JESZCZE CHWILA NIEPEWNOŚCI...

Michal Koper, Informacja własna

2009-07-29

Nieco wątpliwości wokół anonsowanego od wczoraj październikowego starcia Tomasza Adamka (38-1, 26 KO) z Andrzejem Gołotą (41-7-1, 33 KO) zasiała promotorka "Górala" Kathy Duva, oświadczając w rozmowie z witryną boxingscene.com, że o polskiej "walce stulecia" dowiedziała się z Internetu i że toczone będą jeszcze rozmowy na temat rewanżowego pojedynku Adamka ze Stevem Cunnighamem (22-2, 11 KO).

- Nie podejmujemy  żadnych decyzji dopóki nie porozmawiamy z Cunnighamem.- powiedziała Duva.

Tymczasem zwykle dobrze poinformowane źródła donoszą, że Cunningham jest aktualnie kontuzjowany i nie byłby w stanie odpowiednio przygotować się do planowanej wstępnie na październik konfrontacji z polskim czempionem. Doniesień o kontuzji Amerykanina nie udało nam się jeszcze potwierdzić, jednak w kontekście planów wznowienia przez jego obóz medialnej kampanii "We Want a Rematch" ("Chcemy rewanżu") warto póki co podchodzić do nich z ostrożnością.

ANDRZEJ GOŁOTA: SERWIS SPECJALNY >>

Z pewnością na ostateczne i wiążące informacje dotyczące walki Adamek - Gołota należy poczekać do przewidzianej na najbliższe dni konferencji prasowej poświęconej temu tematowi. Warto przy okazji zaznaczyć, że 10 października nie jest jeszcze w 100 procentach pewną datą konfrontacji "Andrew" z "Góralem".

TOMASZ ADAMEK: SERWIS SPECJALNY >>