FRAGOMENI NA CELOWNIKU FLORESA

Swego czasu BJ Flores (24-0-1, 15 KO) był wymieniany jako potencjalny rywal dla Tomka Adamka. 30-letni Amerykanin podpisał jednak kontrakt promocyjny z grupą Square Ring prowadzoną przez Roy'a Jonesa i zmienił plany. W 2009 roku wygrał trzy walki i teraz liczy na pojedynek z panującym na tronie WBC kategorii cruiser Giacobbe Fragomenim (26-1-1, 10 KO).

- Fragomeni nadal nie ma rywala na listopadową walkę, a ja z chęcią bym się wybrał do Włoch. Czołowy amerykański bokser jest dokładnie tym czego on potrzebuje po kontrowersyjnym remisie z Włodarczykiem. Z wielką chęcią spotkałbym się także ze zwycięzcą rywalizacji Marco Hucka z Ola Afolabim. Huck, Fragomeni- dla mnie to bez różnicy. Koniec z gadaniem, chcę być mistrzem świata.- powiedział Flores.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kalifek
Data: 24-09-2009 16:39:29 
Miał okazje walczyć o mistrzostwo, no ale stchórzył. Teraz sobie szuka łatwiejszych rywali od Adamka którzy mają w posiadaniu pasy mistrzowskie.
 Autor komentarza: Luton
Data: 24-09-2009 17:23:35 
Dokladnie Kalifek. BJ Flores ma pas IBF pod nosem na wyciągniecie ręki, a szuka mistrzowskich walk gdzieś po Europie.
 Autor komentarza: mario
Data: 24-09-2009 17:26:48 
boks to nie tylko walka w ringu ale także zagrywki promotorów. Kto by wystawił Flores'a Adamkowi??:)
 Autor komentarza: BobbyBacala
Data: 25-09-2009 01:11:42 
wydaje mi sie, ze Flores nie bez powodu nie wymienia Adamka wsrod jego potencjalnych rywali, nie jest jeszcze gotowy na Tomka. nie dawalbym mu szanms w walce z Tomkiem, ktory jest silny, dobry technicznie i zawsze przygotowany na 15!!! rund. Fragomeni natomiast ma swoje lata, kondycyjnie chyba nie jest w stanie przygotowac sie na kazda walke perfekcyjnie, a huck, co widzielismy w ostatniej walce z ramirezem, gubie sie pod presja i bedac nieustannie atakowany, brakuje mu doswiadczenia i walk z dobrymi rywalami na dlugim dystansie.
 Autor komentarza: Kalifek
Data: 25-09-2009 09:45:24 
Fragomeni w pierwszej kolejności będzie miał walke rewanżową z Diablo. Także Flores na niego chwile poczeka, o ile wogóle Fragomeni obroni tytuł, bo licze, że Włodarczyk go pokona. Gunn który jest zdecydowanie niżej sklasyfikowany od Floresa pokazał jaja i przyjął walke z Góralem. Mimo tego, że był skazany na baty to dał z siebie wszystko i przygotował sie najlepiej jak potrafił, a ten który ma większe możliwości to stchórzył. Może zdobędzie kiedyś tytuł, ale nie bedzie nie wiadomo kim.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.