KRÓL NOKAUTU PRZED DAWSON - JOHNSON

7 listopada na gali w Hartford, której główną atrakcją będzie starcie o tymczasowy pas WBC wagi półciężkiej pomiędzy Chadem Dawsonem a Glenem Johnsonem, w walce z Jose Mediną (15-15, 11 KO) zaprezentuje się rekordzista pod względem kolejnych zwycięstw w 1. rundzie- boksujący w kategorii średniej Tyrone Brunson (20-0-1, 19 KO).

O Brunsonie w świecie bokserskim stało się głośno, gdy pobił należący wcześniej do Edwina Valero rekord kolejnych zwycięstw w 1. rundzie, choć należy wspomnieć, że rywale na których "Młody Pistolet" budował swój rekord byli pięściarzami słabymi lub wręcz debiutantami na ringach zawodowych. Wspaniała seria Brunsona została przerwana w jego 20. walce, w której Filadelfijczyk zaledwie zremisował z legitymującym się przeciętnym rekordem Antonio Soriano.

GLEN JOHNSON: POTRZEBUJĘ NOKAUTU >>

Galę z Hartford pokaże na żywo Polsat Sport Extra- początek transmisji o godz. 03.00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: capricornxxx
Data: 02-11-2009 14:34:38 
Podejrzewam, że wielu z nas mogłoby "budować rekordy" w boksie zawodowym na tej samej zasadzie. Prawdopodobnie ta bajka skończy się na pierwszym bokserze z przyzwoitym pojęciem o defensywie i ciosach z kontry.
 Autor komentarza: amin
Data: 02-11-2009 15:15:39 
ten krol nokauty ma na swoim koncie takze remis z slabym (slowo przecietnym bylo by zbyt duze) antonio soriano (14-10-2)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.