ZAMIAST SOTO BĘDZIE VELAZQUEZ

Kibice już ostrzyli sobie apetyt na wojnę Edwina Valero (25-0, 25 KO) z Humberto Soto, ale ostatecznie nie dojdzie do tego wyczekiwanego pojedynku. W zastępstwie Valero zmierzy się 19. grudnia z innym Meksykaninem, Hectorem Velazquezem (51-13-2, 35 KO).

W związku z kłopotami Edwina z prawem amerykańskim, mistrz wagi lekkiej federacji WBC znów będzie skazany na występy poza granicami USA. Najbliższą walkę stoczy w swojej ojczyźnie, Wenezueli, gdzie nie pokazywał się już od blisko czterech lat.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tonka
Data: 22-10-2009 21:47:47 
Z duzym uznaniem dla Soto, ale bez Valero ten pojedynek traci 80% atrakcyjności. Prześledziłem na ile się dało występy Edwina na rozmaitych ringach i polecam wojnę pomiedzy Valero a Mosquerą.
Link: http://www.youtube.com/watch?v=_bsqXUV3QqQ (w pięciu częściach).
 Autor komentarza: waden15
Data: 22-10-2009 22:26:02 
Valero to jest prosty cepacz, którego wypunktuje pierwszy, dobry technik z twardym łbem...
 Autor komentarza: tonka
Data: 23-10-2009 02:42:33 
Valero jest znakomity, ale faktem jest, że odsłania się przy atakach, więc przy większym doświadczeniu rywali może kiedyś zostać skarcony.
Ja jednak należę do entuzjastów jego widowiskowego, wojennego stylu. Póki co rekord też ma imponujący. Wiadomo, walczy tam, gdzie ma szansę. A ponieważ Stany odpadają, więc i przeciwnicy do tej pory nie byli najwyższego sortu, choć niejednokrotnie przyzwoici.
Natomiast szybki nokaut nad dobrym Antonio Pitaluą udowodnił, że wcześniej nic nie stało się przypadkiem, bo jest po prostu niszczycielem. Musi poprawić gardę, jak również popracować nad większą techniką unikania ciosów. Tego na razie mu brak.
ps.
Podobał mi się sparing Valero z Erikiem Moralesem. Oczywiście nic specjalnego on nam nie mówi, bo prawdziwa walka to co innego.
 Autor komentarza: maddog
Data: 23-10-2009 07:00:24 
co tu dużp pierdolić,jest mniej wieejw atkiej wadze jak pacman,ok 60 kilo wazą obajVValerek pokaze jakimjesy kozak
 Autor komentarza: kiecal
Data: 23-10-2009 09:57:57 
Jak narazie żaden z 25-ciu przeciwików nie okazał wystarczająco "dobrym technikiem z twardym łbem", ciekawe co dalej z Valero ? Czy ktoś zna lepszy rekord niż jego u aktywnego boksera ?
Pacman to może nie ale jak Gamboa ciut przybędzie na wadze to by był w sam raz a taką walkę pewnie wszyscy byśmy chętnie obejrzeli, prawda ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.