POLICJA: GATTI POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO

Brazylijska policja po przeprowadzeniu dochodzenia w sprawie tragicznej śmierci byłego mistrza świata wagi super piórkowej i junior półśredniej Arturo Gattiego orzekła, że pięściarz popełnił samobójstwo. Tym samym oczyszczono z zarzutów o morderstwo i nakazano zwolnić z aresztu żonę Gattiego Amandę Rodrigues.

Gatti, który w kwietniu skończył 37 lat, pożegnał się z ringiem w 2007 roku z rekordem 40 wygranych i 9 porażek. Przez kibiców boksu na całym świecie, dla których ringowa trylogia Gatti - Ward to niemal lektura obowiązkowa, ceniony był przede wszystkim za swój niezwykle widowiskowy styl walki.

Lipiec był prawdziwym czarnym miesiącem w świecie boksu- oprócz Gattiego w przeciągu ostatnich 30 dni zmarli także dwaj inni byli mistrzowie: Vernon Forrest (w wyniku ran postrzałowych) i Alexis Arguello. W konsekwencji obrażeń doznanych na ringu śmierć ponieśli ponadto Marco Nazareth i Francisco Moncivais.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jerry
Data: 30-07-2009 21:00:06 
Szkoda chlopaka ...byl taki waleczny ..a wyglada ze sie poddal w najwazniejszym sprawdzianie ...pomijam kobite ...mial przeciez syna i dla kogo zyc .
 Autor komentarza: kubazip85
Data: 30-07-2009 21:20:19 
Nie wiem dlaczego to zrobil,jest mi przykro,takich widowiskowych piesciarzy bylo i jest bardzo malo.
 Autor komentarza: kali
Data: 30-07-2009 23:58:01 
szkoda Arturo...:( ciekawe czy jakby jeszcze zawalczył,to by dostarczył tylu emocji kibicom,jak kiedyś!-Był Wielki/ R.I.P.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 31-07-2009 08:01:11 
najpierw mowili ze uduszony paskiem od torebki wiec chyba sam sie nie udusil ?
jak facet co upadl na nóż...14 razy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.