WOLAK - NASCIMENTO 10 PAŹDZIERNIKA

Pomimo drobnych zawirowań, Paweł Wolak (24-1, 16 KO) ostatecznie stoczy swoją kolejną zawodową walkę 10 paźdzernika na gali organizowanej przez stajnię Top Rank. W nowojorskim Madison Square Garden rywalem polskiego "Wściekłego Byka" będzie Carlos Nascimento (24-1, 20 KO). Brazylijczyk wcześniej anonsowany był jako rywal dla Vanesa Martirosyana, który z kolei jeszcze wcześniej miał się zmierzyć z Wolakiem. Ostatecznie Martirosyan zrezygnował z występu na gali w październiku, gdyż musiałby się do niej przygotowywać bez swojego szkoleniowca Freddie Roacha, który zajmuje się teraz wyłącznie przygotowaniami Manny'ego Pacquiao do pojedynku z Miguelem Cotto. Ormianin kolejny zawodowy bój stoczy w grudniu.

Carlos Nascimento zdecydowaną większość walk stoczył w Brazylii, a jedyną w karierze porażkę poniósł z rąk Sergieja Dzinziruka (36-0, 22 KO). Dla Wolaka będzie to trzeci występ w tym roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Arti
Data: 23-09-2009 10:26:00 
Rywal z dobrym rekordem, lecz z bardzo kiepskimi nazwiskami na rozkladzie. Moim zdaniem wlasciwy dobor przeciwnika ;]
 Autor komentarza: mickQ
Data: 23-09-2009 14:57:46 
Pawciu jest twardy ale to byly zapasnik wiec boksuje niezbyt ciekawie pod wzgledem technicznym, duzo roboty przed nim . Ale ma jaja to taki wiekszy Katsidis tyle ze trzeba jeszcze mocnie szarpac tempo.
 Autor komentarza: Daw
Data: 23-09-2009 16:25:36 
No ciekawe jak sie potoczy jego kariera ja zycze jak najlepiej,a co do przeciwnika to chociaz ma niezly rekord bo nic wiecej o nim nie moge powiedziec!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.