VITALI - ARREOLA: NEGOCJACJE TRWAJĄ

Prawdopodobnie wobec fiaska starcia z Davidem Hayem w kolejnej swojej walce, mistrz świata federacji WBC wagi ciężkiej Vitali Kliczko (37-2, 36 KO) zmierzy się z wielką nadzieją Amerykanów, Chrisem Arreolą (27-0, 24 KO).

- Obecnie prowadzimy  negocjacje (z obozem Arreoli- przyp. P.R.). Myslę, że wkrótce zostanie sporządzona umowa a następnie ogłosimy miejsce pojedynku. Data? 12 wrzesień - wątpliwe. Nasze  zadania na teraz to doprowadzenie do porozumienia między  głównymi stacjami telewizyjnymi, które będą pokazywać walkę i wybór miejsca potyczki. Dopiero wówczas będziemy mogli podać dokładna datę. - cytują rosyjskie media starszego z braci Kliczko.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: otke
Data: 25-07-2009 14:32:18 
Vitek to prawdziwy kozak i strasznie trudny bokser. Jak nie przegra z kontuzją to ciężko widzę możliwości wygrania z nim. Nie dziwię się że nikt nie chce z nim za bardzo walczyć(Haye popajacował i odrazu wybrał inną opcję).
 Autor komentarza: mosley
Data: 25-07-2009 14:47:07 
Arreola nie jest wcale na straconej pozycji to że walczy z Vitkiem to nie znaczy że ma przegrać,jedno jest pewne ma "pizgnięcie" w łapie o czym świadczy jego bilans.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 25-07-2009 15:00:27 
W boksie roznie jest zwlaszcza w ciezkiej ale stawiam zdecydowanie na Vitka..Roznica klas jest znaczna..
 Autor komentarza: Danny
Data: 25-07-2009 15:36:51 
Vitek to przedewszystkim warunki fizyczne,siła,wytrzymałośc,inteligencja.Jak dla mnie to taki ukrainski Foreman.Jeżeli dojdzie do tej walki,to będzie wywoływac emocje i to nie małe,jednak myśle,ze w ringu to Vit bedzie duzo lepszy
 Autor komentarza: Bvlgari
Data: 25-07-2009 16:05:25 
Vitek to zawodnik o dwie klasy wyżej. Arreola bankowo dostanie ujemny punkt do swojego rekordu.
 Autor komentarza: Ciosza
Data: 25-07-2009 16:13:40 
Vitali to przede wszystkim inteligentny bokser, do tego z mocnym ciosem cóż wiecej trzeba do sukcesu ?
 Autor komentarza: przemo663
Data: 25-07-2009 16:24:31 
Cóż za szybko wypychają Arreolę na najlepszego obecnie ciężkiego.Wiem, że Vit pewnie prędzej czy później skończy karierę, więc szansa może się już nie trafić,ale bardzo prawdopodobna porażka Amerykanina pewnie zatrzyma jego karierę.

Przydałyby mu się jakieś 2-3 walki z kimś z pierwszej dziesiątki czy piętnastki ciężkiej i później ewentualna walka o tytuł.Jestem sceptyczny co do Crisa, ale on przynajmniej, że się tak się kolokwialnie wyrażę "pachnie wagą ciężką", dobrze zbudowany z nokautującym soczystym ciosem.Ja za takimi "ciężkimi" tęsknie i choć na dziś dzień wydaje się być Arreola tylko marną podróbką mojego ideału, to jednak po cichu mu kibicuje.Lepszy nieco ograniczony Arreola niż ta cała plejada wschodnioeuropejskich nudziarzy, portorykańskiego zapaśnika, koszmarnie otłuszczonego Nigeryjczyka etc.W sumie na bezrybiu i rak rybą.
 Autor komentarza: kuba2
Data: 25-07-2009 16:44:34 
Myślę że Arreola jest juzgotowy. Nie sądze żeby na Vitka potrzeba mu było jeszcze doświadczenia. Starszy Kliczak walczy dosyć nieortodoksyjnie, zadaje uderzenia z dziwnych płaszczyzn, jest troche na bakier z klasyczną techniką ale walczy bardzo skutecznie.
Danny - świetne porównanie z Foremanem. Moim zdaniem Arreola ma szanse pokonać Vitka po bardzo ciezkim boju. Zadecyduje przygotowanie fizyczne, siła, kondycja, odporność. Jeżeli Chris w takiej walce nie da sobie z nim rady to i tak wielkim championem bo nie jest ani taktykiem, ani technikiem.
 Autor komentarza: Daw
Data: 25-07-2009 16:47:00 
Ja lubie Arreole chdz nie mowie,ze byl by faworytem bo nie byl by,ale tez nie jest bez szans i tez nie wiadomo jak u Chrisa z kondycjo bo on jeszcze nigdy nie walczyl pelnego dystansu chodz Witeek jak wiemy z kondycja to tez nie za ciekawie napewno by bylo bardzo ciekawie kibicowal bym Arreoli!!!
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 25-07-2009 17:54:59 
Arreola nie da rady Kliczce jest wolniejszy słabszy technicznie nawet Kliczko jest silniejszy i większy.Szanse jakieś tam oczywiście ma bo i Witali ma swe lata
 Autor komentarza: zelazo
Data: 26-07-2009 04:18:25 
Vitek jest wolny i słaby fizycznie co pokazała oststnia walka jakby grubasek schudł i pokazał cokolwiek ma szanse
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.