CINTRON SPRAWDZI ANGULO

Alfredo Angulo (15-0, 12 KO) jako oficjalny pretendent federacji WBC kategorii junior-średniej ma zaklepaną walkę mistrzowską, ale z racji tego, iż panujący na tronie Vernon Forrest musi najpierw spotkać się z championem "tymczasowym" Sergio Martinezem, trochę się to może odwlec. By nie tracić czasu, 27-latek z Meksyku już 30. maja stanie ponownie w ringu i trzeba przyznać, że nie będzie miał łatwego zadania.

Rywalem Angulo będzie były dwukrotny mistrz świata wagi półśredniej Kermit Cintron (30-2-1, 27 KO), który zadebiutował w junior-średniej w lutym, kontrowersyjnie remisując z ... Sergio Martinezem. Większość obserwatorów widziała wówczas zwycięstwo Martineza, jednak dwóch sędziów typowało remis. Pierwotnie Angulo miał stanąć w ringu z pogromcą Pawła Wolaka, Ishe Smithem (20-3, 9 KO), ale tego nie zaakceptowała z kolei telewizja. Wybór padł więc na Cintrona i to on przetestuje wartość Alfredo.

Innym bardzo ciekawym wydarzeniem gali w Hollywood będzie pojedynek w wadze półśredniej pomiędzy championem WBC Andre Berto (24-0, 19 KO) i panującym dywizję niżej Juanem Urango (21-1-1, 16 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Taurus
Data: 17-04-2009 10:59:29 
Jak juz wcześniej pisałem Angulo mnie nie przekonuje nie ma ani wybitnej szybkości ani mocnego ciosu do tego dużo zbiera na twarz, trochę mnie dziwi że Cintron wziął tą walkę, wygrana za wiele mu nie daje a ewentualna przegrana oznacza ze Cintron zmienia się na zawodnika z dobrym nazwiskiem który fajnie wygląda w rekordzie młodych prospektów. Mimo wszystko moze być ciekawie bo Kermit mimo swojej schematyczności ma czym uderzyć.
 Autor komentarza: andre2
Data: 17-04-2009 16:49:47 
Angulo nie jest oczywiscie zadnymwybitnym piesciarzem, aczkolwiek bardzo solidnym rzemieslnikiem. W tym pojedynku jest nie tylko faworytem a wrecz jestem pewien, ze pokona Cintrona przez nokaut i to stosunkowo wczesnie.
 Autor komentarza: jerry
Data: 17-04-2009 17:33:06 
Dawal bym im rowne szanse . Citron ma juz spore doswiadczenie ale pokazal tez swoje slabosci z Margarito . Angulo na razie dzielnie wszystkich pokonuje ...ale to Cotron bedzie dla niego bokserem o najwyzszym poziomie z jakim sie spotka . Tu sie okaze czy Angulo ma to cos wiecej ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.