WAWRZYK O WALCE GOŁOTA - ADAMEK

Nie milkną echa polskiej "walki stulecia". Ostatnio głos w sprawie pojedynku Tomasza Adamka z Andrzejem Gołotą zabrał Andrzej Wawrzyk, który uchodzi za największy polski talent w wadze ciężkiej od czasu "Andrew". Zdaniem młodego pięściarza grupy Bullit KnockOut Promotions wartość  październikowego zwycięstwa "Górala" nie jest zbyt wielka.

- Andrzej to legenda. Kibicowałem mu podczas walki z Adamkiem. To nie była jednak sztuka pokonać go. Gołota jest schorowany, boksowanie go boli. Adamek nie powinien przyjmować tej walki.- cytuje Wawrzyka dziennik "Polska The Times".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sebasonixx2
Data: 04-11-2009 18:37:35 
100% racji...Ale mam nadzieję że jak już Adamek go pokonał to niech wygra jakiś pasek mistrza :)Życzę mu tego
 Autor komentarza: rogal
Data: 04-11-2009 18:38:19 
Pełna zgoda z Wawrzykiem.

Nie mniej jednak uważam że Guliwer nawet z obecnym Gołotą nie miałby czego szukać.


pozdrawiam
 Autor komentarza: SzabolcsGergely
Data: 04-11-2009 18:39:32 
jak andrzej jest taki schorowany to czemu sie pchal, tyko dla kasy?
adamka rozumiem , wieksza popularnosc w polsce i troche na swiecie, szansa na widowiskowe zakonczenie walki, lepsze notowania w rankingach ciezkiej, i kasa a golota co? tylko kasa
 Autor komentarza: SzabolcsGergely
Data: 04-11-2009 18:42:32 
mi sie wydaje ze golota niepowinien przyjmowac tej walki a nienaodwrut
 Autor komentarza: adenauer
Data: 04-11-2009 18:51:25 
...Adamek nie powinien przyjmować tej walki - cytuje Wawrzyka dziennik "Polska The Times"...

No głupi ten Adamek... gdyby był choć trochę bardziej rozgarnięty, nie przyjąłby łatwego zlecenia na milion złotych. Bo kto z nas takie by przyjął...? Nie jesteśmy przecież idiotami..
 Autor komentarza: MAXIMVS
Data: 04-11-2009 18:55:48 
Szacunek dla Wawrzyka. To wspaniały człowiek i dobrze rokujący pięściarz. Dzięki niemu nadal będę mógł przeżywać wielkie sportowe emocje. Dla mnie ten chłopak jest następcą Andrzeja Gołoty. Andrew ma wg. mnie jeszcze jedną ważną misję , mianowicie mógłby pomóc w wypromowaniu Wawrzyka za oceanem.
 Autor komentarza: Artur
Data: 04-11-2009 18:56:42 
Wiesz są tacy co po trupach do celu . . Pozdrawiam:)
 Autor komentarza: Artur
Data: 04-11-2009 18:58:26 
Wawrzyk,Sosna i Wach rozjechaliby dzisiejszego Gołote równie skutecznie jak Tomek
 Autor komentarza: JudasPriest
Data: 04-11-2009 18:59:05 
SzabolcsGergely

Wszyscy wiemy jak było to Adamek rzucił wyzwanie staremu i dręczonemu przez kontuzje Gołocie a dla Andrzeja była to sprawa honorowa wielokrotnie to podkreslał . Gdyby nie przyjął wyzwania hieny takie jak ty rozpamiętywały by to jeszcze przez długi czas.

A swoją drogą gdyby walka miała miejsce kilka lat temu to raczej Tomek byłby bez szans ...
 Autor komentarza: waden15
Data: 04-11-2009 19:08:39 
JudasPriest

Dlaczego Adamek bez szans? Czy Gołota wygrał z kimś na poziomie Adamka? Nie.

