PROKSA - BUCHANAN DZIŚ NA SPORTKLUBIE

Przypominamy, że dziś wieczorem będzie można nareszcie zobaczyć ostatnią walkę Grzegorza Proksy (19-0, 12 KO), w której tydzień temu  zmierzył się z Paulem Buchananem (8-3-1, 1 KO).

Pojedynek "Super G" z Brytyjczykiem pokaże stacja SportKlub. Początek programu o godz. 22:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tonka
Data: 15-11-2009 18:21:03 
Jeżeli ktoś ma SportKlub i możliwość uploadu na YT po walce, to na pewno znajdą się chętni oblukania Grześka. Tak więc wielka prośba...
 Autor komentarza: Marquez71
Data: 15-11-2009 22:33:04 
ja mam sportklub ale niestety nie miałem możliwości zgrania tego pojedynku;/ jeżeli chodzi o postawę Grześka, to można było zauważyć, że sam się przygotowywał do tej walki, trochę to wszystko wyglądało jakby był jakiś zrezygnowany, walka mocno szarpana, dużo przepychanek i nieczystych ciosów. W hali było zimno, w pewnym momencie można było zauważyć, że zawodnikom leci para z ust. Oczywiście Super G dominował w tym pojedynku ale w moim odczuciu to było jakieś 75% tego Proksy chociażby z czasów Laszlo Weresza. Mam nadzieję, że coś poważnego się ruszy w sytuacji Grześka, bo tu ewidentnie można dostrzec zaniedbanie ze strony promotorów itp.
 Autor komentarza: BadNews
Data: 16-11-2009 20:03:25 
a gdzie jest ten sport club mam platforme polsatoska i nie moge znalezc ;/ czy to jest na kablówkach ? jest gdzies ta walka w necie ? Dla mnie to super chlopak ale pewnie sie zmarnuje.. u nas lepiej drewno w bullicie trzymac niz talenty .. masakra jakas !!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.