KRZYSZTOF ZIMNOCH W FINALE TURNIEJU W KOWNIE

Z czwórki polskich półfinalistów XIII Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Algirdasa Soczikasa w Kownie do dalszej strefy zmagań awansował Krzysztof Zimnoch (91 kg), który – po wcześniejszym punktowym zwycięstwie nad Aleksandrem Beliazumem (LTU) – w dobrym stylu pokonał Orintasa Laimonasa (LTU) 9:3.

Pozostali nasi reprezentanci swój udział w kowieńskim turnieju zakończyli w fazie półfinałowej. O sporym pechu może jednak mówić Marcin Łęgowski (64 kg), którego walka z Deividasem Kliuczakasem (LTU) zakończyła się punktowym remisem 0:0. Natomiast decyzją sędziowską 3:2 zwycięzcą orzeczony został zawodnik litewski. Trudno jednak przyjąć do wiadomości, że w przeciągu całej walki żaden z rywali nie zadał ani jednego celnego ciosu.
Swój pojedynek z Donatasem Bondorovasem (LTU) przegrał Norbert Dąbrowski (75 kg) 2:5. Z kolei Damian Kośmider (81 kg) został wypunktowany przez Nikołaja Griszuninsa (LAT) 7:0. Tak więc Łęgowski, Dąbrowski oraz Kośmider wywalczyli brązowe medale. Natomiast Zimnoch o złoto walczyć będzie z Vitlijusem Subacziusem (LTU).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.