PSX EXTREME O FNR4

Pochlebne recenzje zbiera bokserska gra na konsole PS3 i XBOX360 "Fight Night Round 4". Tematyczny magazyn "PSX Extreme" przyznał najnowszej produkcji EA Sports notę 8+.

W recenzji "PSX Extreme" czytamy między innymi:

"(…) gra tak się zmieniła, że na niewiele przydaje się doświadczenie zdobyte przy poprzednich częściach! System walki został jeszcze bardziej dopracowany i przemodelowany w taki sposób, aby sterowanie wypadało niezwykle naturalnie, a jednocześnie gra sprawiała jeszcze bardziej realistyczne wrażenie (…) Od strony wizualnej gra prezentuje się wprost wyśmienicie Zawodnicy poruszają się i reagują niezwykle naturalnie, a szczególnie imponujące wrażenie sprawia walka w zwarciu, gdy bokserzy napierają na siebie i próbują wyprowadzać uderzenia przy dość ograniczonych możliwościach ruchu…"

"No i co by nie mówić, wreszcie mamy Polaka do wyboru. Michalczewski nie dał rady, Gołota dopiero po końcu kariery załapał się do Don King Presents Prizefighter, ale to Tomasz "Góral" Adamek w pełnej krasie pojawi się w najlepszym boksie, jaki świat widział. I faktycznie, wygląda jak żywy, choć nieco zbyt "napompowali" mu twarz (policzki powinny być bardziej zapadnięte), przez co prezentuje się jak jeszcze większy zakapior. Naprawdę, jest na co czekać i całe szczęście, że premiera gry już niedługo!"

Już niebawem na BOKSER.ORG reportaż z redakcyjnych testów gry...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Andrzej
Data: 25-05-2009 15:22:56 
Szkoda, że wielu zostało pominiętych. Ehhh. I tak wagowo idąc: Bracia Klitschko, Joe Luis, Rocky Marciano; Archie Moore, Bernard Hopkins, Antonio Tarver;Chris Eubank; Paul Williams, Vernon Forrest, Ricardo Mayorga, Fernando Vargas; Oscar De La Hoya, Felix Trinidad, Zab Judah, Jose Luis Castillo; Kostya Tszyu, Aaron Pryor; Juan Manuel Marquez, Michael Katsidis, Marco Antonio Barrera, Erik Morales, Naseem Hamed; Floyd Mayweather Jr, Alexis Arguello; Willie Pep, Wilfredo Gomez, Rafael Marquez, Israel Vazquez; Vic Darchinyan, Ivan Calderon. No cóż wszystkiego mieć nie można! :(.
 Autor komentarza: abdel1908
Data: 25-05-2009 15:46:22 
Hopkins, De La Hoya, Barrera i Morales byli już w Fight Night Round 3. Mi najbardziej szkoda Eubanka i Hameda.
 Autor komentarza: ZelaznyMike
Data: 25-05-2009 16:18:38 
W Don King Pirzefighter jest wg. mnie lepsza obsada jeśli chodzi o bokserów.Ale ogólnie to gierka nie może się równać z FNR
 Autor komentarza: darxoon
Data: 25-05-2009 16:20:39 
Ja tam po informacji ze będzie autografik na czapeczce.. gre zamowilem... to moze i na Xboxa sie skusze... no cos w zyciu wartosciowego wypada robic:)
 Autor komentarza: mch
Data: 25-05-2009 17:22:47 
a na kompie da rade w to pograć?;P
 Autor komentarza: corpsegrinder
Data: 26-05-2009 15:35:02 
nie da rady na kompie-ta gra jest tylko na konsole
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.