WILLIAMS CHCE NAJLEPSZYCH

Już 5. grudnia Paula Williamsa (37-1, 27 KO) czeka ciężka przeprawa z liderem wagi średniej Kelly Pavlikiem (35-1, 31 KO). Mimo tego popularny "Mściciel" już myśli o przyszłości i kolejnych walkach.

- Jeśli sam siebie nazywasz najlepszym, musisz bić się z najlepszymi. Chciałbym zmierzyć się z Mosley'em, Mayweatherem, Hopkinsem, Abrahamem, z kimkolwiek z czołówki.

Paul odniósł się także do zbliżającej się potyczki z Pavlikiem i teoretycznej przewadze rywala w sile zadawanych ciosów.

- Zamierzam go wypunktować, a zrobię to odpowiadając na każdy jego cios dziesięcioma swoimi. Trenowałem już z bokserami wagi ciężkiej i przyjmowałem ich uderzenia. Nie wyciągam też żadnych wniosków z porażki Pavlika z Hopkinsem, bo równie dobrze mógł mieć najgorszy dzień w życiu, tak samo jak ja miałem, gdy przegrałem z Carlosem Quintaną.-  powiedział Williams, który do dwukrotnego pasa WBO wagi półśredniej, tymczasowego WBO w junior-średniej, tym razem będzie chciał dorzucić tytuły WBC i WBO w kategorii średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 06-10-2009 13:38:24 
ambitnie i bez zbednego terefere
 Autor komentarza: Woody
Data: 06-10-2009 14:30:17 
Problem w tym że "oni" nie chcą walczyc z nim.
 Autor komentarza: valmont
Data: 06-10-2009 14:31:59 
hehe, Williams może sie mierzyć z każdym zawodnikiem od welter, aż po cruiser, z jego "bajecznym" zasięgiem i intensywnością zadawanych ciosów. Fenomen czy wybryk natury? Powodzenia Paul z Pavlikiem.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 06-10-2009 14:47:44 
Lubię Williamsa i życzę mu powodzenia!!! Nie też jestem pewien czy Pavlik bije dużo mocniej fakt ma dużo KO ale raczej bo zadaje dużo ciosów ma tempo potrafi przycisnąć w odpowiednim momencie....podobnie zresztą jak Williams . Nie pamiętam Ko Pavlika po jednym ciosie od niechcenia - moim zdaniem bije dość mocno ale do najlepszych puncherów średniej to mu daleko.
Williams 37W (27 KO) to niezły procent KO jak na welter!
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 06-10-2009 14:57:20 
"Nie wyciągam też żadnych wniosków z porażki Pavlika z Hopkinsem, bo równie dobrze mógł mieć najgorszy dzień w życiu"- To się nazywa rozsądna wypowiedz!!!
 Autor komentarza: waden15
Data: 06-10-2009 15:44:42 
Stonka

Pavlik bije D-U-Ż-O mocniej od Williamsa...

Oceniasz cios Williamsa po bilansie?? Takiego błędu z twojej strony nigdy bym się nie spodziewał...

Bowiem Williams bije słabo w welter, super welter czy gdzieś inaczej... Nie wiem czemu tak jest(być może jego naturalna budowa ciała) ale na pewno jego bilans jest mylący...

Teraz konkrety - znokałtował Quintane... Tak tylko zanim doszło do pierwszego nogdunu to zaaplikował rywalowi ponad 15 power punches

Znokałtował Phillipsa... Sędzie zakończył walkę "na stojąco"

Znokałtowal hmmm Mitchella... Taa, tylko najpierw Mitchell 4 razy skończył na deskach...

Prawda jest taka żE Williams ma słaby cios... I nie patrzę na bilans
 Autor komentarza: abdel1908
Data: 06-10-2009 16:13:52 
Długie łapy dadzą Williamsowi zwycięstwo.
 Autor komentarza: aha474
Data: 06-10-2009 16:37:33 
Dwa miesiące i przekonamy się jak to jest z tą siłą ciosów u obu.Natomiast nie ulega że obaj wyprowadzają dużą ilość ciosów także będzie napewno "iskrzyło".Obu pięściarzy lubie oglądać chociaż do Pawlika mam pretensje że nie"zlał" Abrahama.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 06-10-2009 16:58:59 
waden15 - Nie oceniam jego siły ciosu po statystyce. Moim zdaniem obaj biją przyzwoicie choć jak napisałem że daleko im do najlepszych puncherów tych wag jak Hearns, Duran, Hagler itd...
Jakbym miał wskazać kto bije mocniej to powiedziałbym że Pavlik ale różnica jest niewielka. Wrzuć sobie na Youtube jakiś "KO Pavlik Highlight" czy coś w tym stylu...Pavlik leje całymi seriami czystych ciosów a goście obsuwają się bardziej ze "zmęczenia" i są raczej "lekko skołowani" niż nieprzytomni najczęściej wstają potem obrywają ze 20 czystych ciosów i tak dalej aż sędzia się zlituje.Nigdy nie widziałem,żeby Pawlik trzepnął raz czy dwa i gość padł nieprzytomny na matę!!! Pamiętam walkę z Mirandą i ile musiał mu Pawlik naklepać aby Miranda obsunął się na dechy! Przecież Williams Robi dokładnie to samo!!! więc na jakiej podstawie miałbym twierdzić że Pavlik bije DUŻO mocniej.! Dużo mocniej to bije Abraham (nie lub1ę go)
 Autor komentarza: Markoss
Data: 06-10-2009 18:47:21 
Williams to zadne puncher to zajebisty napierdalacz który bije bardzo duzo w wielu płaszczyznach. Zaskakujące jest ze zawodnik o takim długim zasiegu ramion uderza tak dużo sierpami i hakami. Pawlik to typowy fizyczny wyrobnik z dobrym ciosem kondycją i groźny jak idzie do przodu. Puncherem to jest Miranda. Stawiam na Punishera na punkty
 Autor komentarza: spartan77
Data: 06-10-2009 20:22:52 
To będzie prawdziwy test dla obu - godni siebie rywale... czekam z niecierpliwością na ich walkę.. Myślę że Pavlik przełamie Williamsa co będzie zajebiście trudne bo to strasznie niewygodny bokser i do tego szybkostrzelny... Mimo wszystko obstawiam na Pavlika
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.