ARUM O DOPINGU U CHAVEZA JR

Promotor Bob Arum zapowiada apelację w sprawie liderującego rankingowi WBC wagi junior średniej Julio Cesara Chavez Jr (41-0-1, 30 KO), w którego organizmie, według informacji Sportowej Komisji Stanu Nevada, stwierdzono ostatnio obecność diuretyku o nazwie Furosemid. Arum przekonuje, że wykryty u Chaveza specyfik, nie był przez niego używany w celu ukrycia faktu stosowania sterydów, a jedynie dla pozbycia się zbędnych kilogramów.

- Chavez w życiu nie słyszał o sterydach, a w Meksyku można używać diuretyków do zbijania wagi - twierdzi szef grupy Top Rank, dodając, że inne substancje o działaniu analogicznym do diuretyków (moczopędnym) nie są przez sportowe komisje na terenie USA zakazane.

Najbliższe przesłuchanie w sprawie Chaveza spodziewane jest w styczniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: glaude
Data: 07-12-2009 13:11:15 
Niech wskoczy do wyższej kategorii i nie będzie musiał "wysikiwać" wagi.

Albo niech zrezygnuje z boksu- do osiągnięć ojca nigdy nie doskoczy.
 Autor komentarza: seba93
Data: 07-12-2009 20:30:30 
glaude no i uważasz, że to jest wystarczający powód żeby skończył z boksem? jest dobrym bokserem. i nie powinien być ciągle porównywany do ojca to troche bez sensu. Tyle w temacie ;d
 Autor komentarza: Billus
Data: 07-12-2009 21:34:02 
chciałbym usłyszeć jakąś większą opinię na temat tego boksera Aby rzucić temat stwierdzę, że to średni bokser z mocno nadmuchanym rekordem. O umiejętnościach nie mogę się wypowiadać, gdyż widziałem jego jedną walkę (ostatnią) i gdybym miał tylko słuchać komentatorów to wyglądało by tak, że walczył mistrz nad mistrzami - niestety widziałem słaby pojedynek, mocno lansowanego na championa, boksera.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.