ANDRZEJ WAWRZYK PO 'WOJAK BOXING NIGHT'

W jednym z trzech mistrzowskich pojedynków rozegranych wczoraj na gali "Wojak Boxing Night" w Gdyni Andrzej Wawrzyk (15-0, 10 KO) po raz drugi obronił tytuł młodzieżowego czempiona wagi ciężkiej federacji WBC, stopując w 5. rundzie Raymonda Ochienga (17-9-2, 14 KO). W wywiadzie udzielonym po walce ciężki Bullit KnockOut Promotions przyznał, że na dość nerwowy przebieg sobotniej rywalizacji wpływ miały wydarzenia z piątkowego oficjalnego ważenia przed galą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bvlgari
Data: 10-05-2009 16:29:33 
Jego walka była wczoraj najbardziej widowiskowa. Tłum momentami szalał. :)
 Autor komentarza: Thouvionne
Data: 10-05-2009 18:04:02 
Osobiście wolę słuchać tego, co mówi p.Andrzej Kostyra, niż czytać bzdety niektórych komentatorów na bokser.org.

Podobał mi się fragment komentarza naszego "Paganiniego sportowego mikrofonu" p.Andrzeja Kostyry z walki Andrzej Wawrzyk & Raymond Ochienga o pas młodzieżowego mistrza świata federacji WBC w Gdyni:

" Nooo, w ostatniej rundzie to on zachowywał się jak pijak goniący ostatni pociąg..." ( to o Raymondzie oczywiście , nie Andrzeju ).

Szkoda, że nic nie napisano na bokser.org. o zakończonym wcześniej tego samego dnia turnieju juniorskim im. Ryszarda Redo w Grudziądzu.
Poziom walk w mojej ocenie był bardzo wysoki. Szczególnie Turcja wystawiła silną ekipę w wagach lżejszych.

Sponsor, promotor boksu i wielki MISTRZ Darek Michalczewski potrafił być tego samego dnia zarówno w Grudziądzu, jak i na gali w Gdyni, chociaż fatalne oznakowanie odcinka autostrady, nawet tego Mistrza wyprowadziło prawie 20 km dalej, aż do Świecia, a nie do Grudziądza.

Gdyby ktoś chciał się dowiedzieć, co dzieje się w boksie juniorskim, na tym turnieju, gdzie swoje szlify zdobywali bracia Skrzeczowie, Darek Michalczewki i Andrzej Gołota, to podaję adres jak niżej. Pozdrawiam.

http://www.pzb.com.pl/
 Autor komentarza: Valetz
Data: 11-05-2009 09:28:00 
Fajny ten Wawrzyk. Wygląda tak, że na ulicy, bym uciekał na drugą stronę, ale w rzeczywistości to fajny skromny, poukładany człowiek. No i pomyślności na nowej drodze Panie Andrzeju :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.