CEZARY SAMEŁKO V-CE MISTRZEM EUROPY MŁODZIEŻÓWCÓW

Na walkę finałową w kategorii półciężkiej szczecińskich MME czekała cała bokserska Polska, bowiem w starciu o tytuł mistrzowski na ringu stanął Cezary Samełko. Jego rywalem był Evgeniyw Titshenko (RUS).

Rosjanin dysponował lepszymi warunkami fizycznymi od naszego zawodnika i szukał rozwiązania tego spotkania na swoją korzyść głównie w oparciu o ciosy proste oraz o kontry. Z kolei Polak dążył do półdystansu, w którym miał więcej szans na ulokowanie ciosów w polu trafienia. Była to twarda walka dwóch godnych siebie rywali. Ostatecznie nieco skuteczniejsza okazała się taktyka Titshenki, który zwyciężył 3:0. Mimo przegranej nasz zawodnik zaprezentował dobry boks i - co ważne - podjął otwartą walkę. W każdym razie  do srebrnego medalu na kontynentalnym championacie wśród juniorów  wywalczonego przed rokiem Cezary Samełko dorzucił w Szczecinie kolejny tytuł v-ce mistrza Europy - tym razem w kategorii wiekowej młodzieżowców.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.