DOBRE WYNIKI PPV MAYWEATHERA

Wygląda na to, że Floyd Mayweather junior (40-0, 25 KO) pokonując w świetnym stylu Juana Manuela Marqueza (50-5-1, 37 KO) nie tylko dopisał kolejne zwycięstwo do swojego niepokonanego rekordu, ale zyskał także bardzo poważny argument biznesowy przy ewentualnych negocjacjach swoich przyszłych pojedynków.

Jak wynika z nieoficjalnych doniesień, liczba osób które zamówiły płatną transmisje w systemie Pay-Per-View gali, której zwieńczeniem był pojedynek Mayweathera z Marquezem kupiło co najmniej 900 tysięcy osób. Niektóre raporty mówią nawet o możliwym ponad milionie sprzedanych transmisji. Te cyfry chyba na dobre uciszą krytyków, którzy zarzucali Amerykaninowi, że ten nie jest magnesem przyciągającym kibiców. Dokładne wyniki zostaną podane w środę lub czwartek.

Floyd Mayweather wspólnie z Oscarem De la Hoyą jest rekordzistą jeśli chodzi o ilość sprzedanych Pay-Per-View. Ich walkę, która miała miejsce 5 maja 2007 roku zamówiło wówczas 2,4 miliona widzów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: glaude
Data: 23-09-2009 09:26:19 
No ale nie tylko on z Marquezem walczył na tej gali. Trochę to spłycenie tematu droga redakcjo.
 Autor komentarza: zelazo
Data: 23-09-2009 12:26:53 
większzość zapewne wykupiła żeby zobaczyć jak Marquez go obija a nie na odwrót zgadzam sie z GLAUDE na samego pyszałka z jakimś leszczem nikt by złamanego grosza nie dał
 Autor komentarza: Dada
Data: 23-09-2009 12:31:06 
ZELAZO jak nie dał jak dał ! :)
 Autor komentarza: iron
Data: 23-09-2009 13:23:36 
Ciekawe jak się sprzedawały dekodery na transmisje ufc 103 i która z nich miała większą oglądalność.
 Autor komentarza: maTys84
Data: 23-09-2009 13:45:59 
Zelazo amerykanie na pewno nie kupowali ppv żeby zobaczyć jak ich bokser przegrywa. Klitshcko walczy jeszcze nudniej a cały stadion kibice wypełnili przy walce z czagajewem.
Zresztą, gdybyśmy mieli takiego mistrza kilku kategorii wagowych nie pokonanego, ale walczącego jeszcze nudniej niż klit czy floyd to i tak polacy by chodzili/ogladali jego walki i byśmy byli wszyscy zachwyceni.
O mam dobry przykład, polacy w piłce nożnej są leszczami jakich mało:) a i tak polacy zasiadaja przed odbieronikami aby ich oglądać. Więcej nawet, rząd wydaje miliardy złotych na budowę stadionów dla sportu, w którym jesteśmy beznadziejni, a lekkoatleci trenują pod mostem.
Wspaniała decyzja rządu:), gdyby podobnie postępował rząd amerykański, to by budowano w stanach w kązdym dużym mieście skocznie narciarskie:D
Ale się rozgadałem, ale troche nie na temat:) Chodzi o to, że nie ważne jak walczy Floyd czy Klitschko, dla kibiców z kraju którego pochodzą będą wielcy i zawsze znajdą kibiców.
 Autor komentarza: Drago
Data: 23-09-2009 15:46:43 
Muszę przyznać, że wątpiłem od jakiegoś czasu w fenomen FMJ.Walki z ODLH i Hattonem a także pojedynek z Zabem Judah nie przekonywały mnie i myślałem, że Money jako bokser powoli się kończy.Udowodnił mi ostatnim pojedynkiem jak bardzo się myliłem.Refleks ma rzadko spotykany, szybkość także nieprzeciętną w dodatku jest cwany.W ringu był jak guma i bawił się Marqezem.Walki FMJ bywają nudne, ale w ostatniej walce pokazał ogromne umiejętności i przynajmniej mi przyjemnie się to oglądało a że niektórzy zarzucają tej walce nudę...cóż tak naprawdę każda jednostronna walka jest nudna dlatego wielu fanów pięściarstwa krytykuje W. Kliczkę.Zarówno na jednego jak i drugiego nie ma teraz mocnych w ich kategoriach.
 Autor komentarza: jerry
Data: 23-09-2009 16:54:08 
Walka Cudnisia i Marqueza niewatpliwie jest sukcesem patrzac z tego co kupili widzowie . Trzeba tu dodac ze walki na gali UFC nie byly z az tak glosnymi nazwiskami [ Crocop , Beldford to powroty ] . Nazwisko Mayweatera potrafi jednak zmobilizowac fanow boksu . Po tym co pokazal mozna sadzic ze nastepne rowniez beda chodliwe .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.