Wawrzyk spokojnie by pokonał Gołotę. Większość przeciętnych bokserów by pokonało go. Gołota to obecnie poziom coś jak Gunn, może troche gorzej
 Autor komentarza: SzabolcsGergely
Data: 04-11-2009 19:08:48 
JudasPriest

i miejmy nadzieje ze zycie nauczylo andrzeja aby takich walk nie przyjmowac,
 Autor komentarza: MAXIMVS
Data: 04-11-2009 19:10:32 
Artur, też uważam, że z tym 116 kilogramowym , niemrawym Andrzejem Gołotą wagraliby wymienieni przez Ciebie pięściarze i powiem więcej wg mnie z obecnym Gołotą wygrałby chyba każdy przeciętniak z HW. Zastrzegam, że w żadnym wypadku nie mam uprzedzeń do Gołoty i nie chcę go poniżać. Kibicowałem Gołocie we wszystkich jego walkach i w moim sercu pozostanie wielkim polskim pięściarzem ale od faktów nie uciekniemy. Co do Wawrzyka , to wierzę, że za 5 - 8 lat będzie walczył o najwyższe stawki.
 Autor komentarza: rys
Data: 04-11-2009 19:27:13 
"Andrzej to legenda. Kibicowałem mu podczas walki z Adamkiem. To nie była jednak sztuka pokonać go. Gołota jest schorowany, boksowanie go boli. Adamek nie powinien przyjmować tej walki"

nic dodać nic ująć w pełni się z tym zgadzam
 Autor komentarza: MAXIMVS
Data: 04-11-2009 19:27:25 
przez kontuzje Gołocie a dla Andrzeja była to sprawa honorowa wielokrotnie to podkreslał .

Dokładnie JudasPriest, Adamek wyczuł moment rok temu po kontuzji w Chinach i od tego czasu zaczął mruczeć w gazetach o walce z Gołotą. Razem z Zygim wiedzieli, że skutecznie podjudzony Gołota uniesie się ambicją i nie odmówi. Poszedł na łatwiznę, postanowił wybić się na plecach schorowanego człowieka, który kiedyś wiele mu pomógł. Adamek dowiódł , że jest człowiekiem niemoralnym, dlatego nigdy już nie będę mu kibicował. Życzyłbym sobie jeszcze, żeby za kilka lat dobiegającego do 40 Adamka sprał Wawrzyk i odesłał w niebyt.
 Autor komentarza: MAXIMVS
Data: 04-11-2009 19:30:21 
żle skopiowałem powyżej tekst wpisany przez judasPriest, powinno być tak:
"JudasPriest Data: 04-11-2009 18:59:05 Wszyscy wiemy jak było to Adamek rzucił wyzwanie staremu i dręczonemu przez kontuzje Gołocie a dla Andrzeja była to sprawa honorowa wielokrotnie to podkreslał..."
 Autor komentarza: Artur
Data: 04-11-2009 19:31:43 
Chyba nie ma osoby na tym forum, która nie zaczełaby interesować boksem wraz z pojawieniem się A.Gołoty przynajmniej u mnie tak było a dokładnie od walk z Riddickiem Bowe, także dla mnie Endriu to legenda i wiem, że już nigdy nikomu nie będe tak kibicował jak jemu. Dlatego tym bardziej boleje nad ostatnimi wydarzeniami:(
 Autor komentarza: Artur
Data: 04-11-2009 19:35:25 
Jeśli chodzi o Adamka no cóż jest teraz najlepszy z Polaków z dużymi szansami na MŚ przy dzisieszej HW. Ale po tym jak rozprawił się z Endriu zdobycie przez niego pasa nie będzie smakowało tak samo.
 Autor komentarza: Catman
Data: 04-11-2009 19:38:48 
Gołota nie powinien przyjmować tej walki i Adamek mógł szukać "innej trampoliny" do pokazania się HW ,a nie na plecach kolegi co wspomniałem kiedyś,ale trzeba dać już spokój tej walce i obserwować jak dalej jak potoczy się kariera młodego perspektywicznego Wawrzyka,któremu gorąco kibicuję.Oby się rozwijał a nie obijał kelnerów w Bullicie.
 Autor komentarza: juken
Data: 04-11-2009 19:39:57 
max - masz racje, to był spisek !
on kazali sprzyjać Andrzejowi walkę , wiedzieli że to idiota i nie odmówi , ba kazali mu pajacować i nie przygotować taktyki !!!


