GALA GRUPY BRACI KLICZKO NA EUROSPORCIE

Miłą niespodziankę dla sympatyków pięściarstwa przygotował Eurosport. Popularna stacja sportowa przeprowadzi dziś od godz. 20:15 bezpośrednią transmisję gali z Odessy organizowanej przez grupę braci Kliczko, "K2 East Promotions".

Główną atrakcją wieczoru  ukraińskiej imprezy będzie walka  Gruzina Avtandila Khurtsidze (18-1-2, 11 KO) z reprezentantem Belgii, Jamalem Bahki (19-2-2, 5 KO), której stawką będzie należący do tego pierwszego interkontynentalny pas WBA kategorii średniej. Na ringu w Odessie zaprezentuje się też m.in. wysoko notowany w światowych rankingach Wiaczesław Uzelkov (20-0, 12 KO). Rywalem ukraińskiego półciężkiego będzie znany z pojedynku z Pawłem Kołodziejem, Rumun Istvan Varga (14-7, 5 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kaktus
Data: 18-07-2009 16:05:28 
Jamel Bahki to solidny bokser; walczył u nas trzykrotnie; najpierw zremisował z Marcinem Piątkowskim w Ostrołęce (2005), przegrał z Cendrowskim- w Ostródzie, ale nie była to walka "do jednej bramki"- w 2006, a pól roku później w Belgii zwyciężył Piątkowskiego. Wcześniej wygrał jeszcze z Radomskim, ale w tym przypadku nie można mówić o osiągnięciu. Walczy poprawnie technicznie, rzadko wygrywa przed czasem. Warto obejrzeć.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.