TURNIEJ W SKOPJE- PODSUMOWANIE

W stolicy Macedonii – Skopje odbył się tradycyjny turniej bokserski o "Złoty Gong", na starcie którego stanęło pięciu naszych reprezentantów. Polacy zdobyli ostatecznie trzy drugie i dwa trzecie miejsca.

Łukasz Maszczyk (51 kg), który awansował do finału w wyniku losowania w pojedynku o pierwszą lokatę przegrał z Aleksandrem Aleksandrowem (BUL) 0:4. Na uwagę zasługuje fakt, że Maszczyk po raz pierwszy boksował w turnieju międzynarodowym w nowej wadze. Dotychczas startował w kategorii papierowej. Michał Chudecki (60 kg), po zwycięstwie nad Afetem Hajredidi (MKD) 12:1 w spotkaniu finałowym przegrał z Frankiem Ajvazi (SRB) 5:7. Kamil Szeremeta (69 kg) w swoim inauguracyjnym pojedynku uległ pechowo Bojanowi Risetskiemu (MKD) 1r. RSC (kont.). Tomasz Duszak (91 kg) nie sprostał Christianowi Demajovi (1:5). Zarówno Szeremeta jak i Duszak przegrali w półfinałowej strefie zmagań.
Wreszcie Marcin Jerzyk (+91 kg) po efektownej wygranej z Rossem Hendersonem (SCO) 2r. RSC w walce finałowej uległ Primislavowi Dimovskiemu (MKD) 1:7.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Malta79
Data: 16-11-2009 14:14:04 
Najgorzej być na drugim miejscu...;(
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.