MEEHAN - FOX W HELSINKACH

30 maja na gali w Helsinkach, której główną atrakcją będzie starcie Nikołaja Wałujewa z Rusłanem Czagajewem o pas WBA wagi ciężkiej, swój kolejny pojedynek stoczy lider rankingu World Boxing Association Kali Meehan (35-3, 29 KO).

Rywalem Australijczyka będzie amerykański journeyman Cerrone Fox (8-9, 8 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Olaf
Data: 21-05-2009 18:17:29 
Ale gala się szykuje... Niech się modlą żeby przyjechało dużo Niemców bo żaden bokserski fan nie będzie tym zainteresowany.
 Autor komentarza: Thouvionne
Data: 21-05-2009 19:00:47 
Olaf: nie będzie aż tak źle.
Do Helsinek przyjadą fani boksu z Europy Zachodniej, na pewno ze Szwecji, gdzie naprawdę łakną dobrego pięściarstwa...i już zrobią publikę.

Don King chce przecież promować boks m.in. w Trynidadzie-Tobago
z udziałem Andrzeja Gołoty,... to dlaczego Finlandia ma być gorsza? Dajmy szansę wszystkim zainteresowanym.
Głodni takich imprez mają więcej szacunku dla bokserów i dla prawdziwych fanów boksu.

Pytanie: słyszałem, że Andrzej Gołota doznał kontuzj na treningu i ma zszytą kontuzjowaną rękę. O co chodzi? Co się dzieje?
To jakiś koszmar. Miało byc tak dobrze.

Na przyszłość niech osoby z jego otoczenia nie dają Andrew bawić się pandą, czy jakimkolwiek innym ciężkim zwierzakiem, jak w Chengdu.

Andrzej: czekamy na Ciebie w ringu Mistrzu. Tym razem bez niespodzianek. Zawsze byłem, jestem i będę Twoim fanem. Na dobre i na złe.
 Autor komentarza: WRIGHT
Data: 21-05-2009 21:02:04 
Thouvionne gdzie słyszałeś o tym szyciu ręki?
 Autor komentarza: SonyTincarelli
Data: 22-05-2009 16:27:59 
Mam nadzieje że to niepotwierdzona informacja Thovionne. Mimo wszystko wciąż mam nadzieję (wiem nadzieja matką głupich ale jednak ta iskierka jest) że Andrzej powróci i zawalczy o mistrzostwo świata! Bo z tego co patrze na innych polskich ciężkich to raczej nie ma co liczyć. Sosnowski ma już grubo ponad 30 lat a nie biorą go pod uwagę nawet do EBU więc wielkiej przyszłości nie wróżę. Wach też 3dychy a obija kłapouchów i jego największym zwycięstwem jest typowy journeyman Long. O Najmanie nie wspomne. Po cichu licze, że Wawrzyk się wyrobi, przerobi troche tłuszczyku na mięśnie i może za 3-4 lata?
 Autor komentarza: Thouvionne
Data: 22-05-2009 17:34:24 
Sorry. Gdzieś to wyczytałem na jakimś portalu, ale nie mogę odnaleźć. Gdy znajdę, to podam adres www. W każdym razie nie jest to nic groźnego, a rekonwalescencja po tej fatalnej kontuzji z Austinem przebiega prawidłowo. Rana nie jest groźna. Nie mogę niestety odnaleźć na necie tego artykułu. Oprócz boksu interesuje mnie także speedway i...dzięki mojej drugiej połowie siatkówka.
Zapewniam jednak, że nie jest to jakakolwiek ściema z mojej strony. Andrzej Gołota jest bowiem dla mnie Nr 1 niekoronowanym mistrzem swiata HW. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że nie kłamie.

Pozdrawiam i...szukam.Chyba, że portal wycofał sie z tym artykułem.
 Autor komentarza: SonyTincarelli
Data: 22-05-2009 21:05:39 
hmm może niekwestionowanym mistrzem HW nie jest ale to napewno największy polski bokser. Nie mam zamiaru teraz sprzeczać się tu z kimś, że to Adamek lepszy albo Michalczewski. Opowiem tylko fragment jednego z odcinków "Alfabetu Mafi" emitowanego niegdyś przez TVN. Otóż w tym programie ekipa odwiedza rezydencję jednego z dawnych bossów warszawskiego półświatka. Spotyka tam stróża rezydencji a ten zapytany o swojego szefa odpowiada tak: "ja mu kiedyś powiedziałem: pierwszy jest papież, drugi jest gołota a trzeci jesteś ty". Dla mnie to o czymś świadczy :) Pozdrawiam i przyglądam sie plakatom Gołoty, które u mnie wiszą od 1998 ;)
 Autor komentarza: otke
Data: 23-05-2009 08:09:38 
no tak, nawet stróż może być autorytetem, w dzisiejszych czasach..
szkoda że Kali walczy z jakimś cieniasem, to wartościowy bokser i mógłby stoczyć np rewanż z Brewsterem, choć wątpię żeby Lamon miał na to ochotę.
 Autor komentarza: SonyTincarelli
Data: 23-05-2009 14:43:15 
Czy ja powiedziałem coś o autorytecie? Przecież nie o to mi chodziło człowieku.
Chodziło mi o to, że Gołota wywierał swego czasu duży wpływ na społeczeństwo, był najbardziej rozpoznawanym polakiem obok papieżaa Ty mi tu wyskakujesz ze stróżem autorytetem...
 Autor komentarza: otke
Data: 23-05-2009 16:49:21 
"Spotyka tam stróża rezydencji a ten zapytany o swojego szefa odpowiada tak: "ja mu kiedyś powiedziałem: pierwszy jest papież, drugi jest gołota a trzeci jesteś ty". Dla mnie to o czymś świadczy :) Pozdrawiam i przyglądam sie plakatom Gołoty, które u mnie wiszą od 1998 ;) "
Tak to sformułowałeś Sony.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.