POWRÓT PONCE DE LEONA

Po zeszłorocznej błyskawicznej porażce z Juanem Manuelem Lopezem, były mistrz świata w wadze super koguciej Daniel Ponce de Leon (35-2, 31 KO) próbuje odbudować swoją karierę i powrócić na bokserskie szczyty. Kolejny krok w tym kierunku uczyni już 25. kwietnia na meksykańskiej wyspie Cozumel na Morzu Karaibskim, gdzie stanie w ringu naprzeciw 21-letniego Marlona Aguilara (21-6-1, 16 KO) z Nikaragui. Stawką zakontraktowanego na dwanaście rund pojedynku będzie tytuł NABF w kategorii piórkowej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: adenauer
Data: 20-04-2009 15:40:08 
Leon Powinien dostać szansę rewanżu. Tamten pojedynek trwał o wiele za krótko, by móc cokolwiek powiedzieć... Co prawda Lopez swoją absolutną klasę potwierdza właściwie na każdym kroku, nokautując szybko rywali. Niemniej Leon - do niedawna uważany za najmocniej bijącego w swojej wadze - w rewanżu mógłby bez wątpienia pokazać się z dużo lepszej strony niż z tego krótkiego, zakończonego nokautem pojedynku.
 Autor komentarza: Cantanis4
Data: 20-04-2009 15:54:52 
No i powrócił król... :D Długo musiałem na to czekać ;D
 Autor komentarza: andre2
Data: 20-04-2009 15:57:47 
adenauer - masz absolutna racje, ze takie krotkie pojedynki nigdy nie odzwierciedlaja prawdziwej wartosci pokonanego.
 Autor komentarza: andre2
Data: 20-04-2009 17:57:07 
Nie na temat ale moze to kogos zainteresuje. Jezeli ktokolwiek ma czas i ochote by wysylac konkretne pytania do jednego z bardzo znanych dziennikarzy bokserskich w USA - Doug Fisher, ktorego komentarze, artykuly pojawiaja sie na wielu portalach internetowych ( maxboxing.com, ringtv.com ), oto jego e-mail adres:

[email protected]

Fajnie czasami dowiedziec sie czegos nowego lub poznac opinie kogos, kto naprawde siedzi w srodowisku bokserskim zawodowo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.