OŚWIADCZENIE MATEUSZA MASTERNAKA

Redakcja, ochikaragmitruk.com

2009-08-30

W związku z ukazaniem się na stronie internetowej www.bokser.org wywiadów z Łukaszem Janikiem na temat naszej ewentualnej walki, w których Łukasz zarzucił mi brak charakteru, unikanie tej konfrontacji, i że się go najzwyczajniej w świecie boję, oświadczam:

- Łukaszu, grubo się mylisz i jesteś w ogromnym błędzie, co do mojego charakteru. Użyłeś słów, których nie powinieneś kierować w stosunku do mojej osoby. Nie znasz mnie, ja zawsze byłem za tą walką, o czym doskonale wie Twój promotor. Jeśli miała to być nawet zwykła prowokacja z Twojej strony, to wywołała ona taki skutek, że teraz jedynym moim celem w tym pojedynku będzie zafundowanie Ci KO. Obiecuję to Tobie oraz wszystkim Kibicom i pamiętaj, że na moich dłoniach w dniu walki będą 10-tki, a nie 18-ki, tak jak podczas sparingów, na których rzekomo mnie tak obijałeś.

Mam głęboką nadzieję, że do tej walki dojdzie, że nasi promotorzy przy udziale Telewizji POLSAT doprowadzą do naszej konfrontacji. Już nie mogę się doczekać wejścia do ringu. Popełniłeś błąd i zostaniesz za to ukarany.

Mateusz Masternak

MATEUSZ MASTERNAK: SERWIS SPECJALNY >>