MARCIN ŁĘGOWSKI ODPADŁ W ELIMINACJACH MŚ

Wczoraj Marcin Łęgowski (64 kg) przegrał swój inauguracyjny pojedynek z Kanatem Sydykbekovem (KGZ) 3:4 i odpadł z rozgrywanych w Mediolanie Mistrzostw Świata (Elite). Polak dobrze rozpoczął to spotkanie - wykorzystując dłuższy zasięg ramion - operując głównie ciosami prostymi z dystansu, przez które Sydykbekov nie mógł się przedrzeć. W końcówce pierwszego starcia po serii ciosów prostych na głowę rywala nasz zawodnik uzyskał jednopunktową przewagę. Zaraz po gongu na drugą rundę Kirgiz zaatakował gwałtownie Polaka, przechodząc do półdystansu. W walce z bliska nieco dokładniejszy był Sydykbekov, którego akcje ofensywne dwukrotnie zostały dostrzeżone przez sędziów punktowych. W drugiej części tej odsłony Łęgowski uporządkował nieco tempo walki i także zdobył dwa punkty.
Niestety w ostatniej rundzie Kirgiz ponownie przeprowadził kilka udanych akcji w półdystansie i zdobył kolejne dwa punkty - zwyciężając ostatecznie naszego reprezentanta 4:3.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KubaK
Data: 02-09-2009 15:21:14 
Szkoda, że Marcin Łęgowski poległ już w pierwszej walce. Jednak mówiąc uczciwie, na jakikolwiek sukces z jego strony raczej nie mogliśmy liczyć. Nie miał szczęścia w losowaniu. Miejmy nadzieję, że Łukasz Maszczyk wreszcie pokaże na co go stać. Jego droga do półfinału wydaje się być absolutnie osiągalna, trzymajmy kciuki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.