wolałbym żeby Adnrzej wziął przykład z Mike T. i po przygodzie w Chinach nie pojawiał się na ringu, a jednie na łamach gazet jak zasłużony Polski ciężki, komentujący aktualne osiągnięcia naszych rodaków na rinagach zawodowych , coś jak Piłsudski boksu :-)
 Autor komentarza: Artur
Data: 04-11-2009 19:40:14 
A jesli chodzi o samego Wawrzyka to mam nadzieje, ze weźmie się chłopak do roboty bo trochę wstyd żeby sportowiec był tak obtłuszczony, nie mówiąc o tym, że ma dopiero nieco ponad 20 lat. Teraz jeszcze mu dziecko doszło - boje się, że nam totalnie "statusieje". Pozdro
 Autor komentarza: MAXIMVS
Data: 04-11-2009 19:41:48 
Artur, ten smutny finał jest wynikiem tego, że Andrzej nie wiedział kiedy odejść, robiąc przy okazji z siebie Violettę Willas polskiego boksu. Przecież on od dawna nie powinien boksować. Mówili mu o tym wszyscy którzy dobrze mu życzą, m.in. Gordat, Kulej i inni. Problem w tym, że zawsze znajdzie się taki Zygi Rozalski, który do dziennikarzy mówi, że on Gołocie odradza boks, a w rzeczywistości nakłaniał Gołotę do dalszych potyczek. I niech nikt mi nie mówi, że Zygi nie maczał brudnych paluszków w ostatnim powrocie Gołoty, bo pamiętam jak się cieszył z dogadania tej walki i wygadywał jaki to on ma nos do interesu. Zygi był blisko Gołoty i wiedział jaki jest otłuszczony i jak trudno będzie zrobić mu formę w 2 i pół miesiąca. Wieściami tymi zapewne dzielił się ze swym nowym kolegą i wspólnie zacierali ręce.
 Autor komentarza: docarol
Data: 04-11-2009 19:58:32 
Pieniądze, to ulubiony temat
Nie chodzi o to, że kilka lat temu Adamek przegrałby walkę z Gołotą . On by nawet nie rzucił mu wyzwania.
Z całym szacunkiem dla Adamka, ale on jest monotematyczny. Jak się czepi jednego tematu, to już go nie puszcza. Ostatnio jego ulubionym tematem są pieniądze i ta jego słynna „szermierka na pięści”. Jest zajebistym bokserem, to nie ulega wątpliwości, ale jak mam słuchać jego pierduł, to aż chce mi się rzygać. Andrzej nigdy dużo nie mówił, ale zawsze budził respekt.

 Autor komentarza: Artur
Data: 04-11-2009 20:04:06 
Wiesz Andrzej nie ma 5 lat sam powinien do tego dojść może potrzebne mu było takie porządne lanie żeby w końcu zrozumiał, że jego czas już minął.Troche szkoda, że pięściarz tej klasy kończy w ten sposób ale co mają powiedzieć kibice Tysona po walce z takim beztalenciem jak Mcbride?? Dla mnie Endriu powinien skończyć kariere po walce z Tysonem a dokładnie po wypadku w 2002 roku bo jego lewa ręka od tego momentu już praktycznie nie istniała, co wyszło w walkach z Byrdem i Ruizem. Także nie ma już Endriu jest Tomasz "HBO" Adamek i nie chce ale musze mu kibicować.Pzdr
 Autor komentarza: hrabiaf
Data: 04-11-2009 20:37:20 
MAXIMUS NAPISAŁEŚ NAJLEPSZY TEKST JAKI KIEDYKOLWIEK WIDZIAŁEM NA BOKSER.ORG

ANDRZEJ GOŁOTA TO VIOLETTA VILLAS POLSKIEGO BOKSU.

:)

 Autor komentarza: Rymbaba
Data: 04-11-2009 20:38:34 
Bawią mnie niektóre komentarze...

Otóż Gołota rzekomo:

1. "budził respekt" - u kogoś napewno, u wielu innych jednak zażenowanie

2. "przyciągał do boksu" - wielu napewno ale jest też olbrzymia grupa rozczarowanych ludzi, która "dzięki" Andrzejowi porzuciła boks.

3. "uniesie się ambicją i nie odmówi" - co kolejny raz potwierdza jego słabą psychikę, życie w wirtualnym świecie ułudy a może... milczek po prostu zgarnął kasę i z Was szydzi w zaciszu.

4. "nie powinien przyjmować tej walki" - mimo wszystko przyjął i wziął pieniądze. A to, że jest małomówny nie zmienia faktu, że w banalny sposób zarobił kupę szmalu. Mając na karku 42 lata zarobił po raz kolejny za kilka minut banieczkę PLN.


