MORENO UTRZYMAŁ SIĘ NA TRONIE WBA

Anselmo Moreno (25-1-1, 8 KO) po raz trzeci obronił tytuł WBA kategorii koguciej, a po raz drugi okazał się lepszy od Wladimira Sidorenki (21-2-2, 7 KO). Pojedynek bardzo przypominał ich pierwsze spotkanie sprzed roku. Ukrainiec zaczął bardzo agresywnie, wygrał kilka pierwszych rund, ale końcówka już należała do Panamczyka. Sidorenko przeżywał kryzys w starciu 8,9 i 10, jednak opanował go i chyba był lepszy w ostatnich sześciu minutach. Finisz nie wystarczył i champion stosunkiem głosów dwa do jednego utrzymał pas federacji WBA. Sędziowie punktowali 115:113 dla Sidorenki i 115:112, 115:113 dla Moreno.