MOORE - MARTINEZ: KRÓTKA PIŁKA DIBELLI

Wyjątkowo szybko zareagował na publikowane przez Franka Maloney’a informacje prasowe dotyczące mistrzowskich planów Jamie Moore’a (32-3, 23 KO) Lou DiBella- promotor aktualnego czempiona WBC wagi junior średniej Sergio Martineza (44-1-2, 24 KO).

- Frank Maloney powinien spędzać mniej czasu na pisaniu informacji prasowych i pokazać nam pieniądze. W Ameryce Moore nikogo nie interesuje. Jeśli kasa będzie się zgadzać, pozwolę lecieć Sergio Martinezowi do Anglii, by skopał tyłek Jamie Moore’owi.- oświadczył DiBella.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: piec
Data: 30-06-2009 23:12:10 
Widział ktoś przed chwilą walkę Luis Carlos Abregu - Irving Garcia??!! NIEPRAWDOPODOBNE JAJA. Abregu - 26-0, Garcia - 17-3-3. I co? Pierwsza runda, mocny prawy prosty i deski Abregu. W drugiej całe trzy minuty podłączony do prądu był Garcia - wydawało się, że każdy kolejny cios odeśle go do szpitala, ale on... stał, a w końcówce odgryzł się świetną kontrą i omal nie posadził Argentyńczyka. Trzecia runda spokojna. I czwarta - Abregu, wielki faworyt, ląduje na deskach drugi raz! Garcia chce go skończyć i za chwilę na jego głowie ląduje huragan ciosów. Koniec walki! Świetnie widowisko, dobrze, że nie znałem wcześniej wyniku. Obejrzyjcie to!!

PS. W narożniku Abregu stał Carlos Baldomir. Chyba się do cruiser wybiera...

PS 2. Po trzech rundach jeden z sędziów punktował dwoma punktami dla Abregu...
 Autor komentarza: gazda
Data: 30-06-2009 23:26:04 
fajnie, ze nie znales wyniku tej walki, ale teraz my go znamy, dzieki ;]
 Autor komentarza: odyniec
Data: 01-07-2009 08:55:33 
to jak moj kolega ogladal jakis nowy film z paczka chipsow w reku a tu wchodzi jego zona i mowi "co ogladasz? aaa ten film gdzie Nick Nolte jest glownym zabojca..?" i po ogladaniu
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.