Proszę więc nie gloryfikować Andrzeja tylko spojrzeć faktom w oczy. Proszę go również zacząć szanować bo DOSKONALE wiedział, co robi i pisanie o nim takich bzdur świadczy o tym, że traktujecie go jak kompletnego debila. Twierdzę, że Gołota mimo słabości wie co robi i bierze za to dużą kasę.

Jeszcze co do Adamka... Adamek nie jest monotematyczny tylko konsekwentny, czym zasadniczo różni się od Gołoty. Kolejny raz piszę, że krytykujecie Adamka za cechy, które wiodą go do sukcesu. Mamy faceta, który wie czego chce i o tym mówi. Tymczasem nadal w Polsce wiele osób kocha typ "zakompleksionego Polaczka", który mimo, że przegrywa jest Wielki. To już staje się nudne.

Przecież zawsze lepiej miec wokół siebie nieudaczników bo na ich tle wypadamy znakomicie. A w chwili gdy pojawia się silny charakter to zaczynamy go opluwać. Jakież to "polskie" prawda?
 Autor komentarza: hrabiaf
Data: 04-11-2009 20:41:38 
Rymbaba niec dodać nic ująć
 Autor komentarza: beavis
Data: 04-11-2009 20:45:57 
"Jeszcze co do Adamka... Adamek nie jest monotematyczny tylko konsekwentny, czym zasadniczo różni się od Gołoty. Kolejny raz piszę, że krytykujecie Adamka za cechy, które wiodą go do sukcesu. Mamy faceta, który wie czego chce i o tym mówi. Tymczasem nadal w Polsce wiele osób kocha typ "zakompleksionego Polaczka", który mimo, że przegrywa jest Wielki. To już staje się nudne.

Przecież zawsze lepiej miec wokół siebie nieudaczników bo na ich tle wypadamy znakomicie. A w chwili gdy pojawia się silny charakter to zaczynamy go opluwać. Jakież to "polskie" prawda?"

To samo kiedys napisalem na tej stronie, zostalem opluty, kolego chyba niewiele sie zmienilo od tamtej pory, wiec nie licz na wiele wiecej. Z mojej strony szacuneczek, bo widze to dokladnie tak samo
 Autor komentarza: hrabiaf
Data: 04-11-2009 20:47:37 
Najzabawniejsze jest to że wielu fanów Gołoty uważało że Andrzej wygra z Adamkiem a jak Adamek zrobił z Gołoty wiatrak to teraz umniejszają zwycięstwu Tomka mówią że Andrzej jest stary i to żaden sukces go pokonać a Adamek oczywiście to cham i bydle bo jak śmiał pobić Andrewa nie żartuje ostatnio wszedłem sobie na książkę gości na stronie Adamka a tam ktoś napisał (fan Gołoty) że życzy Tomkowi przegranej bo pokonał Andrzeja ŻENADA
 Autor komentarza: hosse
Data: 04-11-2009 20:48:35 
pozostawiając formę Gołoty i Adamka w tej walce, mnie zastanawia osoba pana Colony, bo śmiem twierdzić, że jest najsłabszym trenerem jaki mógł się trafić Andrzejowi, zawsze wszystkich świetnie przygotowuje i jakoś dziwnie zawsze przegrywają ( patrz Gołota od dłuższego czasu i Adamek w walce Chadem ) a patrzmy z drugiej strony Gmitruk ( najlepszy obecnie trener w polskim bokosie )
 Autor komentarza: Rymbaba
Data: 04-11-2009 20:53:00 
Jeszcze jedno... tych, którzy rozczarowani "sukcesami" Andrzeja jako swego czasu jedynego zawodowca tu na tym forum po prostu nie ma. I siłą rzeczy spora grupa zniesmaczonych ludzi nie zabierze tu głosu.

Kiedyś wraz z 2 sąsiadami czekaliśmy w trójkę przy butelczynach zacnego trunku na walkę Andrzeja. Było już po 4tej nad ranem i było kolejne perfidne, perwersyjne rozczarowanie... Od tej pory kumple już nie zasiadją przed TV na boks. Takich ludzi znam niestety wielu i wcale im się nie dziwię.

