AKTYWNY FRENKEL ZNOWU WYGRYWA

Dziś na gali w Neubrandenburgu swoje kolejne zawodowe zwycięstwo odniósł Aleksander Frenkel (20-0, 14 KO). 24-letni junior ciężki po tym jak tydzień temu w trzy rundy rozprawił się w efektownym stylu z Laszlo Hubertem, teraz poradził sobie równie szybko z kolejnym Węgrem Jozsefem Nagy (21-5, 14 KO). Rywal Frenkla z powodu niedyspozycji fizycznej nie wyszedł do trzeciego starcia.

Dla reprezentującego barwy Niemiec pięściarza jest to już piąte zwycięstwo od kwietnia, kiedy to po rocznej przerwie powrócił na zawodowe ringi. Warto przypomnieć, że w maju zeszłego roku Jozsef Nagy miał okazję zaprezentować się polskim kibicom w przegranym przez techniczną decyzję pojedynku z Pawłem Kołodziejem na gali w Legnicy.