RAHMAN NA GALI TUA vs CAMERON

3 października dojdzie do długo oczekiwanej walki Davida Tuy z Shanem Cameronem. Jak informuje "Sunday Star Times", tego samego wieczoru na ring wejdzie były dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej Hasim Rahman (45-7-2, 36 KO). Będzie to pierwszy występ "Skały" od czasu porażki przed czasem z Wladimirem Kliczko w grudniu ubiegłego roku.

Według prasy w Nowej Zelandii Rahman spotka się z jednym z miejscowych bokserów: Johnem Hopoate, Solomonem Haumono, bądź - co najmniej prawdopodobne - Kali Meehanem. Te same źródła podają, że jeśli Amerykanin wygra, wówczas w następnym pojedynku zaboksuje ze zwycięzcą potyczki Tua vs Cameron.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: garnek29
Data: 25-07-2009 21:20:55 
z tego pana juz raczej nic nie bedzie
 Autor komentarza: otke
Data: 26-07-2009 03:19:43 
pchany boks czyli pan Rahman..kiedys byłem pewien że będzie mistrzem, w sumie się sprawdziło, ale i tak zawiódł moje oczekiwania. Niby wszystko ok ale nie w takim stylu, myślałem że ma jeszcze większe zdolności. Z Mehanem teraz nie ma czego szukać, Kali by go znokautował.
 Autor komentarza: Swietlicki
Data: 26-07-2009 16:37:39 
Walki Rahman-Meehan nie bedzie, ale walka ze zwyciesca Tua-Cameron to dobry pomysl. To bedzie postawienie kropki nad i w zwiazku z koncem kariery dla Hasima.
W 100% zgadzam sie z otke, mam takie same odczucia co do Rahmana.
 Autor komentarza: georgedawid
Data: 26-07-2009 23:19:47 
Jesli dojdzie do takiej walki Yua beż żadnych problemów po raz drugi pokona Rahmana.
Za pierwszym razem mówiono że Tua uderzył po gongu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.