYWA DAWSONA

Tavoris Cloud (20-0, 18 KO) nie może pogodzić się z faktem, iż pomimo zwycięstw nad mocnymi Julio Gonzalezem i Clintonem Woodsem wciąż pozostaje anonimowym bokserem dla przeciętnego kibica, a uważany za najlepszego półciężkiego Chad Dawson (29-0, 17 KO) wcale nie pali się do pojedynku z nim.

- Chad Dawson nie będzie w stanie uciekać przede mną przez dwanaście rund. Wywrę na nim niesamowitą presję, będę uderzać mocno z obu rąk, a on tego nie wytrzyma - mówi Cloud.

- Całe życie, oglądając boks, miałem wrażenie, że mistrz powinien bić się z najwyżej rozstawionym zawodnikiem, który najbardziej zasługuje na walkę o pas, albo powinien unifikować tytuły. Byłem numerem jeden rankingu kiedy on był championem, ale polityka w boksie spowodowała, że nie spotkaliśmy się w ringu. Dlatego też myślę, że nie spotkamy się także w najbliższym czasie - kończy obchodzący niedługo 28. urodziny Tavoris.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grypser86
Data: 15-12-2009 12:24:24 
Mysle, ze najbardziej oczekiwana walka w polciezkiej.
 Autor komentarza: valmont
Data: 15-12-2009 12:47:35 
Dawson woli walczyć z starszymi panami. Nie zdziwię się jak niedługo dojdzie do walki Dawson vs Jones jr. lub Hopkins :) Na marginesie Cloud przeciwko Dawsonowi zapowiada się nie zwykle interesująco, ale do tej walki nie dojdzie, Cloud jest za mało popularny.
 Autor komentarza: drag
Data: 15-12-2009 13:05:00 
Dawson to runner, podobnie jest w ringu , nie lubie go , walczy dla kasy , sam sie wypromowal na starych gwiazdach
 Autor komentarza: waden15
Data: 15-12-2009 14:31:47 
drag
"Dawson to runner, podobnie jest w ringu "

Kliczko to też runner w ringu, Mayweather jr też. Taki styl:)

"walczy dla kasy"

Każdy bokser walczy dla kasy.

"sam sie wypromowal na starych gwiazdach "

Tak jak Calzaghe, Taylor czy Kliczko
 Autor komentarza: waden15
Data: 15-12-2009 14:33:42 
Cloud to jest kołek w ringu z mocnym ciosem, dosyć szybki.. Dawson by go obskoczył. Cloud walczy jak etatowy europejski bokser - 0 pracy nóg
 Autor komentarza: jerry
Data: 15-12-2009 17:18:23 
Drag masz racje , mozna go ogladac ale cisnienia nie ma , za duzo ucieka za malo walczy . Na dzis powinien z Pascalem i Cloudem walczyc ...i udawadniac ze jest rzeczywiscie najlepszy . Jest jakas dziwna liga ...walki w elicie z ktorych 75 % to stare dziady i im sie nalezy . Jak sie nalezy to przyklad JJR ...zamiast oddac pole mlodym glodnym wilkom to oni chca cos udowadniac ...majac juz nauczki . Mistrz ma bronic pasa z pierwszym na liscie to jest sprawiedliwosc !!!
 Autor komentarza: tonka
Data: 16-12-2009 00:25:39 
Co do Clouda - podzielam zdanie większości userów.
Tavoris jest jednym z moich ulubionych pięściarzy. Mówiąc wprost - ma pieprznięcie, ma jaja i w widowiskowym stylu potrafi wygrywać.

Co z tego, że Dawson na razie uzyskuje efekty w postaci wygranych. Oglądając jego pojedynki można usnąć. Nie dość, że "tylko pod szmal" kombinuje z dobieraniem sobie przeciwników, to jeszcze w techniczny (i tylko techniczny, a przez to nudny) sposób przebiegają jego walki.
Nie mówię, talent bezspornie wielki, ale styl ringowy - nuuudaaa!

Moim zdaniem Dawson boi się Clouda, a najwygodniejszą ucieczką od batalii z nim jest tekst: "Nie będę z nim walczył, bo jest anonimowy i nie zasługuje na mnie". A co gorsza, każdy Chada zrozumie, ponieważ co się w dzisiejszym boksie liczy??? ONLY $$$! Więc po co ma się narażać? Wie, że nie musi.
Dlatego nie dojdzie do tylu potencjalnie wspaniałych potyczek - ze szkodą dla dyscypliny...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.