WALKA JOHN - JUAREZ ODWOŁANA

Nie odbędzie się zaplanowana na nadchodzący weekend walka Chrisa Johna (42-0-2, 22 KO) z Rockym Juarezem (28-4-1, 20 KO). Przyczyną odwołania pojedynku są niesprecyzowane problemy zdrowotne pięściarza z Indonezji, który zasłabł podczas sobotniego treningu.

- Był z tym u lekarza, pobrano mu krew i coś jest nie tak. Nie wiem dokładnie co, ale lekarz powiedział, że Chris nie może trenować ani wykonywać żadnych ćwiczeń - mówi agent zawodnika, Sampson Lewkowicz.

Lewkowicz dodaje, że przed dwoma tygodniami jego klient przechodził wymagane przez Kalifornijską Komisję Sportową badania krwi i wówczas nie było żadnych problemów.

- To coś w rodzaju anemii, jakby brakowało tlenu w krwi. Gdy poddał się testowi dwa tygodnie temu, wszystko było w porządku.

Trwają tymczasem poszukiwania zastępstwa dla 29-letniego mistrza. Richard Schaefer z Golden Boy Promotions chce bowiem, aby Rocky Juarez mimo wszystko boksował na gali w Los Angeles. Niewykluczone, że jego przeciwnikiem będzie 24-letni Meksykanin Juan Carlos Salgado (20-0-1, 14 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.