Z BLOGU TOMASZA ADAMKA

Redakcja, Informacja własna

2009-11-12

Na blogu Tomasza Adamka znalazł się wpis dotyczacy obelżywych komentarzy internautów pod adresem jego oraz innych polskich pięściarzy. Cytujemy fragment:

- Obok butelek rzucanych bezkarnie na ring, rzucane są niczym nie uzasadnione obelgi na mnie i innych pięściarzy.  Brak reakcji ze strony administratorów portali, to pochwała lub tylko akceptacja takiego stanu rzeczy. Dwa razy byłem przepraszany. Będzie z tym jednak chyba znacznie gorzej, jeśli okaże się ,że jest to realizowanie negatywnego PR wobec mojej osoby na czyjeś zamówienie. Tak to widać, słychać i czuć Panowie!!! Prawdziwy fan boksu patrzy na to z obrzydzeniem i porzuci codzienną lekturę portalu zniesmaczony, tym co tam można przeczytać. Mam nadzieję, że odrodzi się niezależny, obiektywny i fachowy komentarz sportowy w odniesieniu do pięściarza, walki czy gali boksu.

Od Redakcji: Przyłączamy sie do apelu Tomasza Adamka, a z naszej strony w związku z zaostrzającą się sytuacją w komentarzach, jeszcze dzisiaj wprowadzimy dodatkowe procedury, które w pewnym stopniu ograniczą anonimowość komentujących. Przybliżymy także kwestie problemów, jakie napotykają administratorzy serwisów informacyjnych z opcją komentowania prezentowanych treści.