SUKCES KOMERCYJNY UFC 100

Za oceanem coraz większą popularnością cieszą się mieszane sztuki walki. To co jeszcze kilka lat temu wydawało się nieprawdopodobne, dziś stało się rzeczywistością. Wobec kryzysu i spadku zainteresowania boksem zawodowym, ludzie coraz chętniej oglądają gladiatorów MMA, z galami organizacji UFC na czele. I właśnie wieczór UFC 100 sprzed dwóch tygodni przebojem wdarł się do dziesiątki najlepiej sprzedanych przyłączy w systemie PPV w historii. W półtora miliona domów w USA wykupiono dekodery, co plasuje tę galę na piątym miejscu, zaraz za walkami Tysona z McNeelym zaraz po wyjściu z więzienia, dwoma potyczkami "żelaznego" z Evanderem Holyfieldem oraz pojedynkiem Oscara De La Hoyi z Floydem Mayweatherem. Teraz już chyba nikt nie powie, że boks nadal jest najchętniej oglądaną dyscypliną sportów walki...

Czytaj więcej o sportach walki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CarlosRamirez
Data: 25-07-2009 16:47:25 
Zrobmy sobie jeszcze paru mistrzow, rozklejmy boks jeszcze bardziej a na pewno nawiazemy walke!
 Autor komentarza: przemo663
Data: 25-07-2009 16:51:56 
Cóż cały światek bokserski jest temu winny po trochu.Począwszy od federacji na telewizji skończywszy.Płacenie sporych pieniędzy za walki mało atrakcyjne, pomijanie bokserów na prawdę widowiskowych, mnogość kategorii wagowych, głupich tytułów, federacji to wszystko powoduje pewne znużenie wśród widowni i zmęczenie materiału.UFC jest dla Amerykanów czymś nowym, gwarantuje wysoki poziom walk i zyskuje coraz większe grono sympatyków.Z drugiej strony może to i dobrze, bo zmusi to ludzi zarządzających boksem do jakiś bardziej zdecydowanych ruchów.Oby.
 Autor komentarza: Venom
Data: 25-07-2009 17:36:30 
Myślę, że Showtime Super Six to właśnie taki ruch.
 Autor komentarza: kolano
Data: 25-07-2009 17:41:15 
Jak by debile tylu paskow i paseczkow nie wymyslili to by problemu nie bylo, ! mistrz świata bo nasza planeta jest jedna jedyna, na dzien dzisiejszy mamy 7 mistrzow swiata (kazdy jest mistrzem swojego) taki Vałujeff, szagajeff, czy to jest ktos na mistrza? 1 techniki nie prezentuje zadnej no ale coz wazniejsze sa uklady zasrańcow niemieckich faszystow co jak walke swojego pupilka ogladaja to całe mordy im sie trzesą w niepewnosci czy sedzie punktowy (ringowy tez juz widzielismy) "dobrze swą robotke wykonuje". Tyle w temacie, a co do UFC to jest to lipa totalna 3/4 walki w parterze- lezenia i sapania ze zmeczenia i mordy paskude jak zuli spod sklepu.
 Autor komentarza: przemo663
Data: 25-07-2009 17:55:00 
Venom zgoda to jest taki ruch, zresztą pisałem o tym przy okazji artykułu pt. "Dokąd zmierza pięściarstwo".Tylko, że to jest wydarzenie póki co jednostkowe, nie wiemy na ile okaże się skuteczne.Potrzeba jednak dużo więcej inicjatyw i przede wszystkim zmiany sposobu myślenia o tym sporcie.Pozdrawiam.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 25-07-2009 18:36:50 
Racja za duzo paskow, za duzo mistrzow..Inna sprawa ze amerykanie przestali juz w boksie dominowac a to w czym nie sa najlepsi to oni tego nie lubia!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.