BOB SHERIDAN NA POLSAT BOXING NIGHT

Jak się okazuje, Don King nie będzie jedyną znakomitością świata boksu, która uświetni swoją obecnością planowaną na 24 października w Łodzi galę "POLSAT Boxing Night" z główną atrakcją w postaci starcia Andrzeja Gołoty (41-7-1, 33 KO) z Tomaszem Adamkiem (38-1, 26 KO). Swój przylot do Polski potwierdził również słynny komentator i ekspert pięściarski, członek Bokserskiej Galerii Sław Bob Sheridan.
 
Popularny "Pułkownik" ostatnio przebywał nad Wisłą w 2007 roku przy okazji katowickiego debiutu Tomasza Adamka w kategorii junior ciężkiej. Podczas tej samej imprezy zaboksował również Andrzej Gołota. Sheridan udzielił wówczas BOKSER.ORG ciekawego z perspektywy czasu wywiadu, w którym wypowiedział się na temat przyszłości Gołoty i szans Adamka w wadze cruiser (link poniżej).

Z ARCHIWUM: BOB SHERIDAN DLA BOKSER.ORG (09.06.2007) >>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rogal
Data: 13-10-2009 00:13:50 
Gość w dom Bóg w dom !

Największy bokserski autorytet jaki znam, cieszę się, że będzie, wiem, o tym już od rana.

Oby oprawa gali nie przyniosła nam wstydu (konferansjer (!), baby wyprowadzające bokserów (kto to wymyślił?) i techno z remizy w przerwach.

Do tego, po walkach czytamy pełną punktację, a nie tylko drzemy się:

Unanimoooooooooooooous decyżyn, leeeeeeeejdis and gentalman, jednogłośnieeee na punkty !!!!!!!, diabllllllloooooooooo , diabloooooooooooooooooo, diabloooooooooooooooooooo, bullit promołszynsssssssss !!!!!!!!, diabloooooooooooooooooooooooooooooo !!"

W S T Y D.

Ale jak produkuje to Pan Kawulski i Lewandowski to wiem, że siary nie będzie.

pozdrawiam
 Autor komentarza: piotr
Data: 13-10-2009 06:37:30 
Bardzo ciekawa wypowiedź.
Bardzo, mi się takie podejście podoba.

Proszę brać przykład.
O to w Boksie chodzi, że jest nieprzewidywalny, nie ma się co zacietrzewiać.
Możemy sobie analizować godzinami, a i tak ring pokaże co się stanie.

 Autor komentarza: odyniec
Data: 13-10-2009 07:56:16 
rogal co ty chcesz od tego konferansjera - widziales galer z usa np tam tez sie wydzieraja rozni i kazdy chce byc oryginalny i ma swoje zawolanie i nie ma w tym nic zlego
 Autor komentarza: Ania
Data: 13-10-2009 11:08:14 
Nieraz zdarzyło mi się oglądać polskie gale, gdzie taki pan konferansjer, zaczesany i ulizany do tyłu, wydzierał się jak na jakimś wiejskim festynie. Brzmiało to okropnie i dziwię się, że nikt go nie upomniał, że to darcie to jeden wielki obciach.
 Autor komentarza: ogon
Data: 13-10-2009 20:57:05 
a widzicie kogoś innego kto mógłby poprowadzić taką galę w Polsce?? Moim zdaniem nie znajdzie się nikt lepszy od Pana Lenartowicza..
 Autor komentarza: omus79
Data: 13-10-2009 21:17:14 
matko...każdy jest lepszy niż pan Lenartowicz. zawsze ściszam głos jak On zapowiada cokolwiek. nawet ten niemiecki Loeb(nie wiem czy dobrze) jest niebo lepszy(może jego) ;]] pozdrawiam
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.