ADAMEK - GODFREY: W ŚRODĘ KONTRAKTY?

Jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, już pojutrze zostaną parafowane kontrakty na pojedynek pomiędzy mistrzem świata wagi junior ciężkiej Tomaszem Adamkiem (37-1, 25 KO) i sklasyfikowanym na 9. pozycji rankingu International Boxing Federation Mattem Godfrey’em (18-1, 10 KO).
 
- Mój adwokat Pat English potwierdza, że moim przeciwnikiem będzie Godfrey.- powiedział w rozmowie z BOKSER.ORG "Góral"-  Data pojedynku się nie zmienia [10 lipca- przyp. red.]. W tę środę powinno nastąpić podpisanie kontraktu.

TOMASZ ADAMEK: SERWIS SPECJALNY >>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kazan
Data: 11-05-2009 22:21:36 
Godfrey idzie na pożarcie. CW słabo się sprzedaje, a szkoda... Tomek zasługuje na wielkie walki, ale w USA ciężko przebić się, bo Amerykanie cenią w boksie też trochę cyrku. W sumie ma to swój urok, ale nie może być to istotą. Tomek jest zbyt skromny i zrównoważony, żeby ruszyć amerykańską publikę. Smutna prawda jest taka, że jest On bohaterem jedynie Polonii... Na dzień dzisiejszy najwięszke piniądze Adamek zarobiłby w Europie walącząc z takimi "Huckami, Licinami" itd. A tak poza tym uważam Tomka za najlepszego polskiego boksera w historii. "That is all folks!"
 Autor komentarza: mch
Data: 11-05-2009 22:42:28 
Tomek spokojnie może zdobyć 4 pasy w CW. Jak Haye dostanie baty od Włada i wróci to starej kategori to wtedy Góral będzie miał z kim powalczyć. A i pieniądz może być z tego niezły...
 Autor komentarza: alfagta
Data: 11-05-2009 22:43:25 
Dajcie to jako newsa. Zawsze przecież dajecie wywiady przeprowadzone przez Przemka Garczarczyka.

http://sport.interia.pl/boks/news/adwokat-adamka-zdradza-kulisy,1304614

Z pewnością wiele osób by to zaciekawiło...
 Autor komentarza: maciekao
Data: 11-05-2009 22:47:59 
chyba 10 lipca
 Autor komentarza: draak
Data: 12-05-2009 00:04:57 
alfagta
dzięki za link.
Dlaczego wywiadu nie ma? Ja oczywiście doszukuje się w tym jednego powodu, co mówi adwokat Tomka o wyniku walki Adamek-Włodarczyk. English powiedział to co każdy znający się choć trochę na tym sporcie wie. Dziwi mnie że promotor Fragomeniego chce walki jego zawodnika z Adamkiem, przecież wynik tej walki również jest znany z góry, Adamek zabiłby go szybkością. Do tej walki jednak i tak nie dojdzie bo Krzysiek wygra walkę z Włochem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.