ADAMEK NA OKŁADCE FIGHT NIGHT ROUND 4

Electronic Arts Polska, Informacja własna

2009-05-26

Polski mistrz świata federacji IBF i IBO pojawi się na okładce polskiej edycji najnowszej odsłony najpopularniejszej gry bokserskiej.

Dokładnie 3 lipca wszyscy fani boksu zawodowego będą mieli powód do świętowania. Wtedy bowiem do polskich sklepów trafi Fight Night Round 4 – kolejna odsłona najpopularniejszej na rynku serii pięściarskich symulacji. Produkcja ta będzie dostępna w wersji dla konsoli PLAYSTATION®3 i Xbox 360™. Po raz pierwszy w historii na okładce znajdzie się wizerunek polskiego boksera - mistrza świata federacji IBF i IBO w kategorii junior ciężkiej Tomasza Adamka, który tak oto wypowiada się o swojej obecności w grze:

- Mój udział w FNR4 uważam za wielki zaszczyt, to tak jakbym zdobył kolejny liczący się tytuł. W kolejnej klasyfikacji przechodzę do historii, jako pierwszy polski pięściarz, który będzie miał swoją własną grę video. Cieszy mnie bardzo fakt, że Electronic Arts wyraził zainteresowanie moją osobą i docenił moje sukcesy w boksie zawodowym. Ciekawy będę opinii, jak się walczy Tomaszem Adamkiem, czy gracze, którzy wybrali Adamka wygrywają swoje walki z legendami boksu. A w świecie rzeczywistym walki z legendami przyjdą wkrótce... Równo w tydzień po rozpoczęciu sprzedaży gry, będę walczył z kolejnym oponentem w Newark. Liczę na Wasze wsparcie - trzymajcie za mnie kciuki!
A tymczasem życzę dobrej zabawy i do zobaczenia w Fight Nighr Round 4.  


Fight Night Round 4 oferować będzie realistyczny system fizyczny, sprawiający że wirtualne pojedynki w ringu nie będą ustępować rzeczywistym. Oprócz Tomasza Adamka każdy z dostępnych bokserów zostanie wiernie odwzorowany nie tylko pod względem wyglądu, ale także stylu walki. Dzięki temu każde starcie będzie niepowtarzalnym widowiskiem.

Więcej informacji na temat Fight Night Round 4 znajduje się na oficjalnej stronie www.polska.ea.com/fnr4 oraz pod adresem www.ea.pl.