THOMPSON POWALCZY ZE SCOTTEM ?

Amerykanon pozostały już tylko dwa nazwiska niepokonanych bokserów w wadze ciężkiej - Chris Arreola i Malik Scott (32-0, 11 KO). Ten pierwszy zdał pomyślnie test w ubiegłą sobotę, kiedy rozprawił się przed czasem z Jameelem McClinem, ten drugi test ma dopiero przed sobą. Wszystko wskazuje na to, że Scott (na zdjęciu naciera na Shane'a Swartza) będzie miał okazję sprawdzić swe umiejętności już 15. maja, a jego rywalem miałby być Tony Thompson (32-2, 20 KO).

To jeszcze nic oficjalnego, lecz rozmowy są już ponoć bardzo zaawansowane. Ich pojedynek miałby zostać pokazany przez stację ESPN.

Scott nie pokonał nikogo wielkiego, ale parę niezłych nazwisk widnieje w jego rekordzie, jak choćby David Bostice (PKT 8), Shane Swartz (PKT 8), Kendrick Releford (PKT 8), Charles Shufford (PKT 10), Raphael Butler (PKT 8), czy też dobrze znany polskim kibicom Arthur Cook (TKO 7). Thompson (foto u dołu) jest oczywiście bardziej ceniony i doświadczony, jednak od porażki w lipcu ubiegłego roku z Wladimirem Kliczko stoczył tylko jeden pojedynek, kiedy męcząc się z Adnanem Serinem zastopował go w końcu w piątej rundzie. Faworyta ciężko wskazać, tym bardziej, że Tony ma już na karku 38. lat.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mercer
Data: 17-04-2009 07:46:56 
Widziałem tego Scotta, ale po pojedynku ze anonimowym i wybitnie słabym Brittonem Thomasem, cięzko wywnioskować o jego klasie. Malik Scott pochodzi z Philadelphii, miejmy nadzieję, że będzie kolejnym wybitnym pięściarzem z tego miasta. Narazie poza tymi nazwiskami podanymi w newsie pokonał Terry McGrooma, Sedrecka Fieldsa i Louisa Monaco.
Jednak jeżeli gość ma 28 lat, 32 walki za soba, a najlepszym zwycięstwem jest Shufford to trudno podejrzewać, że jest to materiał na mistrza świata. Zobaczymy jak sobie poradzi z Thompsonem, bo to najpoważniejszy test w karierze Scotta
 Autor komentarza: jacek93
Data: 17-04-2009 17:26:10 
jeszcze neipokonany jest Farq Saleem(35 lat 201cm bilans walk-38(32)-0-0) Ale z niego raczej nic nie będzie. Jest David Rodriguez(31 lat 193 cm bilans walk:31(29)-0-0) ale z niego też raczej nic nie będzie chociaż pokonał ostatnio solidnego Manuela Alberta Puchete. Chris Arreola też moim zdaniem HW nie zdominuje! Jeśli Malick Scott przegra z ,,Tigerem" Thompsonem to nic nie zwojuje w królewskiej kategorii!
 Autor komentarza: FANBOX
Data: 18-04-2009 12:35:58 
Panie redaktorze a gdzie Kevin Johnson, przecierz jest w rankingach nawet.Zremisował jedną walkę z Timurem Ibragimowem ale to była dopiero chyba czwarta walka Kevina a ze dwudziesta Timura?Myślę że powinien go sprawdzić ktoś poważniejszy. Pozdrawiam.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.