Popisy Andrzeja przypominają dzisiejszy stan polskiego futbolu... były nadzieje i... nic wiecej.
 Autor komentarza: beavis
Data: 04-11-2009 20:56:46 
Ale tak jak napisales, duzo latwiej polaczkom utozsamic sie z nieudacznikiem ,niz z kims kto odnosi sukcesy. Przykre, ale prawdziwe
 Autor komentarza: hrabiaf
Data: 04-11-2009 20:58:31 
Też znam ludzi którzy przestali oglądać boks przez Gołotę.
 Autor komentarza: Catman
Data: 04-11-2009 21:10:13 
Kolejny raz "dwóch wielkich znawców boksu" zabrało głos!!!Jeden z nich uwielbia się rozpisywać aby zwrócić na siebie uwagę.Zastanawia mnie tylko jedna rzecz!Z kogo będziecie kpić,pomiatać,mieszać z błotem jak zabraknie tematu GOŁOTA?Nie będę się powtarzać ,że widziałem wiele walk Adamka i zawsze mu kibicowałem,pomimo tego,że od wieli lat kibicuję Gołocie,ale nigdy nie jechałem po Adamku co niektórzy po prostu to uwielbiają.Jeżeli ktoś jest zerem itp... to pytam po co tyle razy do tego się odnosić?Temat zamknięty!Po co jątrzyć?Chyba,że to temat zastępczy na wszystko?Nie mam nic do powiedzenia to może poskaczemy po Gołocie?Ale frajda.Dawaj koleś.Portal przyjmie wszystko!To prawdziwa ŻENADA.Nic o boksie tylko plucie,kpiny,wyciąganie jakiś pierdół..
 Autor komentarza: illuminati
Data: 04-11-2009 21:15:15 
docarol

dla mnie monoteatyczny to jest user MAXIMVS,pasuje mu wszystko co dyskredytuje Adamka,kiedy ktoś wiesz na Adamku psy-MAXIMVS juz jest na posterunku i wtóruje,kiedy ktos ma Adamkowi dojebać-
 Autor komentarza: illuminati
Data: 04-11-2009 21:16:17 
MAXIMVS udziela cennych wskazówek w jaki sposób to wykonac,
MAXIMVS czy Ty przypadkiem nie zachorowałeś?
 Autor komentarza: EsoxNH
Data: 04-11-2009 21:23:31 
Wawrzyk uważaj co piszesz bo kibiców stracisz... i to nie Tomek mógł nie przyjmować walki tylko Andrzej jak już coś :)
 Autor komentarza: Woody
Data: 04-11-2009 21:26:33 
Napewno Wawrzyk nie straci tylu kibiców co Adamek.
 Autor komentarza: mardog
Data: 04-11-2009 21:27:55 
o ile pamiętam to przed walką większość była przekonana,że Gołota bez problemu pokona Adamka... o ile się nie myle to walkę zaproponował prezes polsatu a nie Adamek?... o ile się nie myle to kontrakt za Gołote podpisał Gołota... więc gdzie problem sam chciał i się prosił. wg mnie Gołota był pewien wygranej więc olał przygotowania... a tak naprawdę to przeciętny bokser bez osiągnięć i charakteru do walki...
 Autor komentarza: mardog
Data: 04-11-2009 21:30:03 
ps. wawrzyk to niestety otłuszczony koleś który chyba nie ma ochoty trenować zbyt ostro... choć mam nadzieje że się myle i weźmie się do roboty...
 Autor komentarza: Woody
Data: 04-11-2009 21:30:49 
Autor komentarza: waden15 Dlaczego Adamek bez szans? Czy Gołota wygrał z kimś na poziomie Adamka? Nie.

Co to Adamek to jakaś wyższa liga niż Bowe czy Witherspoon ???
A Admek kogo pokonał że stawiasz go na wyższej półce niz Gołote???
Oj Waden tu sie nie popisałeś.
 Autor komentarza: Mario1977
Data: 04-11-2009 22:15:05 
Według mnie Wawrzyk tak mówi, bo został już dawno poinstruowany, że walka z Tomkiem da mu i Wasylowi ogromny pieniądz. Jak dla mnie to Andrzej Wawrzyk nie ma co szukać w walce z Tomkiem, bo po prostu zostanie wciągnięty nosem. Nie ta klasa. Nie ta liga. Nie można patrzeć niestety na swoje sympatie względem "grup" bo nie widzę na razie nikogo w Polsce kto mógłby zawalczyć na niezłym poziomie z Tomkiem. Tyle moje zdanie.

