LEBEDEV CHCE WALKI O PAS EBU

Miesiąc temu Denis Lebedev (18-0, 13 KO) zdemolował Enzo Maccarinellego, zagarniając przy okazji interkontynentalny pas federacji WBO. Początkowo mówiło się o jego potencjalnym pojedynku z tymczasowym championem tej organizacji Ola Afolabim, ale póki co rozmowy obu obozów stanęły w miejscu. Teraz 30-letni Rosjanin poważnie myśli o tytule europejskim, który niedawno zawakował Marco Huck.

"W tej chwili rozważamy walkę Denisa o pas EBU. Jest na drugim miejscu w rankingu, a oficjalny pretendent Firat Arslan jest kontuzjowany. Przed nami jest jeszcze Krzysztof Włodarczyk, ale on z kolei pertraktuje w sprawie możliwego rewanżu z Giacobbe Fragomenim. Wszystko powinno się wyjaśnić w ciągu najbliższego tygodnia. Jeśli nie uda nam się doprowadzić do walki o mistrzostwo Europy, w obwodzie cały czas pozostaje Afolabi" - powiedział menadżer zawodnika Vladimir Hrunov.

Lebedev kolejny występ ma zaplanowany na 10. października, u siebie w Rosji. Dzięki efektownym zwycięstwom nad Maccarinellim i Eliseo Castillo bokser z Moskwy awansował już na czwartą pozycję rankingu WBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 27-08-2009 08:21:02 
no to koles ma kilka opcji ciekawych
 Autor komentarza: ogon
Data: 27-08-2009 09:52:29 
ciekawy zawodnik ten Lebedev ciekawe co pokaże z lepszymi zawodnikami bo walka z wypalonym Enzo za wiele nie pokazała jego możliwości...
 Autor komentarza: Mario1977
Data: 27-08-2009 10:03:49 
A mnie się wydaje, że EBU to tylko wstęp do "prawdziwego" paska. Wydaje mi się też, że takiego Hucka to Lebedev wciągnąłby nosem.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 27-08-2009 10:20:52 
Lebedev moze namieszac w CW ale czy ja zdominuje to watpie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.