VIDEO: PAOLO VIDOZ vs TOMASZ ZEPRZAŁKA

Przedstawiamy amatorskie nagranie video z pojedynku Paolo Vidoz - Tomasz Zeprzałka, ostatniej, marcowej walki włoskiego pięściarza, z którym na jesieni przyjdzie Albertowi Sosnowskiemu rywalizować o pas mistrza Europy wagi ciężkiej.

Druga część potyczki w rozwinięciu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: 6Sebew
Data: 13-08-2009 16:01:47 
http://www.youtube.com/watch?v=tEojkpPeqpA
 Autor komentarza: lefthook2012
Data: 13-08-2009 16:33:23 
he he ale powiem wam ze Paolo wcale nie lepszy od Zeprzalki...Temu drugiemu poprostu sily woli i kondycji zabraklo...
 Autor komentarza: KubaK
Data: 13-08-2009 16:49:01 
No niestety kondycja nigdy nie była mocną stroną pana Tomasza. W zamierzchłych czasach ligowych potrafił wygrywać z Grzegorzem Kiełsą (świetna walka w czasie meczu Imex Jastrzębie-Hetman Białystok, nasz olimpijczyk był na skraju nokautu) i Mariuszem Wachem. Z obydwoma również przegrywał. Pamiętam te walki. Pan Tomasz był ulubieńcem publiczności w Jastrzębiu.
 Autor komentarza: payback
Data: 13-08-2009 17:36:05 
Zeprzalka to baaardzo kiepski kelner. Nie wiem jak on mogl cokolwiek wywalczyc w amatorce bo widzialem kilka jego walk w pro i jest tragiczny. Ale jak lubi boks to niech sobie facet dorabia.
 Autor komentarza: kuba2
Data: 13-08-2009 21:04:36 
Zeprzałka pro traktuje czysto dorobkowo. Szkoda że nie podpisał jakiegoś sensownego kontraktu bo mógłby być calkiem ciekawym(warunki, siła, dynamika) europejskim średniakiem. Moim zdaniem miał większe możliwości niż Bonin a na pewno fajniej by się go oglądało.
To była chyba pierwsza walka Paolo po czasówce od Skeltona, takie przetarcie właściwie. Mysłę jednak że i tak Włoch jest juz na równi pochyłej, najlepszy okres żeby zdobyć sobie na nim pozycje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.