LEGENDA KRAV MAGA NA GALI ADAMKA!

Jedną z najciekawszych - poza rodzimymi gwiazdami - postaci, które pojawią się w ringu kompleksu Prudential Center w Newark w czasie "polskiej" gali boksu zawodowego 11 lipca, będzie Ran "Sweet Dreams" Nakash (18-0, 14 KO). 31-letni Izraelczyk jest znany i ceniony w swoim kraju, ale nie tylko ze względu na sukcesy odnoszone w boksie i muay-thai.

Nakash przez ponad 10 lat pracował w swoim kraju jako instruktor Krav Maga, coraz bardziej popularnego na świecie izraelskiego systemu samoobrony i walki wręcz, bazującego na podstawowych odruchach obronnych człowieka. W 2002 r. został naczelnym dowódcą jednostek specjalnych, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa członkom izraelskiego wymiaru sprawiedliwości, członkom parlamentu i biznesmenom. W międzyczasie odpowiedzialny był także za organizację szkolenia systemem Krav Maga armii Izraela (historia Krav Maga jest ściśle powiązana z historią i potrzebami izraelskich sił zbrojnych).

Tytułem dopełnienia - rywalem Rana, od 2 lat walczącego zawodowo za Oceanem i klasyfikowanego obecnie na 26 miejscu rankingu WBC wagi cruiser, będzie Amerykanin William Bailey (10-16-2, 5 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Emilio
Data: 18-06-2009 11:13:40 
Tez walczy w cruser, może kiedyś z Adamkiem bedzie walczył. KRAV MAGA mu nie pomoże.
 Autor komentarza: Olaf
Data: 18-06-2009 12:16:18 
legenda Krav Magi.
 Autor komentarza: otke
Data: 19-06-2009 07:42:29 
"W 2002 r. został naczelnym dowódcą jednostek specjalnych.."
Czy to aby napewno prawda? To jak na Izraelskie wojko musi mieć wyjątkowo lużne stanowisko, ogólnie chyba jest synem Szymona Peresa skoro tak sobie walczy zawodowo, wszyscy o wszystkim wiedzą itp.. historia nieprawdopodobna jak na Izraelskie standarty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.