POLACY NA RINGU MŚ - MEDIOLAN 2009

W Mediolanie rozpoczęły się pojedynki eliminacyjne XV Mistrzostw Świata Seniorów (ELITE). Jako pierwszy z polskich reprezentantów w ringu wystąpi Marcin Łęgowski (64 kg), który w inauguracyjnej walce (1.09.) zmierzy się z Kanatem Sydykbekovem (KGZ). Jeżeli Polak wygra, to w kolejnej konfrontacji (4.09.) boksować będzie ze zwycięzcą starcia Albi Sorry (ALB) - Rustam Svayev (KAZ).

Drugim z naszych zawodników, który zaprezentuje się na mistrzowskim ringu (2.09.) będzie Michał Żeromiński (60 kg). Jego rywalem będzie Yasin Abdelhamid (EGY), a na triumfatora tego spotkania - w kolejnym starciu (4.09.) - będzie czekał  zwycięzca spotkania Durana Caferro (USA) z Saylomem Arden (THA).

W kolejnym dniu mistrzowskich zmagań (3.09.) w ringu pojawi trzeci nasz pięściarz - Michał Chudecki (57 kg) i jeżeli pokona swojego pierwszego przeciwnika - Mikhaila Biernadskiego (BLR) - to w drugiej eliminacji (6.09.) boksować będzie albo z Mohammedem Obadani (ALG) albo z Tomasem Vano (SVK). Najdłużej na swój pierwszy występ w Mediolanie czekać będzie Łukasz Maszczyk (48 kg), który do walki z Arefem Muhammadem (AFG) wyjdzie 5.09.  Jeżeli wygra, to 7.09. spotka się ze zwycięzcą spotkania Lonyego Pierre (HAI) z Bathusi Magajane (BOT).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.