PRESCOTT DOSTANIE SZANSĘ

Breidis Prescott (21-1, 18 KO) równie sensacyjnie znokautowal Amira Khana, jak przegrał ostatnio z mało znanym Miguelem Vazquezem. Mimo tego kolumbijski bombardier dostanie swoją szansę powalczenia o mistrzostwo świata, pod warunkiem jednak, że upora się wcześniej z Kevinem Mitchellem (29-0, 22 KO).

Do ich pojedynku dojdzie 5 grudnia w Newcastle, ale wcześniej Prescott (na zdjęciu) na przetarcie zaboksuje w swojej ojczyźnie w najbliższy czwartek ze skazanym na porażkę Jhonnym Antequerą (11-5, 9 KO). Jeśli wygra, wówczas spotka się z Mitchellem w oficjalnym eliminatorze federacji WBO kategorii lekkiej. Jest to o tyle zaskakujące, że Kevin otwiera listę pretendentów według WBO, ale w dywizji super piórkowej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wojslaw1
Data: 17-11-2009 12:59:57 
Prescott się ze..ra a nie upora z Mitchellem,który jest świetnym zawodnikiem.Dziwne,że redaktor Furman tak konstruuje ten artykuł,jakby Kevin Mitchell był małą zawadą przed walką o tytuł mistrzowski Prescotta.Nie daje szans Kolumbijczykowi w tej walce.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 17-11-2009 13:27:05 
ja sie nie dziwie ze koles przeskoczy wagowo bo w tych lekkich wagach to prawie co 2 kg kategoria i przed obiadem ale po dobrym sraniu mozna zejsc nawet 2 kategorie nizej
 Autor komentarza: Furmi
Data: 17-11-2009 13:59:01 
Dziwne, że przyjaciel Wojsław widzi coś, czego ja nie widzę...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.