KONIEC SPARINGÓW

Dobiegły końca przygotowania do gali w Chełmie. Pięściarze zakończyli w sobotę cykl treningowy w Lublinie. Ostatnie sparingi jednoznacznie pokazały świetną formę pięściarzy. Zapowiada się, zatem wspaniałe sportowe widowisko.

16- dniowe zgrupowanie w Lublinie, na które przyjechali we wrześniu pięściarze grupy O’Chikara Gmitruk Team dobiegło końca. Tym razem przygotowania odbywały się bez trenera Andrzeja Gmitruka, który od kilku tygodni przebywa w USA, gdzie trenuje Tomasza Adamka mistrza Świata IBF. – Zawodnicy przygotowywali się w Lublinie pod czujnym okiem dwóch doświadczonych trenerów Władysława Maciejewskiego i Ryszarda Murata. Przed moim wylotem szczegółowo omówiliśmy plan treningowy i jestem spokojny o formę swoim zawodników – zapewnia Andrzej Gmitruk.

Treningi odbywały się w świetnie wyposażonych obiektach Klubu PACO. Na zgrupowanie przyjechała czołówka polskiej grupy - Piotr Wilczewski mistrz świata TWBA, Roman Shkarupa mistrz Intercontinental WBF oraz Tariel Zandukeli, Dariusz Sęk i zawodnik Team PACO – Łukasz Maciec mistrz International BBU.

- Jestem w stałym kontakcie z trenerami, wczoraj odbył się ostatni sparing. Forma jest. Wszyscy w zasadzie już maja zrobioną wagę od kilku dni, co świadczy o ciężkiej pracy, jaką wykonali przez te dwa tygodnie – mówi Andrzej Gmitruk.
 

Na ostatni tydzień zaplanowane są już tylko lekkie treningi kondycyjne. W czwartek zawodnicy spotkają się ze swoimi przeciwnikami na ważeniu w Chełmie.


Joanna Czarnik

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: iron
Data: 30-09-2009 14:02:38 
Po za walka wieczoru to raczej nabijanie rekordu przez prospektów i powrót Wilka.
 Autor komentarza: judamm
Data: 30-09-2009 14:40:15 
Murata?! Tego Ryszarda Murata od Karate Tsunami?!

HAHAhAHAHAHAHA :)))

W takim razie wyrazy współczucia dla chłopaków :D
 Autor komentarza: piotruspan
Data: 30-09-2009 15:45:06 
judamm, to nie ten Murat.
 Autor komentarza: reall
Data: 30-09-2009 15:58:53 
z całym szacunkiem dla pana ryśka Karate Tsunami to napierdzelanka widłami łopatami i saperkami więc to jest naprawde ............HaHaHahHahHhaHahHahhahHahhah
 Autor komentarza: Taurus
Data: 30-09-2009 16:45:03 
Wiedza co po niektórych jest "imponująca"... pan Murat z Paco zna się na swojej robocie bardzo dobrze i bynajmniej z żadnym tsunami się nie zajmuje zwykła zbieżność nazwisk.
 Autor komentarza: SzabolcsGergely
Data: 30-09-2009 17:00:17 
"Ryszard Murat
Były zawodnik Motoru Lublin, GKS Jastrzębie, Avii Świdnik - 7 krotny mistrz okręgu lubelskiego w boksie, mistrz i v-ice mistrz Polski. Członek kadry narodowej w latach 1978-83. Obecnie trener i instruktor boksu w klubie KS PACO LUBLIN. "


ze strony internetowej paco lublin
 Autor komentarza: witusIV
Data: 01-10-2009 07:56:31 
Moim zdaniem (każdy może mieć inne) ci wszyscy byli amatorzy jak Maciec czy Sęk dokonali najgorszego wyboru w swoim życiu podpisując zawodowy kątrakt. Kim oni teraz są boksują na podrzędnych galach ze słabymi zawodnikami i bardzo bardzo wątpie aby dostali propozycje walki o jakiś w miarę dobry tytuł. Teraz w boksie amatorskim brakuje zawodników np. Grand Prix we Wrocławiu wystartowało na 11 kategorji 74 zawodników gdzie w walkach finałowych były same walkowery. Jak ma być dobrze w boksie amatorskim i zawodowym jak większość w młodym wieku jak na zawodowca pzrechodzą na boks profesjonalny gdzie tylko się marnują
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.