Pozdrawiam !!
 Autor komentarza: EsoxNH
Data: 04-11-2009 22:31:25 
Co do walki to tylko czekać jak sam Andrzej przyzna że zlekceważył Tomka i olał treningi, a to że Mariola mówi jak on to ciężko trenował... no po wyglądzie można to inaczej odebrać...

Co do Wawrzyka, to sugeruje nie mędrkować tylko wziąć się za treningi, bo jak już kilka razy pisałem, Bullici dobrze bawią się na treningach a na ringu lipę pokazują. Po ostatniej gali było widać, Janik cwaniak na dechach, Cygan wymordował 10 rund z chorym Soszyńskim, brakowało żeby jeszcze Szpila dostał w kły od Bartnika i mamy jak na talerzu poziom bokserów Bullita.... więc jak Wawrzyk tak samo jak inni się przykłada na treningach to lepiej niech nie zgrywa mądrali, tylko zacznie bardziej się pocić na treningach, bo nie każdy boksuje jak Najman..
 Autor komentarza: EsoxNH
Data: 04-11-2009 22:34:55 
Autor komentarza: docarol
Data: 04-11-2009 19:58:32
Andrzej nigdy dużo nie mówił, ale zawsze budził respekt.


Z całym szacunkiem do Andrzeja, to jemu nigdy mówienie nie szło za dobrze :)

 Autor komentarza: tonka
Data: 04-11-2009 23:35:54 
EsoxNH
Mówienie mówieniem - wiele osób się jąka, ale ja odnajduję tutaj inny zonk. A mianowicie: Andrzej G. ni w ząb nie potrafi rzeczowo odpowiadać na pytania, jakby nie kminił, co się do niego gada. "Redaktor do niego konkretnie o gwiazdach, a ten półsłówkami o pojazdach..." :))
Jak on ze swoimi dziećmi się dogaduje, przecież na pewno nie raz o coś pytają... :)
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 05-11-2009 12:52:42 
to co mowi wawrzyk to jest prawda..Powiem wiecej uwazam ze bedzie za jakies 2-3 latka mistrzem Eurpy..Adamek szanowalem goscia ale nawet te jego smieszne wrecz zenujace spodenki..
 Autor komentarza: waden15
Data: 05-11-2009 15:55:44 
Woody

Pewnie że Adamek jest lepszym bokserem od Witherspoona z walki z Gołotą.. A z Bowem chyba nie wygrał. O ile mi dobrze wiadommo;)
 Autor komentarza: tonka
Data: 05-11-2009 18:46:43 
Kurde, Waden, dokładnie ta sam riposta do Woody'ego przyszła mi wczoraj do głowy, jednak nie uwieczniłem jej na forum.
Szczególnie z Bowem - tak czy siak - w 2 pojedynkach nastąpiło "jajoobicie" i pragnę przypomnieć, że walki są oficjalnie "przerżnięte" przez Endrju. Po pierwszej walce doszło do tego, że L.Duva, trener Gołoty, został wyniesiony na noszach z ringu podczas zamieszek.
Co do Witherspoona: wnioskując po walce z 1998 roku z A.G., to Adamek jest o wiele zdolniejszym pięściarzem od Tima.
 Autor komentarza: Woody
Data: 05-11-2009 21:01:08 
To wasza ocena, moja jest odwrotna. A co do Bowa to Gołota spuścił mu niezły wpier..l ,tak czy siak Riddick musiał zakończyć kariere, a miał walczyć z Lewisem bo Gołota miał byc na przetarcie...
 Autor komentarza: waden15
Data: 05-11-2009 21:28:51 
Czyli twoim zdaniem Adamek jest słabszy od Witherspoona który pod koniec kariery przegrał o ile się nie mylę 5 walk pod rząd?
 Autor komentarza: tonka
Data: 05-11-2009 21:42:10 
Woody
Na kartach historii Gołota "przej...", g* kogo obchodzi jak było w detalach. Liczy się, że obił w 2 odsłonach przeciwnikowi klejnoty. To na pewno zostanie mu zapamiętane, tak więc siara.
Ja pamiętam, że pięknie walczył, ale nie zapomnę mu wstydu, jaki przyniósł rodakom bez powodu na koniec tych walk. Over.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.