KOHL: PODZIWIAM AMBICJĘ ZSOLTA

Podczas sobotniej gali w Kilonii (transmisja w Polsat Sport od godz. 18.00) wieloletni mistrz świata wagi półciężkiej Zsolt Edrei (30-0, 17 KO) zadebiutuje w kategorii cruiser pojedynkiem o pas WBC z Giacobbe Fragomenim (26-1-1, 10 KO). Promotor Węgra Klaus-Peter Kohl nie ukrywa, że jest pełen uznania dla odważnej decyzji swojego podopiecznego.

EREDI CZY FRAGOMENI? >>

- Podziwiam ambicję Zsolta.- przyznaje szef grupy Universum- Powiedział nam, że chciałby kolejnego dużego wyzwania u schyłku swojej kariery i kiedy próby doprowadzenia do walki unifikacyjnej nie powiodły się, fakt że zakaakceptował walkę przy tak dużej różnicy wagowej pomiędzy kategoriami, naprawdę zrobił na mnie wrażenie. Mam nadzieję, że wypunktuje Fragomeniego, bazując nas swoim wyszkoleniu technicznym i wspaniałej formie fizycznej. Pomimo faktu, że na papierze jest tylko pretendentem do tytułu, jestem pełen optymizmu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: krzysiek34
Data: 18-11-2009 17:38:54 
Nie dziwię się że jest pełen optymizmu. Wszystko już pewnie ustalone.
 Autor komentarza: czerwony
Data: 18-11-2009 18:33:47 
Witamy nowego mistrza cruiser!

;-)

PS. Słabo widzę walkę Diablo z Erdei w Niemczech...
 Autor komentarza: Rymbaba
Data: 18-11-2009 20:05:17 
Tupet czy odmóżdżenie?

Erdei nawet nigdy nie stał obok ambicji
 Autor komentarza: capricornxxx
Data: 18-11-2009 23:33:11 
Zabawny tekst. Ambicje? To już chyba łatwiej by nie było, jesli chodzi o kwestię zdobycia pasa mistrzowskiego. Fragomeni, na dodatek w Niemczech. Zaczynam ryczeć. Ze smiechu. Przecież Włoch nie ma szans na to, by go znokautować.

Ci Niemcy są już nie tylko niezłymi, dobrze ustawionymi "grajkami" na rynku promotorów, ale są też chyba zdrowo walnięci, jeżeli sądzą że kupimy cokolwiek z tego, co mają do sprzedania. Zwłaszcza takie teksty. Zwykła promocja. Starą gruchę też można jeszcze wytrzepać.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 19-11-2009 08:05:01 
mam nadzieje ze Frago zrobi im psikusa i wygra choc bedzie ciezko
zreszta wole zeby wygral i dal rewanz Diablo bo sie mu nalezy
 Autor komentarza: sportsman3
Data: 19-11-2009 11:01:40 
Ja to widzę tak: walkę wygra Erdei ,póżniej musi walczyć obowiązkowa z Diablo(myślę że Krzysiek sobie z Węgrem poradzi i wygra przez KO).Niestety w następnej walce Sauerland podstawi mu Hucka i tu Diablo niestety prawdopodobnie nie sprosta silniejszemu i szybszemu przeciwnikowi.(podkreślam że to tylko mój scenariusz - ale bardzo prawdopodobny).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.